Taneční lekce a kurzy v Mladé Boleslavi pro podzim 2017 a zimu 2018

Bellydance, břišní tance, flirt dance a cabaret, flamenko, muzikálové tanečky pro dívky i pro ženy v centru Mladé Boleslaví začínáme od září 2017. Taneční rok kopíruje s pravidelnou výukou, dvou semestrů, školní rok. 1. semestr běží od září do ledna a druhý od února do června 2018. Soustředíme se na zdravé a technicky správné provedení jednotlivých pohybů, a na radost z pohybu. Lektorka Eva je diplomovaná specialistka v oboru sportovního mangagementu, s licení cvičitele zdravotního tělocviku a certifikáty pro orientální břišní tance a flamenco orient z Nile group v Káhiře, folklorní tance M. Redy od Nesmy, orientální tance z akademie Ahmeda Fekryho.

Podání přihlášky, zápis probíhá zasláním online závazné přihlášky v rezervačním formuláři, klikni zde http://shareefa.cz/rezervacni-formular/ Podrobnosti a informace k platbě obdržíte na Váš email po zaslání přihlášky. Uvádějte na sebe do přihlášky v rezervačním formuláři jméno, přijmení, bydliště i datum narození, zdravotní stav vzhledem k tanci, typ tanenčího kurzu. Děkuji !

KURZY a LEKCE pro DĚTI pro podzim 2017 leden 2018
Pondělí 11.září od 16:40 do 17:25 od 6 let do 15 let „Kočky “. To je taneční kroužek v rytmu muzikálu Cats, se zaměřením na pohybovou průpravu, základy gymnastické a taneční průpravy, tanec pro radost, choreografie ve stylu koček. Čeká nás společné vytvoření kočičího kostýmu a makeupu pro děti. Kurzovné za podzimní kurz je 1.090,- kč a tančíme v Maxíku. Nezapomeňte, že na pohybové aktivity přispívají i vaše zdravotní pojištovny !

Středa 13.září od 16 do 17:00 a pátek 22.září od 16 do 17:00 od 7 do 15 let let začíná „Belly Kids TS Shareefa “ . To je taneční kroužek břišních tanců, se zaměřením na techniku i výraz,tančíme Drum solo: tanec v rytmu bubnů pro radost v 1. pololetí a v 2. pololetí zapojení tanečních propriet: závoje, vějíře, křídla (dle toho, co která tanečnice má). S možností účastnit se i vystoupení a soutěží. Kurzovné 1600,- kč. Středy tančíme na 2. ZŠ a pátky tančíme v Maxíku. Nezapomeňte, že na pohybové aktivity přispívají i vaše zdravotní pojišťovny !

KURZY a LEKCE ŽENY ZAČÍNAJÍCÍ / podzim 2017 v Mladé Boleslavi až leden 2018
Středa 13.září od 18:00 do 19:00 a celý podzim máte možnost se protančit tanečním kurzem orientálních břišních tanců pro ženskost a ladnost. Kurz je nazván jako skupina „Samira“ ( to znamená v rozbřesku, zářící). Je to podzimní kurz tance pro ženy. Je pro začínající, pro pokročilé začátečnice a vracející se tanečnice. Se zaměřením na techniku pohybu, pro zdravá záda s lektorkou Evou. Naučíte se také krásné kombinace a ty pak spojíme do taneční choreografie. Kurzovné se hradí 1.890,- kč za 16 lekcí. Na podzim Vás čeká také společná středeční lekce s dalšími tanečnicemi tzv. Halloween party. Středeční kurzy mají místo konání : gymnastická tělocvična 2.ZŠ, Mladá Boleslav / boční vchod do tělocvičny J. Železného/ Komenského náměstí.

Pátek 6.října od 17:00 do 18:00 a celý podzim máte možnost tančit pro radost. Lekce skupiny „ Farha“ (to znamená pro radost). To je taneční kurz ženského a svůdného břišního tance. Pro nové začátečnice až pro mírně pokročilé tanečnice. Základní prvky a technika tance pro radost, protažení a zpevnění svalů. Klasický styl v prostoru, vlny, shimmy, osmičky, ladné paže, ale i styl Shakira bellydance s lektorkou Evou Shareefou. 10 lekcí pro řádné nacvičení a zažití prvků, kombinace, ne choreografie. Podzimní kurzovné 1.300,- kč.

