Soukromé hodiny tance a jógy v Mladé Boleslavi v roce 2021

Soukromé taneční lekce probíhají v Mladé Boleslavi, a nebo u vás doma. Nebo ve formě dárkové poukázky jako dárek pro své blízké, kolegy, kamarádky. Nabízíme také soukromé lekce jógy, soukromé tréninky.

Neváhejte nás kontaktovat na našem emailu spolku:  shareefa@shareefa.cz

Private dance or yoga lessons are offered by Shareefa instructors in Mladá Boleslav city. Contact us on our email please:  shareefa@shareefa.cz 

Soukromé lekce mají mnoho výhod. Zaručují Vám:
– individuální přístup od profesionálních lektorů
– soukromí a bezpečí 
– pohodlí a prostor v naší tančírně, ve studiu, nebo u vás                                                               – zrcadlovou stěnu a prostor sálu jen pro vás  osobně                                                                  přizpůsobení tempa vaším potřebám a požadavkům                                                                     -soukromé lekce jsou vhodné pro dětské studentky, i pro dospělé ženy, bez rozdílu věku

Balíček soukromých lekcí je vytvořen Vám na míru dle Vašich individuálních potřeb. Máte lektora jen pro sebe  a můžete se zeptat na cokoliv pro váš trénink, či pro vaší choreografii. Případně se naučíte již připravenou taneční choreografii spolu s lektorkou.

Nabízíme Vám  soukromé lekce břišních a orientálních tanců, burlesky a charlestonu, flamenka arabic, samby , soukromé lekce jógy. Prostor lze využít pro váš soukromý trénink.

Storno podmínky: 24 h. předem lze lekce přesunout na nový termín. Pokud je hodina zrušena méně než 23h před začátkem hodiny,  bude účtována 100% cena lekce. V případě zájmu je možné lekce vést u vás, máte-li své vlastní vhodné prostředí a zázemí.

Zvýhodněný cenový balíček za tanec je 3300,- za 6 lekcí. Tato cena je finální a počítá s 1 či se 2 studentkami. Termín lekcí si stanovíte spolu s lektorkou.

Cena tance se pohybuje od 1090,- kč až 650,- kč za taneční výuku  / 50 minut / a dále je nutné počítat s náklady na studio,  nebo případné cestovné do vašeho studia. Tato cena se počítá pro 1 až 2 studentky. Minimální odběr je 5 lekcí.

Jóga se pohybuje mezi 1090,- kč až 650,- kč / 50 minut/ a dále je nutné počítat s náklady na studio. Minimální odběr je 5 lekcí.

Rezervaci můžete provést u nás v tančírně, kontaktujte nás na shareefa@shareefa.cz .   Balíček je splatný předem, převodem na účet spolku Shareefa.

ČÍSLO ÚČTU SPOLKU SHAREEFA 5106120003, kód Expo banky je 4000.
Jako VS uvádíte váš mobilní telefon uveden v přihlášce, do poznámky napište příjmení tančící studentky. Včasná úhrada kurzu zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou o platbě kurzu tance, ze spolku Shareefa, můžete žádat o příspěvek u svých zdravotních pojišťoven, kde si však ověřte podmínky příspěvků na pohybové aktivity. Pro vystavení faktury nám při přihlášce prosím zašlete vaše fakturační údaje. 

 

Dárkové poukázky na tanec v TS Shareefa

Neváhejte nás kontaktovat na našem emailu spolku:  shareefa@shareefa.cz

4 Replies to “Soukromé hodiny tance a jógy v Mladé Boleslavi v roce 2021”

  1. Pingback: Dárkové taneční poukázky – Spolek tance Shareefa – skupina tance Shareefa – studio tance

  2. Pingback: Aktuální kurzy tance a jógy Shareefa – podzim 2020/ zima 2021 – Spolek tance Shareefa – skupina tance Shareefa – studio tance

  3. Pingback: Co se naučíte v TS Shareefa – Spolek tance Shareefa – skupina tance Shareefa – studio tance

  4. Pingback: Podmínky kurzů, členství ve spolku v TS Shareefa z.s. Mladá Boleslav – Spolek tance Shareefa – skupina tance Shareefa – studio tance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*