Studio Shareefa – činnost

Shareefa Mladá Boleslav

Nově probíhají taneční kurzy a semináře jógy v novém studiu v Mladé Boleslavi, ulice Čechova 773 ( je to roh ulic Čechova a Václavkova, 3.patrová bytovka, vstup hlavním vchodem do domu).

Taneční spolek,škola, Shareefa – dlouhodobě nabízí kurzy orientálních a břišních tanců pro ženy, dívky, děti v Mladé Boleslavi.
Jsou to kurzy body and mind i fitness. Aktuální rozvrh je vždy zde na stránkách. PODZIM 2019 http://shareefa.cz/2019/06/pripravovany-podzimni-rozvrh-studia-shareefa-mlada-boleslav/

Nabízí také kurzy a semináře jógy, flamenka, orientálního flamenka, flirt dance a cabaretu, indické tance, bollywood, irské tance, latinu sólovou. A to i externě u Vás ve studiu, ale především v Mladé Boleslavi.  „Vítám u nás každou ženu, dívku, která má zájem o taneční pohybovou aktivitu v jeho sportovní i spirituální formě“, říká Eva. A ve folklorních tancích, ve flamenku vítáme i tanečníky muže. Aktuální semestrální rozvrh tance najdete na webové stránce v kartě kurzy, semináře.

Hlavním účelem tanečního spolku Shareefa je zejména:

  1. pořádání hudebních a tanečních akcí pro děti a dospělé, pro profesionály i amatérskou veřejnost;
  2. bourání předsudků o tanečních kulturách ze zemí Blízkého Východu( orientálních tanečních kulturách) formou přednášek, kurzů, seminářů, výstav, festivalů a soutěží;
  3. účast na kulturních a společenských akcí.

Shareefa, čti Šerífa, pořádá několikrát do roka taneční show, večírky pro studentky, kurzistky, pro rodiny svých studentek a pro přátele tance. Je to hafla Yalla na zahájení tanečního semestru na podzim, v prosinci Vánoční koncert, a v červnu klubová show na ukončení tanečního semestru. Na těchto večírcích předvedvádí své taneční umění jak domácí mladoboleslavské tanečnice, hudebnice, tak hostující tanečnice. Pravidelně na jaře pořádá Eva Shareefa pro širokou veřejnost mezinárodní festival tance Arabesque.
Arabesque je festival tance a hudby orientálních tanců a flamenka v Mladé Boleslavi. Součástí Arabesque je Galashow hudby a tance, mezinárodní taneční soutěž orientálních břišních tanečnic dětí i dospělých, sólistek, duetů i skupinových orientálních tanců. Semináře tance pro laiky i profesionály, přednášky, bazar kostýmů a šperků, malování henou a mnohem více  www.festival-arabesque.eu . Shareefa  nabízí výtvarné kurzy scrapbookinghttp://www.fler.cz/zbozi?uid=4843 .

Předtančení, vystoupení v hlavním a doprovodném programu

Shareefa nabízí exklusivní taneční program na vystoupení a předtančení pro firemní akce, eventy, na speciální akce měst i obcí, pro firemní večírky, plesy i narozeniny. Zatančí na plese s živou i reprodukovanou hudbou, na narozeninách, na svatbě i Vám, kontakt shareefa@shareefa.cz .  Předtančení i taneční program zajišťuje pravidelně ve Středních a Severních Čechách, v Praze. Ale ráda za Vámi, se svým tanečním programem břišních tanců, flamenka, flirt dance a cabaretu, indických tanců, folklorních tanců, drum solo s živým bubenickým doprovodem  přijede i do Vašeho města.

Zdravotní přínos břišních orientálních tanců a proč tančit bellydance, co vám tanec dá?

