Nové taneční kurzy a kurzy jógy pro ženy i pro dívky v roce 2019

* Tančit u nás mohou děti a dívky, ženy, i dámy zralého věku. Stačí vám chuť zkusit něco nového a začít tančit. Kurzy a lekce máme pro nové začátečnice, i pro pokročilejší tanečnice, cvičenky. Kurzy tance a cvičení pro ženy probíhá v centru v Mladé Boleslavi.
Adresa studia: rodinné a útulné studio Shareefa, Čechova 773.

ROZVRH TANCE A CVIČENÍ DĚTÍ, DÍVEK, ŽEN PRO LEDEN až ČERVEN 2019
ROZVRH 2019 KE STAŽENÍ ZDE:
rozvrh 2019_02

 • NOVÉ KURZY TANCE PRO DĚTI, TANCE PRO DÍVKY V MLADÉ BOLESLAVI

   IRSKÉ TANCE PRO DÍVKY 7 AŽ 15 let
   únor – červen, úterky 15:45-17h./ pololetní kurz,1400 kč, skupina Connemara s Martinou. Kurz otevřen. Na závěr kurzu je letní taneční show, kde dívky vystoupí.

   BŘIŠNÍ TANCE PRO DÍVKY 5 AŽ 9 let
   únor – červen 2019/ středy 17-17:50, pololetní kurz,1300 kč, skupina Belly Kids s Evou, šátky + závoje. Kurz otevřen. Na závěr kurzu je letní taneční show, kde dívky vystoupí.

   BŘIŠNÍ TANCE PRO DÍVKY 9 AŽ 14 let
   únor – červen 2019/ středy 16-17h., pololetní kurz,1400 kč, skupina LOTOS dancers s Evou, tanec se závojem, i s HŮLKOU. Kurz otevřen. Na závěr kurzu je letní taneční show, kde dívky vystoupí.
   NOVÉ KURZY TANCE PRO ŽENY / BŘIŠNÍ TANCE, ORIENTÁLNÍ TANCE, BELLYDANCE

   MODERNÍ TANCE PRO DÍVKY 7 AŽ 15 let
   Kurz plánujeme otevřít na jaře 2019, pondělky,čas 16-17h./ zájemkyně se mohou hlásit na shareefa@shareefa.cz na kroužek skupinu MODERNA s Martinou.

   CVIČENÍ JÓGY PRO MUŽE I PRO ŽENY, KURZY TANCE PRO ŽENY NA JARO 2019 V MLADÉ BOLESLAVI

   6. února 2019/ 18 – 19h./ středa/ NOVÝ KURZ PRO POKROČILEJŠÍ TANEČNICE/15 lekcí,TANGO ORIENT LAYLA (tango bellydance, ze skupiny temperamentních tanců a flamenko arabic, budete moci i opakovat starší choreografie). Cena kurzu 2.200,- kč.

   14. února 2019/čtvrtek 16 – 17h./ nový kurz BELLYDANCE S LÍDOU pro ZAČÍNAJÍCÍ, I MÍRNĚ POKROČILÉ TANEČNICE, TANEC SE ZÁVOJEM /10 lekcí, cena 1.500,- kč, studio Shareefa.

   14. února 2019/ čtvrtek 18:30 -19:30/ nový kurz BELLYDANCE LAKŠMÍ S EVOU pro TANEČNICE se ZKUŠENOSTÍ/10 lekcí, cena 1.500,- kč, studio Shareefa. Téma kurzu jsou orientální rytmy a také vyzkoušíte ladný tanec s hedvábným vějířem ( ZAPŮJČÍME).

   21.února 2019/ 19:45-20:45/ čtvrtek / NOVÝ KURZ BŘIŠNÍCH TANCŮ PRO NOVÉ ZAČÁTEČNICE, I PRO STÁVAJÍCÍ TANEČNICE BELLYDANCE, KTERÉ CHTĚJÍ OPAKOVAT ZÁKLADY/10 lekcí, cena 1.500,-kč, studio Shareefa, Čechova 773, M.Boleslav. V době školních prázdnin netančíme. Pro 2 nové hlásící se tanEčnice, I pro studentky, máme slevy, srolujte níže.

  • FLAMENCO ARABIC PRO ŽENY (FLAMENKO) ZAČÁTEČNICE A I TANEČNICE SE ZKUŠENOSTÍ
   4. března 2019/ pondělí 18:30 -19:30/ nový kurz FLAMENKO ARABIC s VELKÝM VĚJÍŘEM/ 15 lekcí, cena 2.200,- kč, studio Shareefa. Tančit mohou stávající tanečnice z řad žen, i nové začátečnice.

   Chci se přihlásit do kurzů ? Přihlašovací formulář zde: Přihlásku podáváte zasláním závazné přihlášky online, v rezervačním formuláři. Stránka rezervačního formuláře je zde: http://shareefa.cz/rezervacni-formular/

  • LATINA KURZY PRO ŽENY, FLIRT DANCE KABARET V MLADÉ BOLESLAVI
   6. ÚNORA 2019/ středa 19:05 – 20:05/ nový kurz FLIRT DANCE LATINA / 15 lekcí, cena 2.700,- kč, studio Shareefa.
   Kurzem vás provede tanečník latinskoamerických tanců Lukáš, zaměření na techniku a výuku kroků latinoskoamerických tanců. A tanečnice spolku Shareefa, která s vámi bude opakovat a zaměříte se na novou choreografii Perhaps, a opakování původních choreografií. Kdo neumí nějakou původní choreografii, je možné se ji doučit, po dohodě s Evou Shareefou.
   http://shareefa.cz/2018/12/latina-v-mlade-boleslavi/

  • MODERNÍ a DOBOVÉ TANCE PRO ŽENY
   Připravujeme pro vás. Na jaře bude vypsán seminář tance s Martinou, a posléze vytvořena optimálně nová taneční skupina dospělých, která se bude zaměřovat na moderní tance, historické tance, irské tance. Přihlášky ve studiu Shareefa.

