Semináře tance, semináře jógy

PRO KOHO JSOU SEMINÁŘE ?
Semináře slouží pro zdokonalování techniky jak začátečnicím, tak pokročilým v centru Mladé Boleslavi.
Začínající tanečnice si mohou rozšířit svůj taneční repertoár a pokročilejším tanečnicím trénování určitě jenom prospěje. Ti, jenž se věnují józe si mohou zkusit jiný typ jógy, nebo praktikovat již naučené. Na semináře mohou přijít dívky i dospělé ženy, bez rozdílu. Jógu mohou praktikovat i muži.
KDE SEMINÁŘE PROBÍHAJÍ ?
Semináře probíhají v prostorných sálech se zrcadlem, máte tedy možnost korigovat svůj taneční um. Parkování je taktéž přímo před studiem. Aktuální taneční sál je uveden vždy u semináře, nebo vám bude sdělen po přihlášení se. Vaše místo na semináři je Vám rezervováno jeho úhradou, lze za sebe poslat náhradnici.Na sebe doporučujeme pohodlné taneční oblečení, naboso, nebo obuv typu gymnastická cvička, taneční piškoty,na flamenco boty na podpatku typu lodička, lépe však kvalitní flamenco obuv.
PŘENOCOVÁNÍ ?
Jsme schopni vám pomoci zajistit nocleh typu: ubytovna, penzion, hotel, koná-li se seminář v Mladé Boleslavi. Vyjímečně lze přespat i ve studiu na zemi, ve vlastním spacáku.
JAK SE PŘIHLÁSÍM NA SEMINÁŘ ?
Hlásíte-li se tak uvádějte prosím jméno, příjmení, kontaktní e-mail a telefon, vámi zvolený seminář na shareefa@shareefa.cz
Obratem Vám bude sděleno jaké jsou podmínky přihlášky, plateb a je-li na semináři volno.

CHCETE USPOŘÁDAT VLASTNÍ SEMINÁŘ V MLADÉ BOLESLAVI ?
Máte-li zájem o uspořádání semináře tance, jógy, seberozvojového semináře v Mladé Boleslavi, obraťte se na nás na e-mail shareefa@shareefa.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*