Úspěch mládeže i žen ze spolku Shareefa na soutěži !

V sobotu 24.března se konal 9.ročník soutěže orientálních tanečnic při festivalu Arabesque v Mladé Boleslavi. Tanečnice spolku Shareefa skvěle tančily i reprezentovaly. Výsledky soutěže: 1.místo skupina flamenko arabic Layla Shareefa, 1.místo duet Lída a Adéla za egyptský orientální tanec saidi, 2.místo duet Lenka a Anička za flamenko arabic, 2.místo a 3.místo pro dětské taneční sólistky: Adéla, Adélka, Hanička. Skupina Belly Kids se s tanem drum solo umístily na 2.místě. Trio Belly Kids s hedvábnými vějíři se umístily na 2.mímstě. Gratulujeme ! V případě zájmu mohou tanečnice spolku Shareefa i sólově Shareefa zatančit právě na vaší akci !

V neděli 11.3.2018 zasedla Shareefa jako odbornice v porotě soutěže Orient dance Slaný, v MC Grand. DDM Ostrov Slaný zde pořádal již druhý ročník této smysluplné akce, kde dívky i ženy získávají kromě výher i zpětnou vazbu na svůj výkon, co zlepšovat, trénovat apod.

V sobotu 20.ledna 2018 se konal další ročník taneční soutěže orientálních tanečnic. Spirála DDM Praha 8 zde pořádala soutěž Orientální princezny tančí a Mladou Boleslav reprezentovaly dětské i dospělé tanečnice z TS Shareefa,který se téměř půl roku připravoval. Dětské i dospělé tanečnice trénovaly choreografie flamenka arabic, charlestonu, filmového egyptského tance a orientálních folklorních tanců. Dětská skupina Belly Kids, juniorky sólistky, dospělá dueta a také skupina a formace Shareefa Layala přivezla díky své pilné přípravě zlaté poháry, ale i stříbro a cenné taneční zkušenosti.Účast a umístění:
1.místo formace flamenco arabic – Shareefa Layla, 1.místo formace drum solo – Belly Kids, 1. místo sólo flamenko arabic – Hanička Miksová, 1. místo duet filmového egyptského orientálního tance – Eva Hlávková, Lída Hájková, 1. místo duet kabaretu a charlestonu – Jitka Urbanová, Markéta Zavřelová, 1. místo junior duet flamenko arabic – Pavla Veselá, Adéla Paulová.
2.místo skupina s hedvábnými vějíři – Belly Kids, 2.místo duet flamenka arabic – Anna Klírová, Kristýna Pešulová. 2. místo skupina Shareefa za orientální folklorní tanec s hůlkou.
5. – 6.místo junior sólo orientálních tanců eskanderani – Adéla Paulová.

Skupina Belly Kids a tanečnice spolku Shareefa se budou od února pilně připravovat na další taneční soutěž, která se bude konat 24. března přímo v Mladé Boleslavi. A také se připravují na taneční Galashow flamenka a bellydance v rámci festivalu Arabesque.

Tanečnice z Mladé Boleslavi se v sobotu 2. prosince 2017 účastnily soutěže Dance of Live ve Cvikově. Nejlépe se ve velké celorepublikové konkurenci umístila skupina Les Chats de cabaret, která si vytančila krásné 3.místo za kabaretní tanec Dixie Biscuit. Skupina tančila ve složení Markéta Zavřelová, Jitka Urbanová, Pavla Veselá, Eva Hlávková a Kristýna Pešulová. Flamenko arabic Hyjo de la luna, skupina Layla Shareefa, se umístila na 5. místě, tančily Adéla Paulová, Lída Hájková, Eva Hlávková, Kristýna Pešulová a Pavla Veselá.
Soutěže se účastnil také dětský duet Belly Kids ve složení Hanička Miksová a Sabina Vlková. Dívčí duet tančil orientální břišní tance s hedvábnými vějíři a umístil se na 4. místě.
Tanečnice nyní dále trénují na velkou taneční show flamenca a břišní tanců, kterou bude Mladá Boleslav hostit 24.března příštího roku v rámci už tradičního festivalu tance Arabesque.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*