Stručná historie Shareefa Mladá Boleslav

Stručná historie: Shareefa jako skupina vznikla na podzim r. 2005. Ve spolku tančí některé pokročilé tanečnice již více než 9 let. Tanečnice, lektorka a vedoucí spolku, zakladatelka skupiny, Eva Shareefa, se tanci profesionálně věnuje od r. 2005. Předtím vedla zájmové lekce tance v Ml.Boleslavi, Bělé p.B.,v Knězmostě. A vzdělávala se v Praze a v zahraničí. Vyhrála skvělá ocenění na soutěžích v České republice. A jako jedna z mála vyhrála zlato se skupinou Wardah el Shareef v Káhiře v Egyptě, či v Německu v Berlíně, těchtou dvou výher si nejvíce cení ve své taneční kariéře. Lektorka Shareefa vedla lekce a profesionálně tančila v Egyptě. Nyní působí v Mladé Boleslavi. Shareefa (čti Šerífa) znamená jedinečná,vznešená.

Vybrané certifikáty a ocenění

Egypt certifikát


Egypt folklór – Nesma


Mia 1.místo


Co Shareefa umí, dělá:  Učí tanec a pohybovou průpravu děti, dívky, dospělé ženy i seniorky. Stále se vzdělává. A tančí na společenských akcích, na festivalech tance a módy, na jarmarcích, na plesech, firemních oslavách, svatebních hostinách, na narozeninových oslavách. Ráda zatančí i vám.
Vystupuje i s pokročilými studentkami na charitativních projektech. Pořádá v Mladé Boleslav mezinárodní festival Arabesque, festival pro všechny vaše smysly. Semináře, Galashow, soutěž taneční, výtvarná soutěž = festival Arabesque v Mladé Boleslavi. Pořádá tradiční Vánoční koncert s taneční show a živou hudbou orientálních tanců, flamenca, flirt dance kabaretu v Mladé Boleslavi. Pořádá klubové semestrální show spolku Shareefa.

Jak tančí:  Má různorodý taneční repertoár  – orientální tance se závojem, folklorní tance s hůlkou- saidi, eskanderany, hagallah, khaleegy, dabke, gypsy dance se sukněmi, balady s melayou leff, flamenko s vějířem, orientální flamenco s šátky a vějíři, charleston, kankán, flirt dance, kabaret, sambu bellydance, tango bellydance, tanec se svíčkami, Antiku, Moulin Rouge, tanec s křídly bohyně, ohnivé vějíře . Dívky tančí se závoji, s hedvábnými vějíři, i drum solo.

Je originální: Všechny choreografie jsou originální, z dílny lektorky Evy Shareefy, nebo jsou speciálně od profesionalních tanečnic upravené pro klub Shareefa. Nabízíme vystoupení v délce 10 minut až půlhodinovou show. Naše skupinové i sólové vystoupení je provázeno profesionalitou, radostí z tance a ženským půvabem.

Jste začátečnice či pokročilá: Pro všechny, kdo mají rádi hudbu a pohyb, ale i pro ty, které rády tančíte a nemáte tanečního partnera. Pro všechny z vás, pro tanečnice, máme jedinečný a zajímavý program, který je zaměřen jak na zdravotní stránku, taneční techniku, tak i na profesionální taneční stránku a to vše v centru v Mladé Boleslavi. Roztanči se a zatanči si s námi !

Kontakt: www.shareefa.cz , telefon: 606 283 703, e-mail shareefa@shareefa.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*