Víkendový pobyt 2018 s tancem a výtvarným tvořením pro ženy

Jelikož  víkendy jsou pro odpočinek jako stvořené a den se nám začíná prodlužovat, je tu čas pro plánovaný  víkend, spojený s aktivním odpočinkem formou dílen s TS Shareefa v roce 2018 v blízkosti Máchova jezera.

Pobyt jsme naplánovaly v blízkosti Máchova jezera, z Mladé Boleslavi trvá cesta  35 minut. Můžete si vybrat z dvou dílen, které pro Vás budou k dispozici od pátku navečer až do nedělního dopoledne. Program je vhodný pro dívky, pro ženy. Je možnost vzít na pobyt také partnera.

  1. dílna je výtvarná tvořivá, což je dílna s Olgou Helge – scrapbooking.  Blog o tvoření, výtvarná díla, scrapart od Olgy jsou zde http://olgahelge.blogspot.cz/
  2. dílna je taneční tvořivá,což je dílna s Evou Shareefou -orientální tanec pro ženy, dívky. Web o tancích břišních, flirt dance kabaretu, flamenku arabic Evy je zde  www.shareefa.cz

V ceně víkendového pobytu je pro Vás připraveno 

  • Ubytování +  snídaně
  • Výtvarná dílna s Olgou a nebo taneční dílna s Evou, můžete si vybrat
  • Večeře

Rezervace víkendu probíhá spolu se zálohou 1000 kč . A zbývající částka, dle toho zda jste dospělá čí dítě, doprovod. Kapacita víkendu je limitována kapacitou společenského sálu a tanečního tréninkové sálu.

Přihlášování se na pobyt Chlum TS Shareefa 2018 probíhá emailem:   shareefa@shareefa.cz

Těšíme se na setkání, Olga + Eva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*