  • JOGA VE STUDIU SHAREEFA

    Aktuálně u nás probíhají tyto jógy: hormonální jóga, power jóga, jóga pro zdravá záda. Semináře o víkendech jsou také. Je to i wheel jóga, kundaliní jóga, semináře hormonální jógy, semináře taneční improvizace.

    Power jóga s Illou / pondělky 17:20 – 18:20 / Přihlášky podávejte u lektorky na telefonu: 724 572 203.

    19.března 2019/ úterky 17.30-19:30 / hormonální jóga s Hankou/ měsiční kurz. Plus večerní opakovačky lekcí běží. Přihlášky u lektorky Hanky Š. https://www.jogahormonalni.cz/kontakt-o-mne/

    14.února 2019/ čtvrtky 15:45-16:45 a nebo 17:15-18:15 / cvičí se jóga pro zdravá záda/ kurz. Přihlášky na kurz i na jednorázové lekce podávejte přímo u lektorky jógy Petry, e-mail nalektorku jógy: pet.jezkova@gmail.com .

    Chci zaslat přihlášku do tanečních kurzů škola Shareefa, přihlašovací formulář zde: Přihlásku podáváte online, elektronicky přes rezervační formulář. Přihláška je závazná. Stránka rezervačního formuláře je zde: http://shareefa.cz/rezervacni-formular/

    PLATEBNÍ PODMÍNKY KURZŮ VE SPOLKU SHAREEFA
    Jak uhradit kurzovné ? Kurzy hradíte současně s podáním přihlášky a to převodem na č.u. spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s., číslo účtu: 5106120003, kód Expo banky je 4000. Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kurz ( např. Slavíková + bellydance). Děkuji.

    Najdete nás ve studiu pohybu a tance Shareefa, roh ulic Václavkova x Čechova. Vchod do domu je označen Čechova 773 (jsou zde byty nájemníků se zvonkem, k nám do studia zatím zvonek není, v novém roce bude. Zatím lektorka chodí otevřít tanečnicím před kurzem, víme o vás, jelikož se registrujete na lekce, můžete chvíli vyčkat, případně lehce zaklepat na okno studia). Jsme 5 minut pěšky od OC Bondy, 10 minut z Radouče, 10 minut z Náměstí Míru. Autem 15 minut z Mnichova Hradiště, 20 minut ze Starých Splavů. Parkování v přilehlých ulicích, blízkém okolí bývá bez problémů.

    PROČ ZAČÍT S TANCEM A CVIČENÍM ?
    * Tanec zlepšuje vnímání sama sebe a zvýšení sebevědomí
    * Břišní tanec posiluje svalstvo pánevního dna, beder, hrudníku a paží, což právě ženy ocení
    * Pomáhá při rehabilitaci po úrazech, operacích, chronických onemocněních pohybového ústrojí
    * Břišní tanec pomáhá s otěhotněním, i při klimakterických obtížích, menopauze
    * Tanec upravuje držení těla, snižuje riziko srdečních chorob a hladinu cholesterolu v krvi    NÁHRADY LEKCÍ, CO SI VZÍT NA SEBE ZDE:

    http://shareefa.cz/2018/06/nhrady-hodin-a-co-s-sebou-na-lekce/

    TANEC a SLEVY DO TANEČNÍCH KURZŮ TS SHAREEFA
    AKCE sleva 10 % pro 2 nové, dosud neregistrovanou kamarádky.
    Sleva 20 % na váš druhý kurz tance v TS Shareefa, hlásíte-li se současně do dvou kurzů. Podmínkou je uhradit kurzovné současně.
    Sleva 10 % pro studentky, které se hlásí do kurzů pro dospělé tanečnice.
    Sleva 10 % pro sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance.
    Sleva 10 % pro vás, když se spolu s vámi do spolku přihlásí nová, dosud neregistrovaná tanečnice. Tento tip za doporučení je 10 % zvýhodnění vašeho kurzu. Uvádějte v přihlášce prosím.

    CHCETE VÉST HODINU ? JSTE LEKTORKOU A NEBO TANEČNICÍ ?
    Náš taneční spolek Shareefa Mladá Boleslav se rozvíjí a rozrůstá. Právě teď se rádi spojíme s dalšími kreativními lektory a tanečníky, tanečnicemi. Ozvtěte se nám přímo na hodině ve studiu, nebo e-mailem na shareefa@shareefa.cz

    UDĚLENÍ SOUHLASU *
    Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

    Více zde:
    * Zpracování osobních údajů
    1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo.
    2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
    3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
    4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
    5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
    o souhlas kdykoliv odvolat,
    o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
    o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
    o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
    o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

    Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním fomuláři.
    Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

 • Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *