Stručná historie Shareefa Mladá Boleslav

Stručná historie: Shareefa vznikla na podzim r. 2005. Ve spolku tančí některé pokročilé tanečnice již více než 8 let. Tanečnice, lektorka a vedoucí spolku Eva Shareefa se tanci profesionálně věnuje od r. 2005. Vyhrála skvělá ocenění na soutěží v Egyptě, Německu i v České republice, kde nyní působí v Mladé Boleslavi. Shareefa  (čti Šerífa) znamená jedinečná, vznešená.

Co děláme:  Učíme tanec a pohybovou průpravu děti, dívky, dospělé ženy i seniorky. Stále se vzděláváme. A tančíme na společenských akcích, na festivalech tance i módy, na jarmarcích, na plesech, firemních oslavách, svatebních hostinách, na narozeninových oslavách. Vystupujeme i na charitativních projektech. Pořádáme v Mladé Boleslav mezinárodní festival Arabesque, festival pro všechny vaše smysly. Semináře, Galashow, soutěž taneční, soutěž výtvarná, móda, gastro speciality = festival Arabesque v Mladé Boleslavi. Pořádáme tradiční Vánoční koncert s taneční show a živou hudbou orientálních tanců, flamenca, flirt dance kabaretu v Mladé Boleslavi. Pořádáme klubové show spolku Shareefa.

Jak tančíme:  Máme různorodý taneční repertoár  – orientální tance se závojem, folklorní tance s hůlkama saidi, hagallah, khaleegy, dabke, gypsy dance se sukněmi, balady s melayou leff, flamenko, orientální flamenco s šátky a vějíři, charleston, kankán, flirt dance, kabaretní tance, samba bellydance, tango bellydance, tanec se svíčkami, Antika, Moulin Rouge, tanec s křídly Isis. Dívky tančí se závoji, s hedvábnými vějíři, i drum solo.

Jsme originální: Všechny choreografie jsou originální, z dílny lektorky Evy Shareefa. Nabízíme vystoupení v délce 10 minut až půlhodinovou show. Naše vystoupení je provázeno profesionalitou, radostí z tance a ženským půvabem.

Jste začátečnice či pokročilá: Pro všechny, kdo mají rádi hudbu a pohyb, ale i pro ty, kdo rády tančí a nemají partnera. Pro všechny tanečnice máme jedinečný a zajímavý program, který je zaměřen jak na zdravotní stránku, tak i na profesionální taneční stránku v Mladé Boleslavi.

Kontakt: www.shareefa.cz , telefon: 606 283 703, email shareefa@shareefa.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*