Břišní tance pro děti a pro dívky, středy, září 2019

Chcete, aby se vaše dcera věnovala tanci v Mladé Boleslavi?

Přihlašte dceru, či vnučku, na zdraví prospěšné tance. BŘIŠNÍ TANCE S CERTIFIKOVANOU LEKTORKOU EVOU. Ta je zároven lektorkou a držitelkou licence zdravotního tělocviku, s 16 cti letou praxí.

STŘEDY od 16:30 do 17:30 tančí děti a dívky.
1.LEKCE JE 11.ZÁŘÍ A JE LEKCÍ ZKUŠEBNÍ, pro ty z vás, KTEŘÍ JDETE POPRVÉ.
Všechny zájemce o zkušební lekci , a o kroužek břišních tanců, žádáme o zaslání přihlášky.
Doporučená věková skupina 1. ST a 2.ST ZŠ ( do 12 let). Lekcí je celkem 14. Netančí se, když je statní svátek, školní prázdniny. Na první dvě lekce přivádí na kroužek osoba zodpovědná, nejlépe rodič, který se seznámi s tancem, chodem spolku a podmínkami kurzů v TS Shareefa.
Od 12/13 let doporučujeme děvčatům klasické kurzy břišních tanců pro ženy, které jsou v pondělí a nebo ve čtvrtek.

O TANCI
Břišní tanec je zdraví prospěšný pro kardivaskulární systém, pro celé svalstvo. Při tanci se také zrychluje metabolismus, takže se upraví případné zažívací potíže. Uvolní se bloky, napětí a křeče svalstva. Zlepší se také pohyblivost kloubů. Díky tomu, že většina pohybů vychází spíš z trupu, než z končetin, pomáhá břišní tanec účinně budovat tzv. vnitřní sílu, tedy posilování hluboko uložených svalů. Na tanečním kroužku děvčata trénují v kolektivu, soustředí se na rozvoj pohybového aparátu, tančí úměrně svému věku, zábavnou formou. Šikovné tanečnice se mohou účastnit soutěží a různých vystoupení, podmínkou je však trénink 2x v týdnu. Druhý trénink bývá pro užší skupinku, nebo individuál, a jsou mu stanoveny podmínky, které si domluví rodič dětské tanečnice spolu s lektorkou Evou. Doporučení pro rodiče: když nevíte, ptejte se lektorky! Přijdťe včas před začátkem lekce, nebo po skončení lekce. Dejte dítěti na hodinu blok a tužku, ať si mohou vše důležité napsat. Na finální vystoupení rodiče kupují dětem kostýmy, nebo po dohodě je půjčují. Pomůcky a boty, tréninkové oblečení, si hradí rodiče dětí. Děkuji za spolupráci.

PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY
Závazné přihlášky na kurz podávejte na
http://shareefa.cz/rezervacni-formular/
shareefa@shareefa.cz . Uvádějte prosím: jméno a přijmení dcery, adresu, datum narození. A e-mail a telefon na 1 z rodičů dítěte.

PODMÍNKY KURZŮ VE SPOLKU SHAREEFA, JAK ZAPLATIT KURZOVNÉ
Kurzy hradíte současně s podáním přihlášky, před zahájením kurzů, a to převodem na č.u. spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s., číslo účtu: 5106120003, kód Expo banky je 4000. Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kur, to znamená např. Vlková + břišní tanec. Děkuji.
KURZOVNÉ na pololetí je 1300 kč (splatné převodem nejpozději k vaší 1.lekci). 1. lekce je 11.září 2019.
Kurzovné zvýhodněné pro vás a novou kamarádku je 2300 kč pro DVĚ NOVÉ TANEČNICE, pro SOUROZENCE (přihlášku posílejte za obě děvčata, děkuji).
Součástí kurzovného je i tradiční oranžová Halloween party ve studiu, a druhá tématická Vánoční party, na kterou již dívky nehradí vstupné.

LEKTORKA TANCE
Eva Hlávková, Dis, certifikát by Nesma, certifikát by A. Fekry, certifikát z Nile Group, lektorka zdravotní TV,certifikát jógy a jógohrátky pro děti, praxe s výukou břišních tanců 16 let, vystudovaný sportovní management.

KDE NÁS NAJDETE, KDE JE STUDIO SHAREEFA
Najdete nás ve studiu pohybu a tance Shareefa, roh ulic Václavkova x Čechova. Vchod do domu je označen Čechova 773 (jsou zde byty nájemníků se zvonkem. Do studia zatím zvonek není, vyčkejte příchodu lektorky, případně lehce zaklepat na okno studia, vyzvedneme si vás.
Jsme 5 minut pěšky od OC Bondy, 10 minut z Radouče, 10 minut z Náměstí Míru. Autem 15 minut z Mnichova Hradiště, 20 minut ze Starých Splavů. Parkovat můžete v okolí.

PODMÍNKY KURZŮ, NÁHRADY LEKCÍ JSOU MOŽNÉ
http://shareefa.cz/2018/06/nhrady-hodin-a-co-s-sebou-na-lekce/

UDĚLENÍ SOUHLASU
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *
Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo.
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním fomuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Tanečnice spolku Shareefa jsou zaznamenávány zvukovým a obrazovým záznamem. Je to záznam choreografií pro domácí nácvik. Z akcí, která se bude konat, či proběhla, nebo se konat budou. Tyto záznamy jsou používány umeleckým způsobem a jsou v souladu z činností spolku Shareefa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*