Podzimní rozvrh studia Shareefa Mladá Boleslav 2019

ROZVRH STUDIA PODZIM 2019

NA TANEČNÍ KURZY SE HLÁSÍTE PŘEDEM V SHAREEFĚ,PŘES TENTO REZERVAČNÍ FORMULÁŘ.
(MIMO JOGY, TA MÁ VLASTNÍ REŽIM PŘIHLÁŠEK U JEDNOTLIVÝCH KURZŮ).
Hlásíte-li se na 1. ukázkovou lekci, volejte předem na tel. 606 283 703.

https://shareefa.cz/rezervacni-formular/
Případně lze přijít na 1. lekci daného kurzu a buď si uhradíte pouze jednu lekci, a nebo se rozhodnete pro celý kurz.

rozvrh 2019 zari
PONDĚLKY 15-16 LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO DĚTI/ 1.stupeň ZŠ, kurz je od 7. ŘÍJNA 2019 s tanečnicí a lektorkou Klárkou. Kurzovné je 1500 kč.

PONDĚLKY 17-18h. FITNESS BELLYDANCE A ZDRAVÁ ZÁDA , ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANCE PRO NOVÉ ZAČÁTEČNICE. BŘIŠNÍ TANCE PRO ZAČÍNAJÍCÍ ŽENY, DÍVKY, I SENIORKY. Taneční kurz s Evou vede k osvojení a procvičení si základů bellydance, protáhnete se a odpočinete si od běžných starostí. Od 7. října do 16. prosince 2019. Cena kurzovného: dospělí 1450 kč, studentky a seniorky 990 kč, 10 lekcí s Evou.

PONDĚLKY 18-19h. TEMPERAMENTNÍ FLAMENKO ARABIC S VĚJÍŘEM s MANTONEM, LAYLA SHAREEFA, ŠIKOVNÉ ZAČÁTEČNICE i POKROČILEJŠÍ. Od 7. ŘÍJNA 2019, dospělí 1880 kč, studentky a seniorky 1280 kč. Kurz má 13 lekcí s lektorkou Evou. Kdo má manton, tak jej využije, a využijme i velký vějíř, vše v 1 choreografii.

PONDĚLKY 19-20h. EGYPTSKÉ ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANCE POKROČILEJŠÍ, mejance v úvodu se závojem, se saidi pasáží, SKUPINA LAKŠMÍ + SKUPINA SHAREEFA. Od 16.9., dospělí 1880 kč, studentky a seniorky 1280 kč, 13 lekcí s Evou

ÚTERKY 16-16:50 VÍLY,TANEČNÍ POHYBOVKA PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI/ cca 4 až 8 let, podzimní kurz je ood 1. ŘÍJNA , kurzovné 1300 kč, s lektorkou a tanečnicií spolku Igou.

ÚTERKY 18 – 19h. VEČERNÍ POWERJÓGA S ILLOU, kurz je od 1. října /10 lekcí. PŘIHLÁŠKY NA POWERJOGU U LEKTORKY, FORMOU SMS NA TEL. 724 572 203. Pro nováčky a nerozhodné: 1. lekci lze vyzkoušet a rozhodnout se na konci, zda kurz absolvujete, uhradíte kurzovné a nebo si uhradíte pouze vaší první lekci.

STŘEDY 15 -16H. JÓGA PRO MRŃOUSKY, yoga inak. Přihlášky a podmínky u lektorky na e-mailu: yoga.inak@gmail.com

STŘEDY 16:30-17:30 BŘIŠNÍ TANCE PRO DÍVKY a pro DĚTI PRO RADOST A ZDRAVÝ POHYB. Od 2.10., kurzovné je 1300 KČ, s Evou. Kurz je určen dívkám,které břišní tance (či obdobný tanec) již tančily, tančí. Předpokládána věková skupina 6 až 12 let. Máte-li mladší tanečnice, zapište jí do kurzu Víly, taneční pohybovka v úterý. Starší děvčata mohou tančit v kurezch bellydance , nebo na kurzu indického tance.