Pátek 22.9. 2017 od 17:00 do 19:30 flamenko tréninky v Mladé Boleslavi s Janou. Lekce skupiny „ Flamenko s Janou“, to je taneční kurz 4 setkání a tréninků na lekcích španělského temperamentního flamenka, s externí lektorkou Janou Legezovou, z ČL skupiny Flamenco Al Norte. Je určeno jak začátečnicím tak začátečnicím se znalostí ( to jsou tanečnice co tančí 0 až 2 roky flamenko). Budeme trénovat jak techniku flamenka, tak se naučíme za 4 setkání komplexní kratší choreografii, s níž budou moci vybrané studentky vystupovat i na festivalu v Mladé Boleslavi, v roce 2018. Kurzovné za 4 setkání je 1.590,- kč, splatné nejpozději na první hodině. 1. setkání bude od 17:00 do 19:30 v pátek 22.9. a další 3 setkání proběhnou pravděpodobně sobotu dopoledne dle dohody s lektorkou Janou na hodině dle jejího a našeho času.

KURZY a LEKCE pro ŽENY MÍRNĚ i STŘEDNĚ POKROČILÉ TANEČNICE / podzim 2017 v Mladé Boleslavi až leden 2018
Pondělí 11. září od 17:30 do 18:30 se zahřejete při lekcích se skupinou kabaretních koček „Les Chats se cabaret “ . To je taneční kurz flirt dance, se zaměřením na kabaretní tančení. Pro mírně a středně pokročilé tanečnice, co mají zkušenosti s tančením stylů: bellydance, jazz dance, flirt dance… Naučíte se novou choreografii Dixie Biscuit či All that jazz. Kurzovné se hradí předem ve výši 1.890,- kč. Jsi-li nová a šikovná tanečnice, do party tě rády vezmeme !

Pondělí 11.září od 18:30 do 19:30 rozehřejte svůj temperament a naladíte se na strunu romantiky na lekcích skupiny „ Shareefa Layla“. Taneční kurz flamenko arabic se zaměřením na propojení temperamentu flamenka a tanga i romantiky bellydance. Naučíte se choreografii Hijo de la luna a procvičíte si i paso doble. Kurzovné 1.890,- kč.
Pondělní kurzy, místo: klub Maxík, Mladá Boleslav. Netančíme v dobře školních prázdnin, státních svátků. Na podzim Vás čeká také společná pondělní lekce s dalšími tanečnicemi tzv. Halloween party. 

Středy od 13.září od 17:10 do 18:10 můžete tančit a flirtovat, trénovat složitější, vracet se k jednodušším kombinacím, na lekcích egyptských folklorních tanců. Ty jsou svůdné i zemité, ale hlavně zábavné. Chcete tančit, jít ke kořenům i se při tanci zasmát? Přiblížit se snovým pyramidám, oázam, nebo Káhiře minulého století? Přijďte na lekce skupiny „ Arabesque „. Podzimní sezónu se zaměří na tanec s velkým šátkem s flitry tzv. melay laff. Kurzovné se hradí 1.890,- kč. Na podzim Vás čeká také společná lekce s dalšími tanečnicemi tzv. Halloween party. Lekcemi Vás provede certifikovaná lektorka folklorních tanců a tanečnice mladoboleslavského klubu a spolku Shareefa : Eva Hlávková, Dis.

DALŠÍ NAVAZUJÍCÍ TANEČNÍ KURZY budou vypsány na období únor 2018 až červen 2018. V době jarních, školních prázdnin, státních svátků netančíme. Chcete-li se přidat v průběhu kurzu, učiňte tak a nečekejte. Kurzy mají na sebe návaznost. Některé kurzy, se ale vypisují pouze 1 krát ročně.

