Podzimní rozvrh Shareefa Mladá Boleslav 2019

ROZVRH TANCE A JÓGY ve studiu SHAREEFA pro PODZIM 2019 a část ZIMY 2020

NA TANEČNÍ KURZY SE HLÁSÍTE PŘEDEM V SHAREEFĚ,PŘES NÁŠ REZERVAČNÍ FORMULÁŘ.
https://shareefa.cz/rezervacni-formular/
(MIMO JOGY, TA MÁ VLASTNÍ REŽIM PŘIHLÁŠEK U JEDNOTLIVÝCH KURZŮ).
Hlásíte-li se na 1. ukázkovou lekci břišních tanců žen, dívek, dětí kroužku Víly, volejte předem na tel. 606 283 703.
Kurzy, ukázkové lekce jsou zpoplatněny.

Po 2 měsíčním výpadku a havárii ve studiu jsme zpátky ve studiu Shareefa. Shareefa adresa: Čechova 773, Mladá Boleslav.

PONDĚLKY 17-18h. FITNESS BELLYDANCE A ZDRAVÁ ZÁDA , ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANCE PRO NOVÉ ZAČÁTEČNICE. BŘIŠNÍ TANCE PRO ZAČÍNAJÍCÍ ŽENY, DÍVKY, I SENIORKY. Taneční kurz s Evou vede k osvojení a procvičení si základů bellydance, protáhnete se a odpočinete si od běžných starostí.
Kurz a 1. lekce je 21.října 2019. Stále se můžete přihlásit 🙂 2. lekce je 4. listopadu (28.10. ve státní svátek netančíme)
Cena kurzovného pro začínající tanečnice v kurzu: dospělí 1450 kč, studentky a seniorky 990 kč, 10 lekcí s Evou. Jednorázová lekce 200 kč dospělí, 100 kč děti a seniorky.

PONDĚLKY 18-19h. TEMPERAMENTNÍ FLAMENKO ARABIC S VĚJÍŘEM s MANTONEM, LAYLA SHAREEFA, ŠIKOVNÉ ZAČÁTEČNICE i POKROČILEJŠÍ. Od 7. ŘÍJNA 2019, dospělí 1880 kč, studentky a seniorky 1280 kč. Kurz má 13 lekcí s lektorkou Evou. Kdo má manton, tak jej využije, a využijme i velký vějíř, vše v 1 choreografii. Případně 2 veliké vějíře 🙂

PONDĚLKY 19-20h. EGYPTSKÉ ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANCE POKROČILEJŠÍ, mejance v úvodu se závojem, SKUPINA LAKŠMÍ + SKUPINA SHAREEFA. Od 16.9., dospělí 1880 kč, studentky SŠ a seniorky 1280 kč, 13 lekcí s Evou

ÚTERKY 16-16:50 VÍLY,TANEČNÍ POHYBOVKA PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI/ cca 4 až 8 let, podzimní kurz začne 22. ŘÍJNA ,semestrální kurzovné 1300 kč (říjen – leden), s lektorkou a tanečnicií spolku Igou. Kurz je od října do ledna. Včetně nedělního termínu 15.12.,kdy je Vánoční večírek spolku Shareefa. Na kurz můžete hlásit svou malou tanečnici přes rezervační formulář zde na stránce. Na sebe a sebou: cvičky, či přímo taneční piškoty, pohodlné taneční oblečení, pití. Na boso tančit nelze!

ÚTERKY 18 – 19h. VEČERNÍ POWERJÓGA KURZ S ILLOU, kurz je od 15. října /10 lekcí. PŘIHLÁŠKY NA POWERJOGU U LEKTORKY, FORMOU SMS NA TEL. 724 572 203. Pro nováčky a nerozhodné: 1. lekci lze vyzkoušet a rozhodnout se na konci, zda kurz absolvujete, uhradíte kurzovné a nebo si uhradíte pouze vaší první lekci.

STŘEDY 15 -16H. JÓGA PRO MRŃOUSKY a RODIČE, yoga inak. Přihlášky a podmínky u lektorky na e-mailu: yoga.inak@gmail.com Kurz začne 6.listopadu 2019.

