Břišní tance pro děti a pro dívky, středy, únor až červen 2019


Chcete, aby se vaše dcera věnovala tanci ?
Chcete, aby se v tanci rozvíjela zdravou formou ?

Přihlašte dceru, či vnučku, na břišní tance s certifikovanou lektorkou orientálních břišních tanců, která je zároven lektorkou a držitelkou licence zdravotního tělocviku.

Středy od 16h. tančí starší dívky od 9 let, kurzovné 1400 kč ( splatné převodem k 1.lekci).
Středy od 17h. tančí mladší děvčata od 5 do 9 let, kurzovné 1300 kč ( splatné převodem k 1.leci).
Přihlášky
Přihlášky na kurz, který trvá od února do června 2019 podávejte na shareefa@shareefa.cz .
O tanci
Břišní tanec je zdraví prospěšný pro kardivaskulární systém, pro celé svalstvo. Při tanci se také zrychluje metabolismus, takže se upraví případné zažívací potíže. Uvolní se bloky, napětí a křeče svalstva. Zlepší se také pohyblivost kloubů. Díky tomu, že většina pohybů vychází spíš z trupu, než z končetin, pomáhá břišní tanec účinně budovat tzv. vnitřní sílu, tedy posilování hluboko uložených svalů. Na tanečním kroužku děvčata trénují v kolektivu, soustředí se na rozvoj pohybového aparátu, tančí úměrně svému věku, zábavnou formou. Šikovné tanečnice se mohou účastnit soutěží a různých vystoupení.

Lektorka tance
Eva Hlávková, Dis, certifikát by Nesma, A. Fekry, Nile Group, zdravotní TV, jóga a jógohrátky pro děti, praxe s výukou 15 let.

PLATEBNÍ PODMÍNKY KURZŮ VE SPOLKU SHAREEFA
Jak uhradit kurzovné ? Kurzy hradíte současně s podáním přihlášky a to převodem na č.u. spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s., číslo účtu: 5106120003, kód Expo banky je 4000. Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kurz ( např. Slavíková + břišní tanec). Děkuji.

Najdete nás ve studiu pohybu a tance Shareefa, roh ulic Václavkova x Čechova. Vchod do domu je označen Čechova 773 (jsou zde byty nájemníků se zvonkem, k nám do studia zatím zvonek není, v novém roce bude. Zatím lektorka chodí otevřít tanečnicím před kurzem, víme o vás, jelikož se registrujete na lekce, můžete chvíli vyčkat, případně lehce zaklepat na okno studia). Jsme 5 minut pěšky od OC Bondy, 10 minut z Radouče, 10 minut z Náměstí Míru. Autem 15 minut z Mnichova Hradiště, 20 minut ze Starých Splavů. Parkování v přilehlých ulicích, blízkém okolí bývá bez problémů.

TANEC a SLEVY DO TANEČNÍCH KURZŮ TS SHAREEFA
AKCE sleva 10 % pro 2 nové, dosud neregistrovanou kamarádky. Sleva 20 % na váš druhý kurz tance v TS Shareefa, hlásíte-li se současně do dvou kurzů. Podmínkou je uhradit kurzovné současně.
Sleva 10 % pro studentky, které se hlásí do kurzů pro dospělé tanečnice.
Sleva 10 % pro sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance.
Sleva 10 % pro vás, když se spolu s vámi do spolku přihlásí nová, dosud neregistrovaná tanečnice. Tento tip za doporučení je 10 % zvýhodnění vašeho kurzu. Uvádějte v přihlášce prosím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*