Flirt dance a kabaretní tance v Mladé Boleslavi

TANČÍME JAKO V KABARETU, SVŮDNÝ BURLESQUE A FLIRT DANCE

Také jste již slyšela spojení flirtovní a svůdně tance, označované jako„flirt dance“ ? Nebo označení burlesque kabaretní tance ? Kabaretní tance jsou inspirovány Kabaretem ( francouzky cabaret = hospoda, šansony, skeče, taneční výstupy) a kabaretními tanečními výstupy. Flirt dance kabaret je hravá, ale pořád taneční forma, kterou již pár let vyučuje a tančí Eva Shareefa v Mladé Boleslavi, která svou lásku k tanci a burlesce přetavila do originálních tanečních kurzů pro ženy.
Kurz nazývá flirt dance a již několik žen z Mladé Boleslavi tento styl následuje. Originál je vždy jen jeden.

Tento tanec jsem založila na umění, říká Eva alias Shareefa. Umění tance a umění šarmantního svádění, alias burlesque. Možná jste zaslechla pojem burlesque, burleska. Humorné, groteskní tance minulého století mají i dnes svou evoluci v podobě tanečního umění světa burlesky. My se více zaměřujeme na taneční složku, na krásné kostýmy, ale oproti burlesque stylu a burlesk umění, my se v tanci neodhalujeme celé, nesvlékáme se do spodního prádla. Ano v tanečním kurzu zkoušíme tipy a triky: svůdné svlékání rukaviček, hříšné zapojení boa, svůdná kočičí chůze, trénujeme prvky bounce and shake 🙂
My žijeme a tančíme „flirt dance“, což si můžeme představit jako sexy tanec, muzikál, cabaret. A tak vznikl i názv Les chats de charme, Les chats de cabaret. Je to název mladoboleslavských tanečnic, které se tanečnímu stylu flirt dance cabaret věnují.

 Tento tanec je určen pro ženy různých věkových kategorií, které spojuje jeden cíl: být sebevědomá, sexy, atraktivní pro opačné pohlaví, ale především také „sama pro sebe“. Přijmout sama sebe tak, jak jsme byly stvořeny.
Tanec flirt dance a kabaret využívá prvků jazz dance, muzikálu, latinských tanců, bellydance. Flirt dance spočívá v jednodušší choreografii, kterou zvládnou a procítí všechny ženy.

Hodina je mírně náročná na fyzickou kondici. Důležitý je psychologický efekt: žena se cítí přitažlivá, uvědomí si své tělo. Na lekci budete potřebovat plesové rukavičky, můžete nosit i boty na podpatku (latinky), na sebe šatičky, legíny, top, nebo tutu sukýnku, tílko, korzet. Zapojujeme boa,  tanec se židličkou, která bude na místě k zapůjčení. Šikovné tanečnice se mohou po absolvování kurzu zaměřit i na vystupování a účast na soutěžích.
Šikovné pokročilejší tanečnice mají již složitější taneční choreografie ve stylu charlestonu, tanga, samby, nebo kankánu, ale i Moulin Rouge, Welcome to burlesque,  All that jazz, Lady Marmelade, Mafie a Chicago, Madonna aj. Pokročilé tanečnice flirt dance jsou vítány. Přidejte se k nám i Vy! email shareefa@shareefa.cz / telefon +420 606 283 703

3 Replies to “Flirt dance a kabaretní tance v Mladé Boleslavi”

  1. Dobrý večer, chtěla bych zkusit vaše kurzy a přemýšlím o břišních či flirt dance, jen nevím jak, kde a kdy se přihlásit, pokud to je možné.. Děkuji za informace..

  2. Pingback: Nové listopadové kurzy tance a cvičení power jógy, hormonální jógy ve studiu Shareefa Mladá Boleslav – Shareefa – Taneční a pohybové studio

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*