Indický filmový bollywood – seminář tance s Nailou v Mladé Boleslavi

27.května 2017 15 až 17h. v centru Mladé Boleslavi

Máte ráda filmovou hudbu a tajemnou Indii ? Přijďte si zatančit indický filmový tanec zvaný Bollywood. Do světa indického filmu Vás zavede energická lektorka a tanečnice Iveta Naila z Jablonce. Ta je milovnicí indických tanců, vůní, i indických chutí.  Seminář bollywoodu a do tajů fimových bollywodských tanců Vás zasvětí Iveta v sobotu 27.5. od 15  do 17h.  Seminář je vhodný pro nováčky bollywoodu i pro pokročilé tanečnice, které se bollywoodu již věnovaly. Mohou tančit děti, dívky, i dospělé tanečnice.

Na sebe můžete mít pohodlné legíny, či indickou kolovou sukni, top, na boso, či taneční piškoty, a pití , dobrou náladu sebou.

Cena semináře je 350 kč. Děti, dívky a studentky do 18 let mají sníženou cenu na 250 kč.  Zájemkyně se mohou ozvat a hlásit předem na email školy Shareefa: shareefa@shareefa.cz

Platba semináře probíhá předem (vložením na č.u.) u mladoboleslavského spolku Shareefa. Expo Bank CZ a.s. č.u. je 510 612 0003, kód banky je 4000. Do poznámky uvádějte Bollywood. Majitel účtu: OS TS Shareefa.

Adresa semináře: U  Stadionu 1234, zrcadlový taneční sál klubu Maxík v Mladé Boleslavi.

Těšíme se na Vás !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*