Nový kurz tance pro ženy zralého věku / TANEC SPEICÁL 50 +

Tančit můžete v každém věku ! V  centru Mladé Boleslavi se mohou zapojit ženy a dámy zralého věku, i ženy seniorky. Tanec speciál 50+ je název nového tanečního kurzu pro dámy, které by si rády zatančily sólově, nemají možnost zapojit partnera. Tanec je pro ženy a dámy, které chtějí zůstat stále v duši mladé a chtějí si trošičku zacvičit, zatančit si, vyzkoušet něco nového.
Projekt TANEC SPECIÁL 50+ je vhodný i pro dámy seniorky. Tančit a cvičit mohou všichni, bez rozdílu vaší kondice, věku, postavy. Zlepšíte si rovnováhu, protáhnete  a posílíte celé tělo, zvýšíte si kondici, zlepšíte dechové funkce, zredukujete váhu i otoky. Tanec SPECIÁL 50 + s Evou  slouží jako prevence osteoporózy a prevence inkontinence.
Projekt TANEC CPECIÁL 50+ startuje na jaře 2017 a registrace začíná právě teď. 
Zájemkyně se mohu hlásit a registrovat se na emailu shareefa@shareefa.cz, nebozavolejte na telefon +420 606 283 703. Chcete-li přihlásit maminku, babičku, tetu, sestřenici v “ letech“. Lze i takto, prostě zprostředkovaně.  Neváhejte se ozvat. Těší se lektorka a tanečnice Eva, cvičitelka zdravotního tělocviku a držitelka certifikátů Nesma level 1 – folklorní egyptské tance. Absolventka ročního certifikovaného kurzu tance s A. Fekrym a absolventka sportovní školy.

Podmínky jsou:  čas jedenkrát  v týdnu odpoledne přijít na trénink,  chuť vyzkoušet nové, a chuť se hýbat, zatančit se. Celkem bude 10 schůzek a v případě zájmu, se projekt rozjede dál. Finanční ne-náročnost 10 schůzek si domluvte přímo v taneční škole Šerífa, TS Shareefa, shareefa@shareefa.cz, Mladá Boleslav.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*