Taneční klubová show Shareefa 4.června 2017

Přijměte pozvání na taneční klubovou show v neděli 4.června 2017 v centru Mladé Boleslavi.

Od 16h. do 18h. se koná závěrečný večírek dětských kurzů školy Šerífa a jejich dětských hostujících tanečnic, diskotéka s tančírnou pro děti i jejich rodiče. Děti Vám ukáží skupinově i sólově, co se za taneční rok 2016/2017 naučily. Jako hosté se představí dětské tanečnice orientálních tanců z  Košťálova. Součástí show bude i volná tančírna, neboli diskotéka, kde si mohou pro radost zatančit všechny příchozí děti i rodiče. Zatančí sólově i lektorka kurzů školy Eva Shareefa.

Od 18h. do 20h. se koná Show Vítejte ve světě Cabaretu. Tato show je závěrečným večírkem dospělých kurzů školy Šerífa a jejich hostů. Orientální rytmy Vám také zahraje a zabubnuje uskupení Fatima drummers. V rámci show bude také volná tančírna pro všechny příchozí, tanečnice, i pro hosty. DJ se na Vás stejně jako tanečnice těší !
Tato Show Vítejte ve světě Cabaretu bude plná pestrých kostýmů a kabaretnich skladeb i flirt dance, speciálních světelných efektů. To vše v podání skupiny Les Chtas de cabaret, jež Vám zatančí Charleston, Chicago, Kankán, Swing s hůlkou, tanec se židličkou Welcome to cabaret… Studentky i lektorky si pro Vás připravují také vystoupení veselých orientálních tanců: egyptské saidi, balady, tanec s šátečky a sukněmi, španělské flamenko, indický bollywood. Představí se i hostující tanečnice: Nikol Azza Beya ze Semil, Iveta Naila a její Najla dance company z Jablonce nad Nisou, Zlata a Lea z Orientální tance Košťálov.  Lektorky Insititu Regenerace z Prahy a Středních Čech spolu s hlavní vedoucí lektorkou a tanečnicí Janou Najyou Voříškovou. A studenti flamenka z České Lípy Flamenco Al Norte Jany Legézové.

Místo konání : Gold klub Nr. 1 Fénix. Jana Palacha 1299, naproti Městskému Stadionu v Mladé Boleslavi.

Lístky na Show jsou jako sezenky místenky . Předprodej v TS Shareefa : 100 kč dospělácí, 50 kč děti. Lístky můžete pořídit v mladoboleslavském spolku TS Shareefa. Lístek je platný na obě show 4.června 2017, tzn. na show od 16h. i na show od 18h. Počet lístků je omezen.

Prodej na místě v den konání akce: 150 kč dospěláci, 99 kč děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*