Semináře břišních orientálních tanců v Mladé Boleslavi – 12. května 2019

Festival tance Arabesque v Mladé Boleslavi – to jsou semináře tance pro veřejnost a pro tanečnice
Cílem je kvalita, přesnost, tradice, pestrost, a přesah tance.

TANEČNÍ SEMINÁŘE FA 2019/ Workshops and seminars in 2019 in festival Arabesque
Seminars will be varied for beginners and novices as well as for advanced dancers

ORIENTAL DANCE & TRIBAL DANCE 12.5.2019

10 až 12h. / taneční seminář povede KATERINA JOUMANA/ téma bellydance, seminář č. 1/ Modern oriental song v neděli 12.5.2019, seminář pro tanečnice s taneční zkušeností a pro zkušenější tanečnice, cena semináře je 750 kč (platí se předem převodem).

12:15 až 14:15 taneční seminář povede NATALY SAGRES/ téma tribal dance, seminář č. 2 / Fusion tribal dance v neděli 12.5.2019, pro všechny tanečnice. Trendy a nové trendy v tribal dance, inspirace na tanec a kostýmy, trénink techniky tribal fusion, a moderní taneční kombinace. Navíc obdržíte brožurku k tréninku. Seminář je pro všechny zájemkyně. Cena semináře je 500 kč (platí se předem převodem).

14:45 až 16:45 taneční seminář povede MILANA MELNIKOVA/ téma bellydance, seminář č. 3 / Klasický orientální tanec v neděli 12.5.2019, seminář je pro všechny tanečnice. Cena semináře je 500 kč ( platí se předem převodem).

BOLLYWOOD DANCE
17 až 19 / taneční seminář povede lektorka indického tance ŠTĚPÁNKA HASEENA – bollywood dance
, indický tanec s mudrami. Seminář č. 4/ indický tanec . Místo konání seminářů bude upřesněno, pro všechny tanečnice, cena semináře je 500 kč (platí se předem převodem) .

Výhodné balíčky = účastníte-li se více jak 3 seminářů, získáváte 10 % cenové zvýhodnění z finální ceny za semináře.

PŘIHLÁŠKY NA E-MAIL PROSÍM, PŘEDEM
festivalarabesque@gmail.com

Včasné zaplacení platby ( nebo zálohy) Vám zaručuje, že se daný kurz bude konat. Zároveň je tím Vaše místo v kurzu plně rezervováno a můžete využívat klientských slev a členství. Doplatek kurzovného je nutné uhradit nejpozději na 1. lekci kurzu. Doklad o zaplacení zálohy si, prosím, přineste s sebou. Pokud to jde, můžete samozřejmě zaplatit celou částku najednou.

PLATEBNÍ PODMÍNKY SEMINÁŘŮ FESTIVALU ARABESQUE
Jak uhradit semináře ? Platíte současně s podáním přihlášky a to převodem na č.u. spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s., číslo účtu: 5106120003, kód Expo banky je 4000. Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kurz ( např. Slavíková + tribal). Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*