Břišní tance pro děti a pro dívky, středy, únor až červen 2019


Chcete, aby se vaše dcera věnovala tanci ?
Chcete, aby se v tanci rozvíjela zdravou formou ?

Přihlašte dceru, či vnučku, na břišní tance s certifikovanou lektorkou orientálních břišních tanců, která je zároven lektorkou a držitelkou licence zdravotního tělocviku.

Středy od 16h. tančí starší dívky od 9 let, kurzovné 1400 kč ( splatné převodem k vaší 1.lekci).
Středy od 17h. tančí mladší děvčata od 5 do 9 let, kurzovné 1300 kč ( splatné převodem k 1.leci).

Přihlášky
Závazné přihlášky na kurz, který trvá od února do června 2019 podávejte na shareefa@shareefa.cz .

O tanci
Břišní tanec je zdraví prospěšný pro kardivaskulární systém, pro celé svalstvo. Při tanci se také zrychluje metabolismus, takže se upraví případné zažívací potíže. Uvolní se bloky, napětí a křeče svalstva. Zlepší se také pohyblivost kloubů. Díky tomu, že většina pohybů vychází spíš z trupu, než z končetin, pomáhá břišní tanec účinně budovat tzv. vnitřní sílu, tedy posilování hluboko uložených svalů. Na tanečním kroužku děvčata trénují v kolektivu, soustředí se na rozvoj pohybového aparátu, tančí úměrně svému věku, zábavnou formou. Šikovné tanečnice se mohou účastnit soutěží a různých vystoupení.

Lektorka tance
Eva Hlávková, Dis, certifikát by Nesma, A. Fekry, Nile Group, zdravotní TV, jóga a jógohrátky pro děti, praxe s výukou 15 let.

PLATEBNÍ PODMÍNKY KURZŮ VE SPOLKU SHAREEFA

Jak uhradit kurzovné ?
Kurzy hradíte současně s podáním přihlášky, před zahájením kurzů, a to převodem na č.u. spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s., číslo účtu: 5106120003, kód Expo banky je 4000. Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kurz ( např. Slavíková + břišní tanec). Děkuji.

Najdete nás ve studiu pohybu a tance Shareefa, roh ulic Václavkova x Čechova. Vchod do domu je označen Čechova 773 (jsou zde byty nájemníků se zvonkem. Do studia zatím zvonek není, vyčkejte příchodu lektorky, případně lehce zaklepat na okno studia, vyzvedneme si vás.
Jsme 5 minut pěšky od OC Bondy, 10 minut z Radouče, 10 minut z Náměstí Míru. Autem 15 minut z Mnichova Hradiště, 20 minut ze Starých Splavů. Parkovat můžete v okolí.

TANEC a SLEVY DO TANEČNÍCH KURZŮ TS SHAREEFA
AKCE sleva 10 % pro 2 nové, dosud neregistrovanou kamarádky. Sleva 20 % na váš druhý kurz tance v TS Shareefa, hlásíte-li se současně do dvou kurzů. Podmínkou je uhradit kurzovné současně.
Sleva 10 % pro studentky, které se hlásí do kurzů pro dospělé tanečnice.
Sleva 10 % pro sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance.
Sleva 10 % pro vás, když se spolu s vámi do spolku přihlásí nová, dosud neregistrovaná tanečnice. Tento tip za doporučení je 10 % zvýhodnění vašeho kurzu. Uvádějte v přihlášce prosím.

Podmínky kurzů, typy slev:
http://shareefa.cz/2018/06/nhrady-hodin-a-co-s-sebou-na-lekce/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*