Podzimní taneční kurzy 2017 v Mladé Boleslavi.

Bellydance, flirt dance cabaret, flamenko, muzikálové tanečky pro dívky i pro ženy v centru Mladé Boleslaví začínáme od září 2017 a taneční rok kopíruje s pravidelnou výukou dvou semestrů školní rok. 1. semestr běží od září do ledna a druhý od února do června 2018. Soustředíme se na zdravé a technicky správné provedení jednotlivých pohybů, a na radost z pohybu. Lektorka Eva je diplomovaná specialistka v oboru sportovního mangagementu, s licení cvičitele zdravotního tělocviku a certifikáty pro orientální břišní tance a flamenco orient z Nile group v Káhiře, folklorní tance M. Redy od Nesmy, orientální tance z akademie Ahmeda Fekryho.

Přihlášení se  do kurzů probíhá zasláním online závazné přihlášky v rezervačním formuláři,  klikni zde  http://shareefa.cz/rezervacni-formular/ Podrobnosti a informace k platbě obdržíte na Váš email po zaslání přihlášky. Uvádějte na sebe kontaktní údaje, bydliště i datum narození, zdravotní stav vzhledem k tanci. Děkujeme !

Kurzy / lekce pro DĚTI od 11.září 2017 do 17.ledna 2018 v Mladé Boleslavi.

 1. Pondělí 16:40 do 17:25, děti od 6 let do 15 let.  „Kočky “  – taneční kroužek v rytmu muzikálu Cats, se zaměřením na pohybovou průpravu,  základy gymnastické a taneční průpravy,  tanec pro radost, choreografie. Kurzovné 1.090,- kč/ pololetí.
 2. Středa a pátek 16:10 do 17:00 od 7 do 15 let let „Belly Kids TS Shareefa “ – od 13.září 2017 do 19.ledna 2018. Taneční kroužek břišních orientálních tanců, se zaměřením na techniku i výraz, navíc se zaměříme i na skupinovou choreografii “ Drum solo“ . Tanec v rytmu bubnů, pro radost a zdravá záda. S možností účastnit se i vystoupení a třeba i soutěží. Kurzovné 1.600,- kč/ pololetí. V případě dotazů se neváhejte ozvat: shareefa@shareefa.cz. Tlf.606 283703.

Kurzy / lekce pro ŽENY od 11.září 2017 do 17.ledna 2018 v centru Mladé Boleslavi.

 1. Pondělí 17:30 do 18:30 / Lekce skupiny „Les Chats se cabaret “ – taneční kurz flirt dance, se zaměřením na kabaretní tančení, taneční průpravu. Pro mírně a středně pokročilé tanečnice. Naučíte se choreografii. Kurzovné 1.890,- kč.

  Pondělí 18:30 do 19:30 / Lekce skupiny „ Shareefa Layla“ – taneční kurz, se zaměřením na propojení temperamentu flamenka a tanga i romantiky bellydance. Pro mírně a středně pokročilé tanečnice. Naučíte se choreografii. Kurzovné 1.890,- kč. Pondělní kurzy se konají: klub Maxík, U Stadionu 1234, Mladá Boleslav.

 2. Středa 17:15 do 18:15 / Lekce skupiny „ Arabesque melay leff „ od 13. září 2017 – taneční kurz folklorních orientálních tanců ( historie tance, tradice, choreografie). Pro středně a více pokročilé tanečnice.  Kurzovné 1.890,- kč.

 3. Kurz pro pokročilé začátečnice a vracející se tanečnice

  Středa 18:15 do 19:15 / Lekce skupiny „Samira“ – taneční kurz orientálních břišních tanců. Pro pokročilé začátečnice a vracející se tanečnice. Se zaměřením na techniku pohybu, radost. Naučíte se také krásnou taneční choreografii. Kurzovné 1.890,- kč. Středeční kurzy se konají: gymn. tělocvična 2.ZŠ, M.Boleslav, boční vchod.

 4. Kurz pro nové začátečnice, mírně pokročilé

  Pátek 17h. do 18h.  / Lekce skupiny „ Farha – pro radost „ – taneční kurz ženského a svůdného břišního tance. Pro nové začátečnice a pro mírně pokročilé tanečnice.  Základní prvky a technika tance pro radost. 14 lekcí pro řádné nacvičení a zažití moderních prvků. Tančíme každý pátek kromě státních svátků. Kurzovné 1.690,- kč. Páteční kurzy se konají v klubu Maxík, U Stadionu 1234 v M.Boleslavi.

  Pátek 18h. do 19h. / Lekce skupiny „ Šarmantní kočky „ – taneční kurz 8 lekcí ve stylu moderního flirt dance a  cabaretu 20. až 30.let. Charlestonové okénko. Tančíme 1 * za 14 dní. 1. lekce 15.září 2017, Kurzovné 1.050,- kč.

  Pátek 19 – 20:15 /Lekce skupiny „ Flamenko “ – taneční kurz 8 lekcí španělského temperamentního flamenka. Tančíme 1 * za 14 dní. 1. lekce 15.září 2017. Kurzovné 1.590,- kč.

  Kurzovné 2017/2018
  1.890,- kč na pololetí /16 lekcí kurzu v pondělí nebo ve středu dospělé.
  200,- kč jednorázová lekce dospělé, je-li tato vaše lekce zkušební lekcí.
  Děti a mládež 2017/2018
  1.090,- kč na pololetí / 16 lekcí kurzu muzikálu.
  1.600,- kč zvýhodněné kurzovné na pololetí/ středy a pátky Belly Kids.  pozn.  100,-  Kč jednorázová lekce dětí, je-li tato lekce zkušení lekcí.

