Pohybovka Víly pro nejmenší i břišní tance pro slečny v Mladé Boleslavi

Otevíráme nové kurzy pro holky, pro děvčata, ale i pro kluky.
KURZY TANCE PRO DĚVČATA A PRO DĚTI v MLADÉ BOLESLAVI

POHYBOVKA VÍLY pro menší holčičky 4 až 6 let, úterky 16 až 16:50 s lektorkou a tanečnicí Igou B.
Děvčátka se naučí krokové kombinace, budou tančit s šátečky jako Víly.
Vhodné jsou proto sukýnky, legíny, a také taneční cvičky sebou. Na boso nelze tančit!
Iga je dlouholetou tanečnicí ve spolku Shareefa, má praxi s výukou tance nejmladších školkových dětí.
Vychovává své děti doma 🙂 a tančí také se svými dcerami 🙂
Přihlášky podávejte prosím předem a to na e-mailu shareefa@shareefa.cz Zahájení kroužku 22. října 2019.
Věková skupina je orientační. S tímto kroužek začínáme. Hlásíte-li se na ukázkovou lekci ( je placená) také prosím emailem. Můžete se na konci lekce rozhodnout zda bude chtít vaše malá tanečnička v tanci pokračovat. Proto prosím se neváhejte nám ozvat a řekneme si, dle věku a zkušeností s tancem ( začínajíc, i pokročilejší) kam vaší dceru zařadíme. 🙂 tel. 606 283 703
NÁHRADNÍ LEKCE ZA 10.12., KDY LEKCE NENÍ, BUDE V PÁTEK 13.12. OD 16H.

Děti budou tančit s šátečky, budou trénovat koordinaci, pohyb v prostoru, a naučí se jednoduchou taneční sestavičku, kterou budou moci zatančit na Vánoční show školy Shareefa, v neděli 15.12.2019 od 16h. v hotelu Relax Vrch Bělá p.B.

– BŘIŠNÍ ORIENTÁLNÍ TANCE Lotos dancers pro děvčata, co již tančila ( břišní tanečky, nebo jiný typ tance) středy 16:30 -17:30 s lektorkou a tanečnicí Evou Shareefou, zakladatelkou spolku Shareefa s 15cti letou praxí.
Přihlášky na e-mailu shareefa@shareefa.cz a na telefonu 606 283 703. Zahájení kroužku předpokládáme od 16.října 2019. Stále je možnost se přihlásit. Kurzovné na pololetí 1300 kč.

Informace v připravovaném rozvrhu pro dospělé a děti, i s cenami kurzů zde na webu https://shareefa.cz/2019/06/pripravovany-podzimni-rozvrh-studia-shareefa-mlada-boleslav/

KURZOVNÉ A JAK ZAPLATIT KURZY TANCE V TS SHAREEFA
Kurzovné zaplaťte prosím převodem, na číslo účtu spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s., číslo účtu: 5106120003, kód Expo banky je 4000. Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kurz ( např. Slavíková + bellydance). Děkuji.
Včasné zaplacení platby Vám zaručuje, že se daný kurz bude konat. Zároveň je tím Vaše místo v kurzu plně rezervováno a můžete využívat klientských slev a členství. Nebude-li kurzovné uhrazeno do 5 pracovních dní, vaše registrační přihláška je neplatná.

Těšíme se na Vás v podzimních kurzech tance a pohybu !
TS Shareefa z.s., Mladá Boleslav

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*