Taneční lekce a kurzy tance v Mladé Boleslavi jaro 2018

Taneční rok kopíruje školní rok, od února do června 2018. Soustředíme se na zdravé a technicky správné provedení jednotlivých pohybů, a na radost z pohybu. Lektorka Eva je diplomovaná specialistka v oboru sportovního managementu, s licencí cvičitele zdravotního tělocviku a certifikáty orientální břišní tance a flamenco orient z Nile group v Káhiře, folklorní tance M. Redy Nesmy, orientální tance Akademie Ahmeda Fekryho.

Taneční kroužek tančící princezny, břišní tance, pro dívky začátečnice. Pondělí 12. března od 16:30 do 17:15. Věk 5 až 12 let. Kurz trvá do 18.6.2018.

Taneční kroužek, břišní tance s křídly, s hedvábnými vějíři, pro dívky s tanečními zkušenostmi. Skupina Belly Kids TS Shareefa. Středa 7. února od 16 do 17h.Věk 8 až 15 let. 1.+ 2.lekce na 2. ZŠ. Od 21.2.Čechova 773.

Kabaretní kočky Les Chats de cabaret. Flirt dance s pěřovými vějíři. Pondělí 5.února od 17:30 do 18:30 16 lekcí do 4.června 2018. Jsi-li nová a šikovná tanečnice, do party tě rády vezmeme ! Lekce se nekoná 12.2.,5.3.,2.4.2018.

Shareefa Layla flamenco arabic s vějířem. Pondělí 5.února od 18:30 do 19:30. 16 lekcí do 4.června 2018. Jsi-li nová a šikovná tanečnice, do party tě rády vezmeme !

Břišní tance s křídly a drum solo pro pokročilejší tanečnice.
Středy od 14.února od 17:15 do 18:15. Přijďte na lekce skupiny „ Arabesque „. Lekcemi Vás provede certifikovaná lektorka folklorních tanců a tanečnice mladoboleslavského klubu a spolku Shareefa : Eva Hlávková, Dis.

Břišní tance moderní, pro začátečnice a mírně pokročilé tanečnice. Tančit mohou mladší ženy i dámy pokročilého věku. Čtvrtky od 15. února od 17:30 do 18:30. 10 lekcí do 26.dubna 2018. Další navazují kurz pro mírně pokročilé tanečnice navazuje od května 2018. Tančíme v Ateliéru Shareefa, Čechova 773.

Podání přihlášky, i zápis probíhá zasláním závazné přihlášky online, v rezervačním formuláři. Stránka formuláře

Rezervační formulář


Podrobnosti a informace k platbě jsou uvedeny níže. Uvádějte na sebe do přihlášky v rezervačním formuláři jméno a příjmení, bydliště i datum narození, zdravotní stav vzhledem k tanci, typ tanečního kurzu, souhlas s poskytnutim osobnich údajů. Děkuji!

DALŠÍ NAVAZUJÍCÍ TANEČNÍ KURZY budou vypsány od září 2018. V době jarních, školních prázdnin, státních svátků netančíme. Chcete-li se přidat v průběhu kurzu, učiňte tak a nečekejte. Kurzy mají na sebe návaznost. Některé kurzy, se ale vypisují pouze 1 krát ročně.
V době letních prázdnin 2018 proběhne letní taneční soustředění. A také budou jednorázové taneční a cvičební semináře s tanečnicemi klubu TS Shareefa.

Kurzovné se hradí převodem, vložením, na č.u. TS Shareefa. Majitel účtu je TS Shareefa z.s., číslo účtu : 510 612 0003, kód Expo banky je 4000, VS: uvádíte mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + jméno kurzu tance.

Registrací v klubu TS Shareefa z.s. získáváte mnoho.
Máte unikátní možnost se dozvědět o historii tanců. Máte možnost nahlížet do rozsáhlé knihovny publikací a magazínů v německém, anglickém, českém jazyce. Máte možnost pořídit si za zvýhodněnou cenu jak tréninkové oblečení a taneční obuv, tak máte možnost zapůjčení kostýmu na vystoupení, u partnerských prodejců kostýmů. Máte možnost si zapůjčit zdarma propriety na tanec. Pro šikovné tanečnice je možnost vystoupení v rámci tanečního klubu, na soutěžících, na festivalech. Pro své studentky a jejich rodiny pořádá TS Shareefa již několik let festival tance Arabesque, klubové taneční show a večírky s živou hudbou Yalla, Vánoční večírky a koncerty. Pro studentky samotné jsou to různé příležitostné aktivity dle sezóny. Dokonce můžete být součástí skupiny, která se účastní komerčního vystoupení.

Časté otázky a odpovědi na účast v klubu TS Shareefa z.s. Mladá Boleslav
Mohu si nahradit chybějící zmeškanou lekci? Ano. Zmeškáte-li lekci, můžete si jí nahradit v paralelně probíhajícím kurzu podobné pokročilosti, dle dohody s lektorkou. Co si mám vzít na sebe? Hlavně pohodlné taneční oblečení. Legíny, tričko či tílko. Na boky šátek, sukni dle typu tance. Na břišní tance šátek, na flirt dance krátkou sukýnku přes legíny, a na flamenko je vhodná dlouhá sukně. Obutí volte dle typu tance. Taneční cvičky, piškoty, a na podpatku latinky na flirt dance, a flamenko obuv na širším podpatku. Pití a dobrou náladu vezměte sebou. Musím mít zkušenosti s tancem ? Nejsou nutné. Můžete nastoupit do začátečnického tanečního kurzu a vše se naučíte. Naopak tanečnice se zkušenostmi mohou plynule navázat a zařadit se do kurzu pro pokročilejší tanečnice. Další informace v kartě článků. Nebo napište, zavolejte. Email: shareefa@shareefa.cz , telefon +420 606 283 703.

2 komentáře u “Taneční lekce a kurzy tance v Mladé Boleslavi jaro 2018

    • Ano je to možné. Přihlaste se pro info na tel. 606 283 703. Rezervace kurzu přes registrační formulář. Děkujeme

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*