Břišní tance pro seniorky v Mladé Boleslavi

Milé tanečnice, máme pro vás skvělou zprávu. Nový krásný taneční zrcadlový sál. A zde běží nové kurzy pro vás a s profesionalnimi lektorkami. Adresa : Čechova 773,Mladá Boleslav. Zmeškané lekce si můžete nahradit. Tančím v novém zrcadlovém sále zde:

BŘIŠNÍ ORIENTÁLNÍ TANCE PRO DÁMY SENIORKY, tanec v adekvátním tempu pro ženy okolo 55 až 70 let, které mají rády pohyb a tanec.
Čtvrteční lekce jsou pro dámy, které jsou v pokročilejším či dokonce senior věku. Tančit budete od 22.února v čase od 16 do 17h. V klidu procvičíte základy a pohyby s kroužky rukou. Tanec je vhodné pro cvičení mozku i svalů rukou a zad (lze využít i židličky a cvičit, tančit v sedě, máte-li zdravotní komplikace). V prostoru procvičíme jednoduché taneční krůčky a odvážnější i otočky, na místě pak rozhýbete pánev a zapojíte svaly břicha, spodních zad a také pánevního dna, čímž trénujete a zabráníte inkontinenci. Tancem rozhýbete svou veselou mysl a endorfiny, zatančíte si v malém kolektivu s prima lektorkami. Kurzem Vás provede Lída a Eva. Naučíte se i dupy a tlesjy z flamenka arabic. Kurzovné se hradí předem převodem či na první lekci. Zvýhodněno je pro dvě dámy kamarádky seniorky, a to ve výši jen 1.900,- kč za obě dvě a to se vyplatí.
Jedna frekventantka, účastnice kurzu, hradí 1.300,- kč kurzovné za 10 lekcí.
Chybějící lekci si můžete vynahradit v paralelně běžícím kurzu daného semestru v taneční škole Shareefa Mladá Boleslav.
Navíc jako bonus můžete přivést na 2 lekce svou vnučku, dceru.

Podání přihlášky, i zápis probíhá zasláním závazné přihlášky online, v rezervačním formuláři. Pro informace volejte na tel. 606 283 703. Stránka formuláře je zde, zkopíruj do nového okna prosím:

Rezervační formulář


Podrobnosti a informace k platbě jsou uvedeny níže. Uvádějte na sebe do přihlášky v rezervačním formuláři jméno, příjmení, bydliště i datum narození, zdravotní stav vzhledem k tanci, typ tanečního kurzu. Děkuji!

Kurzovné 1300,- kč na pololetí / 10 lekcí pro dospělé. 200,- kč jednorázová lekce dospělé, je-li tato vaše lekce zkušební lekcí. Kurzovné se hradí souhrnně, nejpozději na vaší první lekci kurzu. Nastupujete-li v průběhu semestru, domluvíte se s lektorkou po skončení lekce. Poplatky kurzovného jsou shromažďovány dvakrát ročně předem. Kurzovné se hradí před zahájením kurzů na číslo účtu klubu. Za výjimečných okolností a po konzultaci se spolkem je možnost platit na dvě splátky. Pro obdržení slev je nutné být řádně přihlášena a mít uhrazeno kurzovné před zahájením tanečního semestru. Výpovědní lhůta je šest týdnů z vašeho pololetního kurzu.

Kurzovné se hradí převodem, vložením, na č.u. TS Shareefa. Majitel účtu je TS Shareefa z.s., číslo účtu : 510 612 0003, kód Expo banky je 4000, VS: uvádíte mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + jméno kurzu tance.

SLEVA pro aktivní tanečnice na druhý, i třetí kurz aktuálního semestru = získáváte 20 % pro aktivní tanečnice.
Přivedete svou taneční kamarádku = 20 % pro Vás, hlásíte-li se s novou dosud neregistrovanou kamarádkou. Nutné uvést do přihlášky vaše a kamarádky jméno. Studentky v kurzech pro dospělé = 15 % pro studentky. Dokládáte datum narození v přihlášce. Pro seniorky a pro maminky na mateřské dovolené v kurzech pro začátečníky = 15 % sleva, dokládáte v přihlášce. 3 nové taneční kamarádky = 13 % pro všechny 3 nové taneční kamarádky, dosud neregistrované v klubu. Pro obdržení slev je nutné být řádně přihlášena a mít uhrazeno kurzovné před zahájením tanečního semestru. 1 tanečnice nahlásí všechny tři kamarádky s uvedením jména a příjmení, věku, bydliště, emailů na 3 tanečnice.

Pro pojištěnce zaměstnanecké pojišťovny Škoda je možné čerpat 12% slevu na kurzovném pro nováčky, začátečnice dospělých kurzů. Slevy se navzájem nesčítají. U své zdravotní pojišťovny můžete zpravidla čerpat proplácení na pohybové aktivity. Informujte se u své pojišťovny.
Nová adresa! NOVÝ TANEČNĚ POHYBOVÝ ATELIER SHAREEFA ČECHOVA 773, MLADÁ BOLESLAV.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*