Dětský kurz Víly a dívčí břišní tance Lotos dancers v Mladé Boleslavi

KURZY TANCE PRO DĚVČATA A PRO DĚTI v MLADÉ BOLESLAVI

KROUŽEK PRO NEJMENŠÍ HOLČIČKY, POHYBOVKA VÍLY, VE VĚKU 3,5 AŽ 6 let, je pravidelně vždy v úterý od 16 do 16:50 s lektorkou a tanečnicí Igou B.
Děvčátka se naučí krokové kombinace, budou tančit jako Víly.
Vhodné jsou proto sukýnky, legíny, a také taneční cvičky či taneční piškoty sebou. Na boso nelze tančit!
Lektorka Iga je dlouholetou tanečnicí ve spolku Shareefa, má praxi s výukou tance nejmladších školkových dětí, sama se věnuje latinskoamerickým tancům, a flamenku arabic.
Přihlášky podávejte prosím předem a to na e-mailu shareefa@shareefa.cz
Zahájení kroužku 11.února 2020, do 9. června 2020. Netančíme 14. dubna (úterý po Velikonocích).
Kurzovné na pololetí, jarní semestr, je pro děti 1400 kč, kurz má 17 lekcí, splatné vložením na účet spolku.
Hlásíte-li se na ukázkovou lekci ( je placená, 120 kč) také prosím emailem.
Můžete se na konci lekce rozhodnout zda bude chtít vaše malá tanečnička v tanci pokračovat.
Proto prosím, neváhejte se nám ozvat, a řekneme si, dle věku a zkušeností s tancem (začínající, i pokročilejší) kam vaší dceru zařadíme. 🙂 tel. 606 283 703

– BŘIŠNÍ ORIENTÁLNÍ TANCE PRO DĚVČATA, LOTOS DANCERS GROUP,VE VĚKU 7 AŽ 13 LET, co již tančila ( břišní tanečky, nebo jiný typ tance) středy 16:30 -17:30 s lektorkou a tanečnicí Evou Shareefou, zakladatelkou spolku Shareefa s 15cti letou praxí.
Děvčata budou procvičovat jak techniku tance, tak pohyb v prostoru tanečního sálu. Naučí se novou skupinovou taneční choreografii v rytmu bubnů.
Přihlášky na e-mailu shareefa@shareefa.cz a informace i na telefonu 606 283 703. Zahájení kroužku až po jarních prázdninách, tzn. od 12. února do 10.června 2020. Stále je možnost se přihlásit. Kurzovné na pololetí, jarní semestr, je 1450 kč, kurz má 17 lekcí.

Společné vystoupení dětských, dívčích a dospělých kurzů proběhne v neděli 21.června 2020 od 16h. ve Sboru českých bratří v Mladé Boleslavi.

KURZOVNÉ A JAK ZAPLATIT KURZY TANCE V TS SHAREEFA
Kurzovné zaplaťte prosím převodem, na číslo účtu spolku (majitel účtu) TS Shareefa z.s., číslo účtu: 5106120003, kód Expo banky je 4000. Jako VS uvádíte číslo faktury, nebo mobilní telefon hlásící se tanečnice, do poznámky uvádíte příjmení tanečnice + kurz ( např. Slavíková + bellydance). Děkuji.
Včasné zaplacení platby Vám zaručuje, že se daný kurz bude konat. Zároveň je tím Vaše místo v kurzu plně rezervováno a můžete využívat klientských slev a členství. Nebude-li kurzovné uhrazeno do 5 pracovních dní, vaše registrační přihláška je neplatná.

Těšíme se na Vás na kurzech tance a pohybu !
TS Shareefa z.s., Mladá Boleslav

Najdete nás i na facebooku https://www.facebook.com/shareefa.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*