Tanečnice Shareefa

 

Lektorka a tanečnice Eva Shareefa (Šerífa) je certifikovaná lektorka tance, která trénuje kurzistky a taneční skupiny od roku 2004. V roce 2006 založila taneční skupinu Shareefa (spolek Šerifa M.Boleslav), a v roce 2008 taneční skupinu Wardah el Shareef (vznešené růže, Praha).  Jméno Šerifa se využívá v Indii i arabsky mluvících zemí. Znamená v překladu jedinečná, vyjímečná, vznešená.  Lektorka Eva vystudovala Akademii tělesné výchovy a sportu Palestra (VOŠ/VŠ) sportovní management.  Eva je certifikovanou lektorkou tance,  zdravotního tělocviku, plavání, masáží a reiki.

Od roku 2004 vede kurzy tance pro dospělé, kroužky tance pro děti v ČR. Věnuje se choreografické činnosti a trénování klasického stylu bellydance i folklornímu stylu orientálních tanců, flamenku arabic, a burlesque kabaretu. V jednotlivých tanečních stylech se dále vzdělává. Vystupuje sólově i se svými studentkami a s taneční skupinou na firemních akcích i na charitativních projektech v ČR i v zahraničí.

2016 absolvovala certifikovaný kurz egyptského folkloru s Nesmou ( egyptský folklor Mahmouda Redy) 

2007 až 2020 absolvovala taneční stáže v egyptské Káhiře, v Emirátech, v Jordánsku 

2011/2012 absolvovala roční angažmá v Egyptě

2008  roční certifikovaná akademie Ahmeda Fekry 

Shareefa bellydancer

 

 

 

 

Mezinárodní úspěchy skupiny Wardah el Shareef ( WeS) Vznešené růže

11/ 2009  Wardah el Shareef  se umístila na 3.místě na festivalu Nile Group v Káhiře

06/2009  WeS se umístila na 1.místě na německém festivalu B.a H. Cifuentes v Berlíně

11/ 2008 Wes se umístila na 1.místě na egyptském festivalu Nile Group v Káhiře

07/ 2008 Wes se umístila na 2. místě na mezinárodním festivalu Letsdance v Praze.

Úspěchy studentek tanečního spolku  Shareefa 

Úspěchy taneční školy Shareefa jsou např:  1. místo na soutěží OPT v Praze 18.1.2020, 2.místo na soutěži v Przni  v r. 2016 , 3. místo na festivalu Arabesque 19.3.2016 jako skupina Shareefa Layla.  V lednu 2016 se umístily na soutěži v Praze OPT dívky Belly Kids TS Shareefa v tanci se závojem na 2. místě a dospělé trio TS Shareefa na 3. místě, tango orient.  V listopadu 2015 se umístila skupina Les chats de cabaret taneční školy Shareefa na Mistrovství WADF v Liberci na 1.místě s tancem flirt dance, stejně tak skupina Layla Shareefa se v Liberci umístila na 1.místě s tancem orientální flamenco s mantony.  V červnu 2015 se na Otevřeném mistrovství ČR umístila skupina Layla Shareefa na 1. místě a také skupina Les Chats de cabaret se umístila na 1. místě v tanci flirt dance s boa, a trio Les Chats de cabaret se umístilo na 1. místě v tanci flirt dance s využitím židličky. Gratulujeme!  V historii se účastnily dívky různých soutěžích v ČR také s velikými úspěchy. Bývalé studentky TS Shareefa se nadále věnují trénování svých tanečních skupin s většími či menšími úspěchy.

