Co se naučíte v TS Shareefa

Co se naučíte na jednotlivých semestrech TS SHAREEFA

Taneční semestry jsou koncipovány jako celistvé taneční vzdělání. Délka semestru je zpravidla 3 až 5 měsíců. Během semestru se naučíte vnímat své tělo, a naučíte se tančit. Zažijete drill, ale i zábavu, poznáte nové kamarádky. 

Rozpis kurzů pro Vás je v kartě kurzy https://shareefa.cz/category/kurzy/


Během I. semestru a II. semestru se seznámíte se základní technikou tance, orientálního tance (OT), naučíte se tanečnímu postoji a správnému dýchání i  držení těla. Během Vašeho  semestru si tak nalézáte skrze tanec cestu sama k sobě. Orientálním břišním tancem se naučíte, jak jednotlivé oblasti těla uvolnit a naopak jiné zpevnit. Trénujete a nacvičujete jednoduché kombinace.

MŮŽETE TANČIT I NA SOUKROMÝCH LEKCÍCH TANCE, INFORMACE ZDE https://shareefa.cz/2020/08/soukrome-hodiny-tance-a-jogy/

Během II. semestru se začínáte učit choreografie, ztělesňovat ženskost svým vlastním individuálním tanečním projevem. Naučíte se jednotlivé styly OT, vytleskávání rytmu,  spolupráci v taneční skupině,  tančíte i s tanečními pomůckami.  Závoj, svíčky apod. Závěrem semestru jste schopné interpretovat ucelenou choreografii.

Od III. semestru se studentky zaměřují na složitější tanečních kombinace a choreografie, tvorbu choreografie, práci s energií při tanci,  apod. Závěrem semestru jste schopné interpretovat hudbu vlastní choreografií.

V případě Flamenca arabic se učíte zapojovat dupy a prvky flamenca. Flamenco arabic je určeno tanečnicím, které mají s tancem zkušenosti, ať už se základy flamenca či orientálních tanců. Nejedná se klasický orient ani o klasické flamenco. Je to taneční propojení španělského a  orientálního tance. Hudba na tento tanec je zpravidla nazývána arabic flamenco, uslyšíte zde jak kytary, tabla, tak i zpěv. Rozpis kurzů https://shareefa.cz/category/kurzy/  Tančit flamenko můžete v Mladé Boleslavi v TS Shareefa.

 

A jak je to s flirt dance a kabaretem  ? 

Speciální příspěvek jsem pro vás zveřejnila zde 

https://shareefa.cz/2016/11/flirt-dance-a-kabaretni-tance-v-mlade-boleslavi/

 

 

 

One Reply to “Co se naučíte v TS Shareefa”

  1. Pingback: Kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi 2022 – Spolek tance a orientální tanečnice Shareefa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*