KURZOVNÉ / SLEVY 2017/2018 a příspěvky pro kurzy TS Shareefa z.s. s lektorkou Shareefou
Kurzovné pro děti a mládež pro 2017/2018 je 1.090,- kč na pololetí / 16 lekcí kurzu muzikálových koček.
1.600,- kč je zvýhodněné kurzovné na pololetí středy a pátky bellydance Belly Kids. 100,- Kč jednorázová lekce dětí, je-li tato lekce zkušení lekcí.
Kurzovné dospělé ženy pro 2017/2018 je 1.890,- kč na pololetí /16 lekcí kurzu v pondělí nebo ve středu dospělé, včetně Halloween party. A kurzovné 1300,- kč na pololetí / 10 lekcí orient. kurzu v pátek pro dospělé. 200,- kč jednorázová lekce dospělé, je-li tato vaše lekce zkušební lekcí. Kurzovné se hradí souhrnně, nejpozději na vaší první lekci kurzu. Nastupujete-li v průběhu semestru, domluvíte se s lektorkou po skončení lekce.
Poplatky kurzovného jsou shromažďovány dvakrát ročně předem. Kurzovné se hradí před zahájením kurzů na číslo účtu klubu. Za výjimečných okolností a po konzultaci se spolkem je možnost platit na dvě splátky.
Pro obdržení slev je nutné být řádně přihlášena a mít uhrazeno kurzovné před zahájením tanečního semestru. Výpovědní lhůta je šest týdnů z vašeho pololetního kurzu.
Majitel účtu TS Shareefa z.s., číslo účtu : 510 612 0003, kód Expo banky je 4000, VS: uvádíte mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice.

Sleva pro aktivní tanečnice na druhý, i třetí kurz aktuálního semestru = získáváte 20 % pro aktivní tanečnice.
Přivedete svou taneční kamarádku = 20 % pro Vás, hlásíte-li se s novou dosud neregistrovanou kamarádkou. Nutné uvést do přihlášky vaše a kamarádky jméno. Studentky v kurzech pro dospělé = 15 % pro studentky. Dokládáte datum narození v přihlášce. Pro seniorky a pro maminky na mateřské dovolené v kurzech pro začátečníky = 15 % sleva, dokládáte v přihlášce. 3 nové taneční kamarádky = 13 % pro všechny 3 nové taneční kamarádky, dosud neregistrované v klubu. Pro obdržení slev je nutné být řádně přihlášena a mít uhrazeno kurzovné před zahájením tanečního semestru. 1 tanečnice nahlásí všechny tři kamarádky s uvedením jména a příjmení, věku, bydliště, emailů na 3 tanečnice. Pro pojištěnce zaměstnanecké pojišťovny Škoda je možné čerpat 12% slevu na kurzovném pro nováčky, začátečnice dospělých kurzů. Slevy se navzájem nesčítají. U své zdravotní pojišťovny můžete zpravidla čerpat proplácení na pohybové aktivity. Informujte se u své pojišťovny. .

Registrací v klubu TS Shareefa z.s. získáváte mnoho.
Máte unikátní možnost se dozvědět o historii tanců, pořídit si za zvýhodněnou cenu jak tréninkové oblečení a taneční obuv, tak máte možnost zapůjčení kostýmu na vystoupení. Pro šikovné tanečnice je možnost vystoupení v rámci tanečního klubu, na soutěžících, na festivalech. Pro své studentky a jejich rodiny pořádá TS Shareefa již několik let festival tance Arabesque, klubové taneční show a večírky s živou hudbou Yalla, Vánoční večírky a koncerty. Pro studentky samotné jsou to různé příležitostné aktivity dle sezóny. Dokonce můžete být součástí skupiny, která se účastní komerčního vystoupení.

Časté otázky a odpovědi na účast v klubu TS Shareefa z.s. Mladá Boleslav
Mohu si nahradit chybějící zmeškanou lekci? Ano. Zmeškáte-li lekci, můžete si jí nahradit v paralelně probíhajícím kurzu podobné pokročilosti, dle dohody s lektorkou. Co si mám vzít na sebe? Hlavně pohodlné taneční oblečení. Legíny, tričko či tílko. Na boky šátek, sukni dle typu tance. Na břišní tance šátek, na flirt dance krátkou sukýnku přes legíny, a na flamenko je vhodná dlouhá sukně. Obutí volte dle typu tance. Taneční cvičky, piškoty, a na podpatku latinky na flirt dance, a flamenko obuv na širším podpatku. Pití a dobrou náladu vezměte sebou. Musím mít zkušenosti s tancem ? Nejsou nutné. Můžete nastoupit do začátečnického tanečního kurzu a vše se naučíte. Naopak tanečnice se zkušenostmi mohou plynule navázat a zařadit se do kurzu pro pokročilejší tanečnice. Další informace v kartě článků. Nebo napište, zavolejte. Email: shareefa@shareefa.cz , telefon +420 606 283 703.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*