  Kurzovné se hradí dvakrát ročně. Kurzovné se hradí před zahájením kurzů na číslo účtu klubu. Za výjimečných okolností a po konzultaci se spolkem je možnost platit na dvě splátky.  Výpovědní lhůta  je šest týdnů z vašeho pololetního kurzu.  Pro obdržení slev je nutné být řádně přihlášena a mít uhrazeno kurzovné před zahájením tanečního semestru.
  Číslo účtu, majitel účtu 510 612 0003, kód Expo banky je 4000, OS TS Shareefa

  Slevy 2017/2018

  Aktivní tanečnice na druhý, i třetí kurz aktuálního semestru = 20 % pro aktivní tanečnice. Přivedete svou taneční kamarádku = 20 % pro Vás, hlásíte-il se s novou dosud neregistrovanou kamarádkou. Nutné uvést do přihlášky. Studentky v kurzech pro dospělé =  15 % pro studentky. Pro seniorky a pro maminky na mateřské dovolené v kurzech pro začátečníky = 15 % sleva. 3 nové taneční kamarádky  = 13 % pro 3 nové taneční kamarádky, dosud neregistrované v klubu. Sleva pro začátečnice, které jsou pojištěny u zdravotní pojištivny Škoda = 12%.

  Časté otázky a odpovědi, co Vás zajímá ?

  Jak lekce probíhá ? Lekce začíná rozcvičením se, začátečnice s lektorkou, porkčilejší tanečnice mohou sami. Dále se soustředíme na nácvik techniky jednotlivých pohybů, na výraz a charakter tance. Nacvičíme kombinaci a tu následně spojíme do ucelené choreografie. Na závěr lekce probíhá zklidnění, protažení s lektorem, či individuálně.

  Co si mám vzít na sebe ? Pohodlné taneční oblečení. Legíny, tričko, tílko. Na boky šátek, sukni. Na břišní tance šátek, na flirt dance krátkou sukýnku přes legíny, a na flamenko je vhodná dlouhá sukně. Obutí volte dle typu tance. Taneční cvičky, latinky na flirt dance, flamenko vyžaduje obuv na širším podpatku. Pití a dobrou náladu vezměte sebou. Chcete-li profesionální taneční oblečení, kostým a co si vzít na sebe na vystoupení ? To se dozvíte na jednotlivých lekcí daného tanečního stylu. Pro studentky TS Shareefa nabízíme výhodnou možnost nákupu tanečního oblečení.

  Mohu si nahradit chybějící zmeškanou lekci ? Ano. Zmeškáte-li lekci, můžete si nahradit 2 omluvené lekce Vašeho kurzu v paralelně probíhajícím kurzu podobné pokročilosti.

  Tanec v těhotenství ? Obecně je tanec doporučován ženám jakéhokoliv věku, stavu, i ženám v období těhotenství.Vždy ale přihlédněte k Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu. Je dobré konzultovat Vás stav s Vaším lékařem.

  Nemám hlídání, co teď ? Nic se neděje. Můžete svou ratolest přivézt sebou. V klubu Maxík se specializují i na hlídání dětí, nebo si děti mohou hrát sami v herně. Tyto služby jsou zpoplatněny dle ceníku klubu.

  Musím vystupovat ? Ne i ano 🙂 . Taneční lekce jsou primárně určeny zájemkyním, které mají rády pohyb, chtějí se naučit něco nového, zlepšit svou techniku tance, lépe vnímat své tělo.  Sekundárně a pro pokročilejší tanečnice je možnost vystupování a účasti na soutěžích. Vaše účast na lekci, na vysotupení je založena na dobrovolnosti, chuti a Vašem času. Tančíme především pro radost !

  Mohou tančit i muži ? Ano. Na folklorním orientálním tanci a nebo ve flamenku se zapojují sólově i muži. Jste vítáni.

Zařazení do kurzů dle pokročilostí ? Zdatnost v tanci si určují studentky sami. Není dobré své síly podceňovat, ani přeceňovat. Nováčkům u nás doporučjeme vyzkoušet si ukázkovou lekci, seminář u nás, přijít se podívat na vystoupení a pak si vybrat svůj semestrální kurz. Chcete-li přistoupit až v průběhu školního roku, je dobré se předem informovat, zda je v kurzu volno a lekci si přijít po domluvě vyzkoušet.

Večírky, hafly, Galashow, co to je ?  Jako motivace a inspriace pro tanečnice slouží právě večírky,který se říká Hafla, nebo Galashow školy. Na těchto večírcích, Haflách, besídkách tance, mohou vystupovat studentky tance školy Shareefa s naučenou skupinovou choreografí,ale mohou i zatančit své vlastní taneční sólo. Zpravidla zde vystupující i další pozované tanečnice a takto společně prožíváme naší radost z tance a pohybu. Víte, že se v Mladé Boleslavi koná i festival tance ? Na festivalu Arabesque se můžete naučit se zahraničními lektorkami nové taneční styly, můžete soutěžit se svým tancem, můžete se přijít podívat na bazar kostýmů a na velkolepou taneční show plnou krásného tance a hudby.

 

Další informace v kartě článků. Nebo napište, zavolejte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*