Co na sebe a sebou do kurzů tance ?

Co na sebe na taneční lekce:
Stačí vám pohodlné tílko, tričko a sportovní legíny, nebo si vezměte sukni.

 Na boky si vezměte šátek, nebo si můžete pořídit penízkový šátek, který si uvážete přes boky. Sebou si vezměte prosím také vlastní pití, kapesníčky, ručník, a dobrou náladu.

Obutí: Na nožky můžete mít taneční piškoty, nebo taneční cvičky.

Pro tance typu flamenco , flamenco arabic se doporučuje speciální obuv na flamenco, či bota na podpatku typu lodička. 

Na burlesku lze nosit obutý typu latinky ( boty na latinskoamerické tance).

 

 

 

Co na sebe na vystoupení:
Ne  tréninkové oblečení. Vystoupení je slavnostní a speciální událost na které prezentuje svůj tanec, ale i sami sebe. Proto je dobré na takovou příležitost se připravit a pořídit si kostým. Kostým máme pro vás v TS Shareefa, neváhejte se na nás obrátit, chcete-li si kostým zakoupit.

Kostým si můžete zakoupit také na eshopu, na zahraničních dovolených v exotických destinacích, ale můžete jej například od pokročilejších tanečnic na bazarové ceny odkoupit v ČR. Můžete si nechat ušít šaty či kostým  na míru ( poradíme Vám s výběrem). Jste-li šikovné, jistě zvládnete svůj kostým vyrobit. Uvidíte že váš tanec i vy budete v krásném oblečení mnohem zářivější. Před vystoupení si svůj kostým řádně ozkoušejte (zkontrolujte všechny zipy, zapínání apod.) nejlépe na hudbu, na kterou budete tančit. Samozřejmostí je výraznější make-up, upravené vlasy a vhodné doplňky ať už šperky, bižuterie, či další taneční pomůcky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*