Taneční lekce a kurzy tance v Mladé Boleslavi jaro 2018

Bellydance aneb břišní tance, flirt dance a cabaret pro ženy. Dále flamenko, indické tance a taneční kurzy pro děti v centru Mladé Boleslaví začínají od února 2018. Taneční rok kopíruje školní rok, od února do června 2018. Soustředíme se na zdravé a technicky správné provedení jednotlivých pohybů, a na radost z pohybu. Lektorka Eva je diplomovaná specialistka v oboru sportovního managementu, s licencí cvičitele zdravotního tělocviku a certifikáty orientální břišní tance a flamenco orient z Nile group v Káhiře, folklorní tance M. Redy Nesmy, orientální tance Akademie Ahmeda Fekryho.

Taneční kroužek, břišní i indické tance, pro dívky začátečnice. Pondělí 26. února od 16:30 do 17:15. Věk 5 až 12 let. Kurzovné je 1.090,- kč/ do 18.června. Nezapomeňte, že na pohybové aktivity přispívají i vaše zdravotní pojištovny !

Taneční kroužek, břišní tance s křídly, s hedvábnými vějíři, pro dívky s tanečními zkušenostmi. Skupina Belly Kids TS Shareefa. Středa 7. února od 16 do 17h.Věk 8 až 15 let. 1.+2.lekce na 2. ZŠ. Od 21.2.Čechova 773. Kurzovné je 1.090,- kč.

Kabaretní kočky Les Chats de cabaret. Flirt dance s pěřovými vějíři. Pondělí 5.února od 17:30 do 18:30 Kurzovné se hradí předem ve výši 1.890,- kč. 16 lekcí do 4.června 2018. Jsi-li nová a šikovná tanečnice, do party tě rády vezmeme ! Lekce se nekoná 12.2.,2.4.2018.

Shareefa Layla flamenco arabic s vějířem. Pondělí 5.února od 18:30 do 19:30. Kurzovné 1.890,- kč. 16 lekcí do 4.června 2018. Jsi-li nová a šikovná tanečnice, do party tě rády vezmeme !

Břišní tance s křídly a drum solo pro pokročilejší tanečnice. Středy od 14.února od 17:15 do 18:15. Přijďte na lekce skupiny „ Arabesque „. Lekcemi Vás provede certifikovaná lektorka folklorních tanců a tanečnice mladoboleslavského klubu a spolku Shareefa : Eva Hlávková, Dis. Kurzovné se hradí předem ve výši 1.890,- kč. 16 lekcí do 6.června 2018. Adresa: Čechova 773.

Břišní tance moderní, pro začátečnice a mírně pokročilé tanečnice. Tančit mohou mladší ženy i dámy pokročilého věku. Čtvrtky od 15. února od 17:30 do 18:30. Kurzovné se hradí předem ve výši 1.300,- kč. 10 lekcí do 26.dubna 2018. Čechova 773.

Indické tance, bollywood, pro dívky a pro ženy. Mudry a taneční koření. Tančit mohou mladší dívky, i ženy. Čtvrtky
od 15. února od 18:30 do 19:30. Kurzovné se hradí předem ve výši 1.300,- kč. 10 lekcí do 26. dubna 2018. Nový tanečně pohybový Atelier Shareefa Čechova 773.

Podání přihlášky, i zápis probíhá zasláním závazné přihlášky online, v rezervačním formuláři. Stránka formuláře http://shareefa.cz/rezervacni-formular/ .
Podrobnosti a informace k platbě jsou uvedeny níže. Uvádějte na sebe do přihlášky v rezervačním formuláři jméno a příjmení, bydliště i datum narození, zdravotní stav vzhledem k tanci, typ tanečního kurzu, souhlas s poskytnutim osobnich údajů. Děkuji!

DALŠÍ NAVAZUJÍCÍ TANEČNÍ KURZY budou vypsány od září 2018. V době jarních, školních prázdnin, státních svátků netančíme. Chcete-li se přidat v průběhu kurzu, učiňte tak a nečekejte. Kurzy mají na sebe návaznost. Některé kurzy, se ale vypisují pouze 1 krát ročně.
V době letních prázdnin proběhne letní taneční soustředění.