STŘEDY 17:45 -18:45 FIT BOLLYWOOD DANCE, INDICKÝ FILMOVÝ SVIŽNÝ TANEC PRO ZAČÍNAJÍCÍ. Kurz filmového indického tance je vhodný pro ŽENY a MUŽE, a též pro DÍVKY. Od 2. října , dospělí 1880,- kč, studentky a seniorky 1280,- kč. Váš kurz má 13 lekcí s lektorkou Evou.

STŘEDY 19-20 LATINA SÓLOVÁ PRO ŽENY 1 – ŠIKOVNÉ ZAČÁTEČNICE A MÍRNĚ POKROČILÉ,Od 2. října do 11. prosince, dospělí 1700 kč, studentky a seniorky 1350 kč, 11 lekcí s Lukášem. Naučíte se techniku samby a jive a krátkou taneční choreografii.

STŘEDY 20-21 LATINA SÓLOVÁ PRO ŽENY NOVÉ ZAČÁTEČNICE 2 . Od 2. říjnado 11. prosince, dospělí 1700 kč, studentky a seniorky 1350 kč, 11 lekcí.Naučíte se techniku samby a jive a krátkou taneční choreografii. Latina 2 se otevře po naplnění Latiny 1, ta je od 19h.

ČTVRTKY 13:45-14:45 LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO DĚTI od 3 . října kurz s lektorkou a tanečnicí Klárkou. Věková skupina je 1. stupeň ZŠ.

ČTVRTKY 15-16h. JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA (MUŽI I ŽENY), kurz s Petrou od 5. září /20 lekcí. Přihlášky na jógu u lektorky Petry Hlavaté na e-mailu hlavata.pet@gmail.com a tel.: 602231947 . Jóga zdravá záda je zdravá a vhodná i pro skoliotiky. V září probíhá jóga v náhradních prostorách.

ČTVRTKY 16:15 -17:15 FITNESS BELLYDANCE A ZDRAVÁ ZÁDA, BŘIŠNÍ TANCE PRO ZAČÍNAJÍCÍ ŽENY, DÍVKY, I SENIORKY. Taneční kurz s Lídou vede k osvojení a procvičení si základů bellydance, protáhnete se a odpočinete si od běžných starostí. Kurz je od 26. září do 28. listopadu. Cena kurzovného je: dospělí 1450 kč, studentky a seniorky 990 kč, 10 lekcí.

ČTVRTKY 17:30-18:30 JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA PRO DOSPĚLÉ (MUŽI I ŽENY), kurz s Petrou od 5. září /20 lekcí. Přihlášky na jógu u lektorky Petry Hlavaté na e-mailu hlavata.pet@gmail.com a tel.: 602231947 .

ČTVRTKY 18:45-20H. SLOW FLOW JÓGA PRO DOSPĚLÉ (MUŽI I ŽENY), kurz s Adelou, yoga inak. Přihlášky a podmínky kurzu slow flow jogy u lektorky na e-mailu: yoga.inak@gmail.com

PÁTKY 18:30 – 20H. POWERJÓGA s ILLOU PŘIHLÁŠKY NA POWERJOGU U LEKTORKY, FORMOU SMS NA TEL. 724 572 203. Kurz je od října 2019/ 10 lekcí.

SOBOTY, NEDĚLE jsou určené seminářům, tzn. jednorázovým, či pravidelným setkáním. Semináře trvají zpravidla 2 až 3 hodiny. A jsou vypsány v kartě semináře.
Nedělní semináře s Jitkou- Kundalini yoga formou 4 setkání na téma čakry, viz. , karta semináře zde na stránkách.

DOPOLEDNÍ ČI VÍKENDOVĚ NABÍZÍME HOBBY DANCE PRO PÁRY
Hobby dance v Mladé Boleslavi je pro dospělé páry, které se chtějí bavit celoročně tancem. Naučíme Vás společenské tance ( waltz, tango, valčík , Quispet) ale i latinské tance ( samba, cha-cha, rumba , jive ) . Vhodné jak pro začátečníky , tak i pro pokročilé páry , které by se chtěli v tanci zdokonalit. A kdo by si chtěl vyzkoušet i taneční soutěž a zazářit , tak i to je pro Vás velká motivace. Nabídka pro Vás individuální hodiny po telefonické domluvě a nebo registrace na webových stránkách

Tančíme a hýbeme se pro radost, proti stresu, a kvůli uvolnění.
Účinky lekcí a vliv na zdraví pro vás sepsala lektorka Shareefa zde https://shareefa.cz/2018/04/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/
Zároveň zveme nové lektorky a lektory ke spolupráci.