STŘEDY 16:30-17:30 BŘIŠNÍ TANCE PRO DÍVKY a pro DĚTI PRO RADOST A ZDRAVÝ POHYB. Od 16. října, kurzovné je 1300 KČ, s Evou. Kurz je určen dívkám,které břišní tance (či obdobný tanec) již tančily, tančí. Předpokládána věková skupina 6 až 12 let. Máte-li mladší tanečnice, zapište jí do kurzu Víly, taneční pohybovka v úterý. Starší děvčata mohou tančit v kurezch bellydance. Kurz má 13 lekcí, včetně lekce v rámci Vánoční show Shareefa, v neděli 15.12.2019 od 16. Na Vánoční show budou děvčata tančit pro své rodiče, kamarády. Více informací k show na hodinách, u lektorky Shareefy, zde na webu. Na sebe a sebou: cvičky, či přímo taneční piškoty, pohodlné taneční oblečení, pití. Na boso tančit nelze!

STŘEDY 18:30 – 19:30 LATINA SÓLOVÁ PRO ŽENY 1 – ŠIKOVNÉ ZAČÁTEČNICE A MÍRNĚ POKROČILÉ
Od 16. října, dospělí 1700 kč, studentky SŠ a seniorky 1350 kč, 11 lekcí. Lektor latiny je bývalý závodník latinsko amerických tanců Lukáš. V tomo kurzu se naučíte techniku samby a jive, a krátkou taneční choreografii těchto tanců.
BONUS navíc: 1 lekce zdarma v kurzu bellydance začátečnic v pondělí v čaes 17-18h.,nebo ve čtvrtek 16:15-17:15, nutná rezervace předem na tel. 606 283 703.
SEBOU A NA SEBE: pohodlné taneční olečení, boty typu latinky, nebo taneční piškoty ( na boso nelze tančit!), ručník, pití sebou.
POZOR 20.11. A 27.11. SE LEKCE KONÁ OD 18:30-20H.
18.12. je speciální Vánoční lekce ( Vánoční oblečení, cukroví sebou do studia 🙂 )
Přípané nové zájemkyně se mohou hlásit do druhého kurzu latiny, či do nového kurzu latiny od ledna 2020.

ČTVRTKY 15-16h. JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA (MUŽI I ŽENY), kurz s Petrou od 5. září /20 lekcí. Přihlášky na jógu u lektorky Petry Hlavaté na e-mailu hlavata.pet@gmail.com.

ČTVRTKY 16:15 -17:15 FITNESS BELLYDANCE A ZDRAVÁ ZÁDA, BŘIŠNÍ TANCE PRO ZAČÍNAJÍCÍ ŽENY, DÍVKY, I SENIORKY. Taneční kurz s Lídou vede k osvojení a procvičení si základů bellydance, protáhnete se a odpočinete si od běžných starostí. Kurz je do 28. listopadu. Prostory: studio Shareefa. Cena kurzovného je: dospělí 1450 kč, studentky a seniorky 990 kč, 10 lekcí. Na sebe a sebou: pohodlné taneční oblečení, na boky šátek, či sukýnku, taneční cvičky, na boso tančit nelze ! Přibalte pití a ručník. Jednorázová lekce 190 kč dospěláci, 100 kč seniorky a dívky. Kdo si chce přikoupit balíček 5ti lekcí ke svému kurzu, jako vhodnou pohybovou průpravu, máte možnost. Balíček 5 lekcí stojí 890 kč, 450 kč seniorky a dívky. Nový kurz začíná o 5.prosince 2019 do února 2020.

ČTVRTKY 17:30-18:30 JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA PRO DOSPĚLÉ (MUŽI I ŽENY), kurz s Petrou od 5. září /20 lekcí. Přihlášky na jógu u lektorky Petry Hlavaté na e-mailu hlavata.pet@gmail.com.

ČTVRTKY 18:45-20H. SLOW FLOW JÓGA PRO DOSPĚLÉ (MUŽI I ŽENY), kurz s Adelou, od 3. října. Přihlášky a podmínky kurzu slow flow jogy u lektorky na e-mailu: yoga.inak@gmail.com

PÁTKY 16 -17h. BŘIŠNÍ TANCE PRO DÁMY ZRALÉHO A SENIOR VĚKU V KC KLEMENTINKA, přihlášky na Tel.: +420 703 434 262 p. Mansfeldová.

