Taneční festival – festival tance Arabesque v Mladé Boleslavi

Roky 2015 až 2019 mám zaznamenány ve fotografiích a nebo formou videa z mezinárodního festivalu tance Arabesque Mladá Boleslav v České republice. V roce 2019 se konal 10. ročník, závěrečný. Čímž vyvrcholila má životní aktivní taneční etapa a cíl, který jsem si jako lektorka dala. Pořádat taneční soutěž, která nemá zákulisní podezřelé praktiky. Pořádat taneční show pro širokou veřejnost a nabízet taneční semináře pro aktivní tanečnice v České republice. Jako vizionářka jsem byla napřed, a nějak jsem tušila, že 10. ročník v roce 2019 je posledním. Následný čas, a dva roky virů a uzávěr, to jen potvrdil. Pak se všem změnily zájmy, životní představy i priority, možnosti. Přesto a právě proto tančím i nadále, nejraději v tělocvičně. Tančím ráda s pokročilou taneční skupinou, protože. Protože se hýbeme a nesoudíme. Protože se nasmějeme. Protože využijeme naše těžce nabité dovednosti. Protože máme rády naše krásné taneční šaty. Ráda předávám své taneční zkušenosti dětem na dětských kurzech a také nováčkům, které osloví tance ze zemí Orientu … Protože mám ráda stálost a jakousi jistotu, a mít taneční kamarádky i více jak 10 let je prostě paráda.

Těším se na taneční setkání i s vámi.

Organizátorka mezinárodního festivalu tance Arabesque, tanečnice a lektorka orientálních tanců, flamenka arabic Eva Shareefa.

Festival tance Arabesque 2017 v Mladé Boleslavi – orientální tance s diváky

Orientální taneční příběh s dějem pro diváky, a naše krásná, vtipná a inteligentní moderátorka festivalu Arabesque v Mladé Boleslavi

Orientální festival Arabesque hostil a zakomponoval nejedenkráte také flamenkové tanečnice a hudebníky z oblasti Anadalousie.

Taneční vzdělávací semináře v Mladé Boleslavi při festivalu orientálních tanců Arabesque. Tančily jsme od klasického orientálního tance, přes folklorní orientální tance, po moderní tance, tribal fusion dance, i flamenko.

Naše porota festivalu Arabesque byla vždy dokonale připravená, dobře naladěná, podporovala soutěžící v kategoriích sólistek, duetů, i tanečních skupin orientálních tanečnic. 

Vítězky jednotlivých profesionálních kategorií orientálních tanců v Mladé Boleslavi měly vždy velikou radost.

galashow2
Festival Arabesque 2015 – galérie

Festival orientálního tance Arabesque v roce 2016 v Mladé Boleslavi

Tanečnice, porotkyně, lektorka orientálního tance Warda.

Vzdělávací taneční seminář mezinárodního festivalu orientálních tanců Arabesque Mladá Boleslav, indický tanec bollywood
Medaile pro vítězky mezinárodního festivalu orientálních tanců Arabesque Mladá Boleslav
Zlaté poháry pro vítězky mezinárodního festivalu orientálních tanců Arabesque Mladá Boleslav
Vítězky 10. ročníku soutěžní přehlídky orientálních tanečnic na mezinárodním festivalu orientálních tanců Arabesque v Mladé Boleslavi, 10. ročník 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*