Jak se přihlásíte na vámi zvolené kurzy, vámi zvolený kurz u nás ?

Formulář k přihlášení se
https://shareefa.cz/rezervacni-formular/
Máte-li dotazy,napište: shareefa@shareefa.cz . Jakmile budeme na e-mailu, rádi vám odpovíme.

Těšíme se na Vás na letních lekcích, seminářích, tančírnách, na podzimních kurzech !
A nezapomeňte pozvat na kurz s vámi kamarádku, ve dvou je to větší zábava, morálně se podpoříte a navíc ušetříte. Nabízíme slevy pro 2 nové hlasící se kamarádky do vašeho kurzu.
Na dětské pohybové kurzy tance přispívají také zdravotní pojišťovny ze svých preventivních programů, na základě uhrazeného kurzovného.

KDE JE STUDIO SHAREEFA ?
Najdete nás ve studiu Shareefa, roh ulic Václavkova x Čechova. Vchod do domu je označen Čechova 773 (jsou zde byty nájemníků se zvonkem. Do studia zatím zvonek není, vyčkejte příchodu lektorky, případně lehce zaklepat na okno studia, vyzvedneme si vás 5 minut před lekcí.
Jsme 5 minut pěšky od OC Bondy, 10 minut z Radouče, 10 minut z Náměstí Míru. Autem 15 minut z Mnichova Hradiště, 20 minut ze Starých Splavů. Parkovat můžete v okolí.

TANEC a SLEVY NA KURZY BELLYDANCE A FLAMENKO V TS SHAREEFA
AKCE sleva 10 % pro 2 nové, dosud neregistrovanou kamarádky,hlásící se do kurzů dospělých.
Sleva 20 % na váš druhý kurz tance v TS Shareefa, hlásíte-li se současně do dvou kurzů. Podmínkou je uhradit kurzovné současně.
Sleva 15 % pro studentky, které se hlásí do kurzů pro dospělé tanečnice.
Sleva 10 % pro sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance.
Sleva 10 % pro vás, když se spolu s vámi do spolku přihlásí nová, dosud neregistrovaná tanečnice. Tento tip za doporučení je 10 % zvýhodnění vašeho kurzu. Uvádějte v přihlášce prosím.

PODMÍNKY KURZY A TYPY SLEV,
PODÁNÍM PŘIHLÁŠKY SOUHLASÍTE, NASTUDUJTE SI PROSÍM PODMÍNKY:

Náhrady hodin a co s sebou na lekce , slevy, podmínky kurzů

KURZOVNÉ A JAK ZAPLATIT KURZY TANCE V TS SHAREEFA
Kurzovné zaplaťte prosím převodem, na číslo účtu spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s., číslo účtu: 5106120003, kód Expo banky je 4000. Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kurz ( např. Slavíková + bellydance). Děkuji.
Včasné zaplacení platby Vám zaručuje, že se daný kurz bude konat. Zároveň je tím Vaše místo v kurzu plně rezervováno a můžete využívat klientských slev a členství. Nebude-li kurzovné uhrazeno do 5 pracovních dní, vaše registrační přihláška je neplatná.
Doklad o úhradě kurzovného si, prosím, přineste s sebou na vaší 1. lekci ( stačí v mobilu screen, nebo papírová forma).


UDĚLENÍ SOUHLASU *

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo.
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním fomuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

5 Replies to “Podzimní rozvrh studia Shareefa Mladá Boleslav 2019”

  1. Pingback: Tanec pro děti – břišní tance, -latinskoamerické tance, – pohybovka pro nejmenší v Mladé Boleslavi – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  2. Pingback: Studio Shareefa – činnost – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  3. Pingback: Náborový den a kde je studio pro tanec a jógu v Mladé Boleslavi – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  4. Pingback: Studio Shareefa – činnost – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  5. Pingback: Letní show spolku Shareefa 23.6.2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*