Nové jarní taneční kurzy pro ženy v centru Mladé Boleslavi

V centru Mladé Boleslavi pro Vás otevíráme nové jarní taneční kurzy pro ženy od 6.dubna 2017 (čtvrtky).  Získáte množství energie, zatančíte si v rytmu podmanivé exotické hudby, naučíte se nové, vlnivé, ženské a dokonce i sexy pohyby a nepotřebujete tanečního partnera. Uděláte hodně pro svou ženskost, zdravá záda a pro své zdraví fyzické i psychické! Tančíme v příjemném a bezpečném kruhu žen s profesionální certifikovanou tanečnicí a lektorkou Evou, s 13cti letou pedagogickou praxí. Eva „Šerífa“  Vás provede novým tanečním kurzem deseti lekcí a vy si odpočinete a naučíte se novému.

KDE: Tančíme v centru v ulici U Stadionu 1234, v klubu Maxík v Mladé Boleslavi, kde máme pro Vás šatnu, bar s recepcí, zrcadlový taneční sál.

CO: Tři typy nových jarních kurzů tance v Mladé Boleslavi.

  1. 18 do 19h. kurz MIX DANCE pro ženy s taneční náplní: kabaretní tance, flamenko arabic nebo-li orientální flamenco.  Na sebe a sebou je vhodná sukně a boty na podpatku, top, pití.
  2. 19 do 20h. kurz ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANCE pro ženy. Pro začátečnice a mírně pokročilé. Vhodné jsou legíny, top, šátek na boky, taneční piškoty a nebo můžete tančit na boso.
  3. 20 do 21h. kurz ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANCE středně a více pokročilé se zaměřením na techniku, drilly, kombinace i moderní tance bellydance z Káhiry. Přidat se mohou nové i již známé tváře. Zatančíme si moderně, shaabi, i drum solo na bubny.

Chcete-li se přihlásit na jeden nový čtvrteční kurz, nebo na více čtvrtečních kurzů,  zaregistrujte se prosím předem.  Uveďte prosím jméno, příjmení, bydliště, věk tanečnice v přihlašovacím formuláři zde http://shareefa.cz/rezervacni-formular/  Tančit mohou dívky od 12 let a ženy do zhruba 60 let. Věková hranice není omezena striktně, vždy záleží na aktuálním zdravotním stavu (mladší dívky mají svůj dívčí kurz Belly Kids ve středu, je stále možnost se také přidat). Jste-li tanečnice začátečnicemírně pokročilá, nebo pokročilá tanečnice se zkušenostmi od nás, či z jiných studií, je tento kurz pro Vás tím pravým.

CENY, SLEVY: Pro nové tanečnice, nebo když přivedete na kurz Vaší kamarádku, můžete uplatit slevu 10% na vstupném. Ve dvou, ve třech je to větší zábava !  A 13 % slevu získávají 3 nové tanečnice kamarádky, nově registrované v tanečním klubu. Využijete-li šanci tančit ve dvou kurzech současně, na druhý kurz  získáváte 20 % slevu na vstupném. Cena kurzu 10 lekcí je 1250 kč pro dospělé ženy. Dívky a studentky SŠ, VŠ, seniorky hradí v klubu Shareefa 1000 kč. Kurzovné se hradí převodem ( vložením na účet) předem na číslo účtu 510 612 0003, kód Expo banky je 4000, majitel účtu je OS TS Shareefa ( spolek).

Na nových jarních kurzech se na Vás těší lektorka a tanečnice Eva „Šerífa“ !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*