Nové kurzy břišních tanců a kurzy jógy pro ženy i pro dívky únor až červen 2019

NOVÉ KURZY TANCE PRO DĚTI, TANCE PRO DÍVKY V MLADÉ BOLESLAVI

  Všechny kurzy tance s lektorkou Lídou a Evou běží do 25. týdne. Tzn. do 20. června 2019. Kdo nějakou lekci nestihl, neváhejte si přijít na náhradu své lekce, po dohodě s lektorkami na hodině ve studiu.

  Ukončení jarního semestru proběhne v neděli 23. června 2019 na letní taneční show spolku Shareefa Mladá Boleslav. Účast je povinná pro všechny studentky a kurzistky tanečních lekcí s Lídou, Evou Shareefou a s Martinkou ( irské tance). Místo konání: Kavárna Felicie, Dům Kultury v Mladé Boleslavi, Dukelská 1093, boční vstup od parkoviště.
  Čas: 16-18h. Sraz vystupujících v 15h.

  Chci zaslat přihlášku do tanečních kurzů škola Shareefa 2019/2020, přihlašovací formulář zde: Přihlásku podáváte online, elektronicky přes rezervační formulář. Přihláška je závazná. Stránka rezervačního formuláře je zde: http://shareefa.cz/rezervacni-formular/

  PLATEBNÍ PODMÍNKY KURZŮ VE SPOLKU SHAREEFA
  Jak uhradit kurzovné ? Kurzy hradíte současně s podáním přihlášky a to převodem na č.u. spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s., číslo účtu: 5106120003, kód Expo banky je 4000. Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kurz ( např. Slavíková + bellydance). Děkuji.
  Včasné zaplacení platby ( nebo zálohy) Vám zaručuje, že se daný kurz bude konat. Zároveň je tím Vaše místo v kurzu plně rezervováno a můžete využívat klientských slev a členství. Doplatek kurzovného je nutné uhradit nejpozději na 1. lekci kurzu. Doklad o zaplacení zálohy si, prosím, přineste s sebou. Pokud to jde, můžete samozřejmě zaplatit celou částku najednou.

  Najdete nás ve studiu pohybu a tance Shareefa, roh ulic Václavkova x Čechova. Vchod do domu je označen Čechova 773 (jsou zde byty nájemníků se zvonkem, k nám do studia zatím zvonek není, v novém roce bude. Zatím lektorka chodí otevřít tanečnicím před kurzem, víme o vás, jelikož se registrujete na lekce, můžete chvíli vyčkat, případně lehce zaklepat na okno studia). Jsme 5 minut pěšky od OC Bondy, 10 minut z Radouče, 10 minut z Náměstí Míru. Autem 15 minut z Mnichova Hradiště, 20 minut ze Starých Splavů. Parkování v přilehlých ulicích, blízkém okolí bývá bez problémů.

  PROČ ZAČÍT S TANCEM A CVIČENÍM ?
  * Tanec zlepšuje vnímání sama sebe a zvýšení sebevědomí
  * Břišní tanec posiluje svalstvo pánevního dna, beder, hrudníku a paží, což právě ženy ocení
  * Pomáhá při rehabilitaci po úrazech, operacích, chronických onemocněních pohybového ústrojí
  * Břišní tanec pomáhá s otěhotněním, i při klimakterických obtížích, menopauze
  * Tanec upravuje držení těla, snižuje riziko srdečních chorob a hladinu cholesterolu v krvi  NÁHRADY LEKCÍ, CO SI VZÍT NA SEBE, PODMÍNKY KURZŮ ZDE:

  http://shareefa.cz/2018/06/nhrady-hodin-a-co-s-sebou-na-lekce/

  TANEC a SLEVY DO TANEČNÍCH KURZŮ TS SHAREEFA
  AKCE sleva 10 % pro 2 nové, dosud neregistrovanou kamarádky.
  Sleva 20 % na váš druhý kurz tance v TS Shareefa, hlásíte-li se současně do dvou kurzů. Podmínkou je uhradit kurzovné současně.
  Sleva 10 % pro studentky a pro seniorky, které se hlásí do kurzů pro dospělé tanečnice.
  Sleva 10 % pro sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance.
  Sleva 10 % pro vás, když se spolu s vámi do spolku přihlásí nová, dosud neregistrovaná tanečnice. Tento tip za doporučení je 10 % zvýhodnění vašeho kurzu. Uvádějte v přihlášce prosím.

  CHCETE VÉST HODINU ? JSTE LEKTORKOU A NEBO TANEČNICÍ ?
  Náš taneční spolek Shareefa Mladá Boleslav se rozvíjí a rozrůstá. Právě teď se rádi spojíme s dalšími kreativními lektory a tanečníky, tanečnicemi. Ozvtěte se nám přímo na hodině ve studiu, nebo e-mailem na shareefa@shareefa.cz

  UDĚLENÍ SOUHLASU *
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

  Více zde:
  * Zpracování osobních údajů
  1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo.
  2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
  3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
  4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
  5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  o souhlas kdykoliv odvolat,
  o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
  o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

  Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním fomuláři.
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*