Flamenko výuka s profesionální lektorkou Janou 19.listopadu v centru Mladé Boleslavi

Na sobotu 19.listopadu 2016 pro Vás máme připravenu speciální flamenkovou výuku v centru Mladé Boleslavi. Hostující, externí, profesionální lektorka  a tanečnice přijede vyučovat španělské flamenko. Seminář je určen  začínajícím a mírně pokročilým tanečnicím flamenka, nebo těm, kdo si chtějí své základy techniky  zopakovat. Seminář proběhne v čase od 10 do 11:30. Tančit budeme v zrcadlovém sále klubu Maxík ( U Stadionu).  Odpoledne od 12 do 13:30 je pro tanečnice spolku Shareefa ( Šerífa) připravena výuka první část choreografie s živou hudbou za doprovodu kytar.  Naučenou choreografii budete v Mladé Boleslavi trénovat s lektorkou a tanečnicí Evou Shareefou a následně se naučíte druhou čast choreografie. Datum druhého výukového data si stanovíme společně na semináři s lektorkou a s kytaristy. Cílem výuky je zdokonalení techniky a správná interpretace flamenka na živou hudbu. Na sebe a sebou si přineste dlouhou sukni, či pohodlné taneční kalhoty, top, flamenko obuv, či vhodné stabilný lodičky na širokém podpatku, nejlépe s páskem přes nárt.

Přihlášky na semináře flamenka v Mladé Boleslavi podávejte prosím přes rezervační formulář http://shareefa.cz/rezervacni-formular/   Děkuji a tašíme se na Vás !

Využijte zvýhodného vstupného do konce října při úhradě konce října ! Bližší informace všem přihlášeným tanečnicím.  Semináře se hradí předem a převodem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*