Studium se zahraničními lektory

Mahmoud Reda neboli otec orientálních tanců v Egyptě ( egyptské folklórní tance), Farida Fahmy ( eygptské folkorní tance), Nesma ( egyptské folklorní tance, raks sharky, beldy ),Mohamed Kazafy ( raks sharky, egyptské folklórní tance), Tito ( raks sharky),  Sameh el Dessouki ( raks sharky, egyptské folklórní tance), Khaled Mahmoud ( raks sharky, egyptské folklórní tance, khaleegy ),  Dr.Mohamed Hassan ( tango orient, arabic flamenco, folklorní egyptské tance), Nesrin Bahaa ( raks sharky, egyptské folklorní tance) , Osama Emam ( egyptské folklórní tance),  Freiz ( raks sharky, egyptské folklórní tance),  Lubna Emam ( raks sharky, egyptské folklórní tance),  Nasra Emam ( raks sharky, egyptské folklórní tance),  Randa Kamel ( raks sharky, modern Cairo style ) , Sabriye Tekbilek ( bellydance ), Aida Nour ( raks sharky) , Ahmed Fekry ( raks sharky, egyptské folklórní tance ),  Liza Laziza ( raks sharky, folklórní tance), Zeina ( raks sharky), Asmahan ( raks sharky), Olfat Hassan ( egyptské folklorní tance), Hassan Saber ( egyptské folklorní tance), Hossam Abdel Ghany ( egyptské folklorní tance), Alla Abo Lelah ( egyptské folklorní tance),  Aladin el Kholy ( egyptské folklorní tance),Samara Salah ( marocký folklor, egyptský folklor),  Zahra ben Ammar ( orientální tance), Laura  Cernigliaro (raks sharky), Hayat el Helwa ( oriental samba), Beata Cifuentes ( raks sharky), Horacio Cifuentes (raks sharky, balet , burlesque ), Jilina (raks sharky ,modern Cairo style ), Queen Harish (indické tance) , Shahrazad ( indické tance) , Ahmet Ogren (turecké tance) , Elizabeth Strong ( turecké tance, tribal dance), Kaeshi (fantasy fusion), Sharon Kihara (tribal dance) , Sherri Wheatley ( tribal dance), Sefirah (fantasy, tango orient) ,Samara Hayat ( raks sharky, flamenco arabic ), Virgnia ( raks sharky), Boženka (raks sharky), Mayodi (raks sharky) , Jamilah ( raks sharky),  Kasumi ( raks sharky, beledy ), Ujwal M.Bhole (indické tance), Samirah ( orientální tance), Abir ( orientální tance) , aj…

Studium s českými lektory

Lucie Šrámková-Kárová (arabské flamenco, bellydance), Rena Milgrom (gipsy dance), Petra Warda Kordíková (arabské flamenco, orientální tance i folklórní tance a mnohem více), Shereen (orientální tance), Stáňa Mužíková (tribal dance),  Vendulka Uhýrková  Kučerová (indické tance), Helena Valtová (indické tance),  Martina Viewegová (tribal dance), Latifah (oriental samba, orientální tance), Mona (orientální tance), Karolína Idrisová (orientální tance a egyptský folklór),  Ivana Hessová ( indické tance) , La Chiri Jana Haluková (flamenco) , Monika Rebcová (afro tance), Eva Procházková (flirt dance, kabaret burlesque, samba orient) , Dita Konášová (flamenco),  Pavla  Šmerdová (balet) , Pavla Sobotková (gymnastika), Warda (ruské cikánské tance, orientální tance), Lola Karpenko (flamenco), Michal Mach ( orientální tance), , Martina Štanclová (pohybové hrátky s jógou pro děti), Jana Legezová (flamenco), Míra Čipera ( činelky, darbuka), Lenka Jehličková (flamenco).

CERTIFIKÁTY/ DIPLOMY/ FOTOGALERIE

Mia 1.místo

Egypt folklór – Nesma

Egypt certifikát

Jak Shareefa tančí

Šerifa má různorodý taneční repertoár  – orientální tance se závojem, folklorní tance s hůlkou- saidi, eskanderany, hagallah, khaleegy, dabke, gypsy dance se sukněmi, balady s melayou leff, flamenko s vějířem, orientální flamenco s šátky a vějíři, charleston, kankán, flirt dance, kabaret, sambu bellydance, tango bellydance, tanec se svíčkami, Antiku, Moulin Rouge, tanec s křídly bohyně, ohnivé vějíře . Dívky tančí se závoji, s hedvábnými vějíři, i drum solo.

Šerifa je originální. Všechny choreografie jsou originální, z dílny lektorky Evy Shareefy, nebo jsou speciálně od profesionálních tanečnic upravené pro klub Shareefa. Nabízíme vystoupení v délce 10 minut až půlhodinovou show. Naše skupinové i sólové vystoupení je provázeno profesionalitou, radostí z tance a ženským půvabem.

Jste nováček, jste začátečnice a chcete s tancem začít. A nebo již naopak zkušenosti máte, jste  pokročilá tanečnice ?

Pro všechny, kdo mají rádi hudbu a pohyb, ale i pro ty, které rády tančíte a nemáte tanečního partnera. Pro všechny z vás máme jedinečný a zajímavý program, který je zaměřen jak na zdravotní stránku, taneční techniku, tak i na profesionální taneční rozvoj  a to vše v centru v Mladé Boleslavi.

Roztanči se a zatanči si s námi !

Kontakt: www.shareefa.cz ,  e-mail shareefa@shareefa.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*