Škola Shareefa

Škola Shareefa

Taneční škola Shareefa, z.s. , Mladá Boleslav

Taneční škola Shareefa dlouhodobě nabízí kurzy orientálního břišního tance pro ženy, dívky, děti v Mladé Boleslavi. Nabízí také kurzy a semináře flamenka, orientálního flamenka, flirt dance a cabaretu, indické tance, bollywood externě i u Vás ve studiu, ale především v Mladé Boleslavi.  „Vítám u nás každou ženu, dívku, která má zájem o taneční pohybovou aktivitu v jeho sportovní i spirituální formě“, říká Eva. A ve folklorních tancích, ve flamenku vítáme i tanečníky muže. Aktuální semestrální rozvrh tance najdete na webové stránce v kartě kurzy, semináře. Taneční škola Shareefa z.s. si vybudovala své silné jméno díky odbornosti a píli své zakladatelky Evy Hlávkové.

Hlavním účelem tanečního spolku Shareefa je zejména:

  1. pořádání hudebních a tanečních akcí pro děti a dospělé, pro profesionály i amatérskou veřejnost;
  2. bourání předsudků o orientálních kulturách formou přednášek, kurzů, seminářů, výstav, festivalů a soutěží;
  3. účast na kulturních a společenských akcí.

Shareefa, čti Šerífa, pořádá několikrát do roka taneční show, večírky pro studentky, kurzistky, pro rodiny svých studentek a pro přátele tance. Je to hafla Yalla na zahájení tanečního semestru na podzim, v prosinci Vánoční koncert, a v červnu klubová show na ukončení tanečního semestru. Na těchto večírcích předvedvádí své taneční umění jak domácí mladoboleslavské tanečnice, hudebnice, tak hostující tanečnice. Pravidelně na jaře pořádá Eva Shareefa pro širokou veřejnost mezinárodní festival tance Arabesque. Arabesque je festival tance a hudby orientálních tanců a flamenka v Mladé Boleslavi. Součástí Arabesque je Galashow hudby a tance, mezinárodní taneční soutěž orientálních břišních tanečnic dětí i dospělých, sólistek, duetů i skupinových orientálních tanců. Semináře tance pro laiky i profesionály, přednášky, bazar kostýmů a šperků, malování henou a mnohem více  www.festival-arabesque.eu . Shareefa  nabízí výtvarné kurzy scrapbooking s lektorkou Mgr. Olgou Hlávkovou http://www.fler.cz/zbozi?uid=4843 .

Předtančení, vystoupení v hlavním a doprovodném programu

Shareefa nabízí exklusivní taneční program a předtančení pro firemní akce, eventy, na speciální akce měst i obcí, firemní večírky, plesy i narozeniny. Zatančí na plese s živou i reprodukovanou hudbou, na narozeninách, na svatbě i Vám, kontakt shareefa@shareefa.cz .  Předtančení i taneční program zajišťuje pravidelně ve Středních a Severních Čechách, v Praze. Ale ráda za Vámi, se svým tanečním programem břišních tanců, flamenka, flirt dance a cabaretu, indických tanců, folklorních tanců, drum solo s živým bubenickým doprovodem  přijede i do Vašeho města.

Spolupráce, sponzoring, podpora spolku

Doufám, že i v dalším období nám zachováte přízeň, a podpoříte spolkové taneční aktivity pro děti i dospělé. Podpoříte kulturní a tanečně vzdělávací aktivity svou návštěvou či sponzorským darem spolku Shareefa.  V případě darování může dárce použít odčitatelnou položku snižující základ daně z příjmů. Dárce právnická osoba má nárok na odčitatelnou položku, pokud hodnota jednoho daru (nebo všech darů jedné organizaci) bude činit alespoň 2000 Kč. Celoročně uvítáme také dobrovolníky i sponzory pro mezinárodní festival Arabesque, pro show a taneční večery. Neváhejte mě kontaktovat shareefa@shareefa.cz . Činnost a výsledky spolku Shareefa najdete také na facebooku.

V Mladé Boleslavi ve spolupráci s TS Shareefa lektorovali jak mezinárodně uznávaní lektoři ze zahraničí, tak lektoři z ČR:  Jamilah (PL, orientální tance), Dr. Mohamed Hassan (egyptské folklorní tance, tango orient), Osama M. Farag (egyptský folklórní tanec), Elsbieta E. ( PL, flamenco), Katerina Joumana ( RU, orientální tance), Lucia Danse ( FR, orientální tance), Warda ( RU , gypsy dance, orientální tance), La Chiri ( SK, flamenko), Samira (PL, orientální tance), Cora Turner ( DE, bulesque, orientální tanec), Ziriab Marwana al Soleimana (arabská hudba), Annas Ekvator (arabská hudba), Kokodan (africké rytmy), Miran Kasem & Tashev Farhod (arabská hudba), Tabarkah (arabská hudba), Dr. Ch. Bahbouh, CSc. (přednášejí a vydavatel Dar Ibn Rushd, Ing.Mgr. R.Kopecký (přednášející) , Ch.M.Toma (přednášející), Sahar (ČR, orientální tance), Jana Legézová ( ČR, flamenko), Samirah (ČR, orientální tance), MONA (ČR, drum solo, raks sharqi), Petra Kordíková (ČR, arabské flamenco), Sharka Rao (ČR, orientální tance), Latifah (ČR, orientální tance a fusion oriental ), Lucie Šrámková Kárová (ČR, orientální tance, flamenko arabic), Lady Stania ( ČR, tribal dance), Duo Alegria (ČR, prožitkový tanec na živou hudbu), Lucie Janoušková (makeup Vendula dance (bollywood), Eva Procházková (flirt dance, burlesque, latinskoamerické tance), Shareefa (arabské tance, folklórní tance), Pavlína Skalská (tarab), Nashita (raks sharqi, burlesque ), Julia Pavlínská (bollywood, orientální tance), aj.

Z historie taneční školy Shareeefa

Nově probíhají taneční kurzy a semináře v Mladé Boleslavi v sídlišti, v klubu Maxík, ulice U Stadionu 1234, a také na 2. ZŠ, Komenského náměstí 91 v Mladé Boleslavi.  Klub Atelieru Shareefa působil do roku 2014 ve svém klubu na Staroměstském náměstí, kde se nacházel od roku 2010. Dřívější působení sahá až do roku 2004 ve spolupráci s mateřským centrem Akma klub a s fit centrem Pavli Radové. O kvalitách školy Shareefa svědčí i tanečnice, které prošly jedinečnou výukou v TS Shareefa a nyní sami vedou své taneční skupinky.

@TS Shareefa, z.s. Mladá Boleslav/ Eva Hlávková, DiS.,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*