KURZOVNÉ / SLEVY 2018 a příspěvky pro kurzy TS Shareefa z.s. s lektorkou Shareefou
Kurzovné pro děti a mládež 2018 je 1.090,- kč. Kurzovné ženy je 1.890,- kč na pololetí /16 lekcí. Kurzovné 1300,- kč na pololetí / 10 lekcí pro dospělé. 200,- kč jednorázová lekce dospělé, je-li tato vaše lekce zkušební lekcí. Kurzovné se hradí souhrnně, nejpozději na vaší první lekci kurzu. Nastupujete-li v průběhu semestru, domluvíte se s lektorkou po skončení lekce. Poplatky kurzovného jsou shromažďovány dvakrát ročně předem. Kurzovné se hradí před zahájením kurzů na číslo účtu klubu. Za výjimečných okolností a po konzultaci se spolkem je možnost platit na dvě splátky.Pro obdržení slev je nutné být řádně přihlášena a mít uhrazeno kurzovné před zahájením tanečního semestru. Výpovědní lhůta je šest týdnů z vašeho pololetního kurzu.

Kurzovné se hradí převodem, vložením, na č.u. TS Shareefa. Majitel účtu je TS Shareefa z.s., číslo účtu : 510 612 0003, kód Expo banky je 4000, VS: uvádíte mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + jméno kurzu tance.

SLEVA pro aktivní tanečnice na druhý, i třetí kurz aktuálního semestru = získáváte 20 % pro aktivní tanečnice.
Přivedete svou taneční kamarádku = 20 % pro Vás, hlásíte-li se s novou dosud neregistrovanou kamarádkou. Nutné uvést do přihlášky vaše a kamarádky jméno. Studentky v kurzech pro dospělé = 15 % pro studentky. Dokládáte datum narození v přihlášce. Pro seniorky a pro maminky na mateřské dovolené v kurzech pro začátečníky = 15 % sleva, dokládáte v přihlášce. 3 nové taneční kamarádky = 13 % pro všechny 3 nové taneční kamarádky, dosud neregistrované v klubu. Pro obdržení slev je nutné být řádně přihlášena a mít uhrazeno kurzovné před zahájením tanečního semestru. 1 tanečnice nahlásí všechny tři kamarádky s uvedením jména a příjmení, věku, bydliště, emailů na 3 tanečnice. Pro pojištěnce zaměstnanecké pojišťovny Škoda je možné čerpat 12% slevu na kurzovném pro nováčky, začátečnice dospělých kurzů. Slevy se navzájem nesčítají. U své zdravotní pojišťovny můžete zpravidla čerpat proplácení na pohybové aktivity. Informujte se u své pojišťovny.

Registrací v klubu TS Shareefa z.s. získáváte mnoho.
Máte unikátní možnost se dozvědět o historii tanců, pořídit si za zvýhodněnou cenu jak tréninkové oblečení a taneční obuv, tak máte možnost zapůjčení kostýmu na vystoupení. Pro šikovné tanečnice je možnost vystoupení v rámci tanečního klubu, na soutěžících, na festivalech. Pro své studentky a jejich rodiny pořádá TS Shareefa již několik let festival tance Arabesque, klubové taneční show a večírky s živou hudbou Yalla, Vánoční večírky a koncerty. Pro studentky samotné jsou to různé příležitostné aktivity dle sezóny. Dokonce můžete být součástí skupiny, která se účastní komerčního vystoupení.

Časté otázky a odpovědi na účast v klubu TS Shareefa z.s. Mladá Boleslav
Mohu si nahradit chybějící zmeškanou lekci? Ano. Zmeškáte-li lekci, můžete si jí nahradit v paralelně probíhajícím kurzu podobné pokročilosti, dle dohody s lektorkou. Co si mám vzít na sebe? Hlavně pohodlné taneční oblečení. Legíny, tričko či tílko. Na boky šátek, sukni dle typu tance. Na břišní tance šátek, na flirt dance krátkou sukýnku přes legíny, a na flamenko je vhodná dlouhá sukně. Obutí volte dle typu tance. Taneční cvičky, piškoty, a na podpatku latinky na flirt dance, a flamenko obuv na širším podpatku. Pití a dobrou náladu vezměte sebou. Musím mít zkušenosti s tancem ? Nejsou nutné. Můžete nastoupit do začátečnického tanečního kurzu a vše se naučíte. Naopak tanečnice se zkušenostmi mohou plynule navázat a zařadit se do kurzu pro pokročilejší tanečnice. Další informace v kartě článků. Nebo napište, zavolejte. Email: shareefa@shareefa.cz , telefon +420 606 283 703.

2 komentáře u “Taneční lekce a kurzy tance v Mladé Boleslavi jaro 2018

    • Ano je to možné. Přihlaste se pro info na tel. 606 283 703. Rezervace kurzu přes registrační formulář. Děkujeme

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*