PÁTKY 18:30 – 20H. POWERJÓGA s ILLOU PŘIHLÁŠKY NA POWERJOGU U LEKTORKY, FORMOU SMS NA TEL. 724 572 203.

SOBOTY, NEDĚLE jsou určené seminářům, tzn. jednorázovým, či pravidelným setkáním. Semináře trvají zpravidla 2 až 3 hodiny. A jsou vypsány v kartě semináře.
Nedělní semináře s Jitkou- Kundalini yoga formou 4 setkání na téma čakry, viz. , karta semináře zde na stránkách.

Tančíme a hýbeme se pro radost, proti stresu, a kvůli uvolnění.
Účinky lekcí a vliv na zdraví pro vás sepsala lektorka Shareefa zde https://shareefa.cz/2018/04/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/
Zároveň zveme nové lektorky a lektory ke spolupráci.

Jak se přihlásíte na vámi zvolené kurzy, vámi zvolený kurz u nás ?

Formulář k přihlášení se/REZERVAČNÍ FORMULÁŘ
https://shareefa.cz/rezervacni-formular/
Máte-li dotazy,napište: shareefa@shareefa.cz . Jakmile budeme na e-mailu, rádi vám odpovíme.

Těšíme se na Vás na letních lekcích, seminářích, tančírnách, na podzimních kurzech !
A nezapomeňte pozvat na kurz s vámi kamarádku, ve dvou je to větší zábava, morálně se podpoříte a navíc ušetříte. Nabízíme slevy pro 2 nové hlasící se kamarádky do vašeho kurzu.
Na dětské pohybové kurzy tance přispívají také zdravotní pojišťovny ze svých preventivních programů, na základě uhrazeného kurzovného.

TANEC a SLEVY NA KURZY BELLYDANCE A FLAMENKO V TS SHAREEFA se SHAREEFOU
AKCE sleva 10 % pro 2 nové, dosud neregistrovanou kamarádky,hlásící se do kurzů dospělých.
Sleva 20 % na váš druhý kurz tance v TS Shareefa, hlásíte-li se současně do dvou kurzů s Shareefou.
Podmínkou je uhradit kurzovné současně.
Sleva 15 % pro studentky SŠ, které se hlásí do kurzů pro dospělé tanečnice, není-li již cena kurzu pro studentky zveřejněna.
Sleva 10 % pro sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance.
Sleva 10 % pro vás, když se spolu s vámi do spolku přihlásí nová, dosud neregistrovaná tanečnice.
Tento tip za doporučení je 10 % zvýhodnění vašeho kurzu. Uvádějte v přihlášce prosím vaše jméno, i jméno kolegyně.

PODMÍNKY KURZY A TYPY SLEV,
PODÁNÍM PŘIHLÁŠKY SOUHLASÍTE, NASTUDUJTE SI PROSÍM PODMÍNKY:

Náhrady hodin a co s sebou na lekce , slevy, podmínky kurzů

KURZOVNÉ A JAK ZAPLATIT KURZY TANCE V TS SHAREEFA
Kurzovné zaplaťte převodem na číslo účtu spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s.
číslo účtu TS Shareefa: 5106120003, kód Expo banky je 4000.
Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kurz ( např. Nováková + bellydance, nebo Novotná + dětský kurz).
Děkuji.
VČASNÉ ZAPLACENÍ KURZOVNÉHO VÁM ZARUČÍ, že se daný kurz bude konat,a budete mít rezervováno místo v kurzu, můžete využívat klientských slev a členství.
Nebude-li kurzovné uhrazeno do 5 pracovních dní, vaše registrační přihláška je neplatná.

Doklad o úhradě kurzovného si, prosím, přineste s sebou na vaší 1. lekci ( stačí v mobilu screen, nebo papírová forma).


UDĚLENÍ SOUHLASU *

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním fomuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

3 Replies to “Podzimní rozvrh Shareefa Mladá Boleslav 2019”

  1. Pingback: Studio Shareefa – činnost – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  2. Pingback: Studio Shareefa – činnost – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  3. Pingback: Letní show spolku Shareefa 23.6.2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*