Břišní tanec vám zvýší hustotu kostí, čímž se zaměřujeme na prevenci osteoporózy. Jak ?
Tanečnice je téměř pořád váhou na plosce nohy. Netančíme na podpatcích.
Navíc bellydance redukuje stress !
Osmičky a vlnění zmírňují přetížení pánve. A tím pomáhají redukovat bolestivost během PM syndromu.
Břišní tanec vám zlepší náladu. Pomáhá přijmout sebe sama.
Zvlášť při psychických problémech, v pubertě, je toto téma velmi citlivé a břišní tanec může velmi pomoci.
Bellydance pomáhá s přípavou pro otěhotnění i na porod samotný.
Třasy a shimmi zlepší cirkulaci krve a zlepšují elasticitu kůže. Hladké nožky a zadeček ( bez celulitidy) ocení jistě každá žena.
Břišní tanec skvěle působí jako prevence bolestí zad a pomáhá chránit před civilizačními chorobami.

Spolupráce, sponzoring, podpora spolku

Doufám, že i v dalším období nám zachováte přízeň, a podpoříte spolkové taneční aktivity pro děti i dospělé. Podpoříte kulturní a tanečně vzdělávací aktivity svou návštěvou či sponzorským darem spolku Shareefa.  V případě darování může dárce použít odčitatelnou položku snižující základ daně z příjmů. Dárce právnická osoba má nárok na odčitatelnou položku, pokud hodnota jednoho daru (nebo všech darů jedné organizaci) bude činit alespoň 2000 Kč. Celoročně uvítáme také dobrovolníky i sponzory pro mezinárodní festival Arabesque, pro show a taneční večery. Neváhejte mě kontaktovat shareefa@shareefa.cz . Činnost a výsledky spolku Shareefa najdete také na facebooku.

V Mladé Boleslavi ve spolupráci s TS Shareefa lektorovali jak mezinárodně uznávaní lektoři ze zahraničí, tak lektoři z ČR:  Jamilah (PL, orientální tance), Dr. Mohamed Hassan (egyptské folklorní tance, tango orient), Osama M. Farag (egyptský folklórní tanec), Lisa Toth Czirkaj ( HU, orientálnítanec ), Elsbieta E. ( PL, flamenco), Katerina Joumana ( RU, orientální tance), Lucia Danse ( FR, orientální tance), Warda ( RU , gypsy dance, orientální tance), La Chiri ( SK, flamenko), Samira (PL, orientální tance), Cora Turner ( DE, bulesque, orientální tanec), Ziriab Marwana al Soleimana (arabská hudba), Annas Ekvator (arabská hudba), Kokodan (africké rytmy), Miran Kasem & Tashev Farhod (arabská hudba), Tabarkah (arabská hudba), Dr. Ch. Bahbouh, CSc. (přednášejí a vydavatel Dar Ibn Rushd, Ing.Mgr. R.Kopecký (přednášející) , Ch.M.Toma (přednášející), Sahar (ČR, orientální tance), Jana Legézová ( ČR, flamenko), Samirah (ČR, orientální tance), MONA a Šárka Rao (ČR, drum solo, raks sharqi), Petra Kordíková (ČR, arabské flamenco), Sharka Rao (ČR, orientální tance), Latifah (ČR, orientální tance a fusion oriental ), Lucie Šrámková Kárová (ČR, orientální tance, flamenko arabic), Lady Stania ( ČR, tribal dance), Duo Alegria (ČR, prožitkový tanec na živou hudbu), Lucie Janoušková (makeup Vendula dance (bollywood), Eva Procházková (flirt dance, burlesque, latinskoamerické tance), Shareefa (arabské tance, folklórní tance), Pavlína Skalská (tarab), Nashita (raks sharqi, burlesque ), Julia Pavlínská (bollywood, orientální tance), aj.

Z historie taneční školy Shareeefa

Nově probíhají taneční kurzy a semináře v Mladé Boleslavi, ulice Čechova 773, v novém Atelieru Shareefa.  Klub Atelieru Shareefa působil do roku 2014 na Staroměstském náměstí, kde se nacházel od roku 2010. Dřívější působení sahá do spolupráce s klubem Maxík v sídlišti, a sahá až do roku 2004 ve spolupráci s mateřským centrem Akma klub a s fit centrem ME. O kvalitách školy Shareefa svědčí i tanečnice, které prošly výukou v TS Shareefa a nyní vedou své taneční skupiny.

@TS Shareefa, z.s. Mladá Boleslav

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*