Exotický název taneční školy a skupiny SHAREEFA

Ve spolku s exotickým názvem Shareefa můžete co? Je toho hodně.
Co znamená Shareefa a proč Shareefa?
Shareefa je taneční skupina a škola tance, ale je to také taneční spolek z Mladé Boleslavi.
Shareefa zvládá mnoho indického, evropského i amerického, především co se tance týče. Ale nejsou jí vzdáleny ani výtvarné a kreativní činnosti, či tance z Orientu.
Tak třeba nasekat (vám, jim, mu …doplňte dle uvážení), zatřást (boky, pánví, nožkou, hrudníkem), tančit v různých rytmech a stylech, poplácat (též si doplňte dle vlastního uvážení). A ještě s tím plácáním, zatřesením a vlněním, sekáním i blbnutím skvěle vyplnit své všední dny a klidně si dovolí i vyhrávat na soutěžích tance 🙂
Prostě, když tě(vás) tanec baví, není co řešit !
A kdo chce umět elegantně sekat, tančit, třást? Tak šup k nám do exotické školy tance Shareefa, to je ta co zní indicky, a všichni si ve městě myslí, že lektorka Eva jen kroutí prdelkou v latinskoamerických rytmech Shakiry 🙂
Ale pozor, Shareefa znamená jedinečná, vznešená a toto jméno je užíváno Indy v indickém světě i Araby po celém širém světe tzv. Orientu. A být originální a kreativní je její taneční vizí, snem. Vymýšlet krokové variace a choreografie zabere mnoho času. A zpěvačka Shakira např.navíc není pro „pravý“ tanec v TS Shareefa využívána, je to pop přátelé. A tomu se nevěnujeme, netančíme pop ani na pop music.
A proto je název tanečního spolku originální. Prostě Shareefa. A milí, drazí, pozor.
Ve skutečnosti je Eva Shareefa novátor a kreativec, vymýšlí choreografie flamenka i bellydance, bollywoodu i cabaretu a flirt dance. Eva plánuje vystoupení, tmelí kolektiv skupiny dětí Belly Kids, tmelí skupiny dospělých žen, stará se o makeup, o nájem sálů a do toho všeho řeší starosti a problémy všedních dní…..
A pořád jí tanec se ženami, dívkami, slečnami baví, a naplňuje. Proto chápete, že prdelkou si jen tak nekroutí… 🙂

Po profesní stránce stojí také za zmínku to, že zrealizovala a vydupala ze země mezinárodní taneční soutěž s názvem Arabesque, právě v Mladé Boleslavi, a zorganizovala úspěšně již několik ročníků. Eva studovala také sportovní management vč.pedagogiky v Praze, věnovala se společenskému i modernímu tanci, sportovní gymnastice, reiki, studovala orientální tance v Evropě i v Egyptě a nadále se vzdělává. A proto jsi-li i ty kreativní a nebojíš se exotiky, jsi také vítána v lektorském týmu spolku Shareefa.
Chceš-li se naučit tančit a nebo se v tanci rozvíjet? Jsi vítána v taneční škole Shareefa.

Prostě je hop, ale je také HOP.
A u nás v TS Shareefa máme zkušenosti, nápady, jsme originální. Tak HOP tančete u nás !

Těším se na tebe ( Vás) !
Eva Shareefa

2 komentáře u “Exotický název taneční školy a skupiny SHAREEFA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*