Shareefa dancers / činnost spolku Shareefa Mladá Boleslav

Shareefa Mladá Boleslav is a small association with big visions, it is multicultural and open to all interested people in the Czech Republic.

Dance association Shareefa offers long-term and professional dance performances, oriental belly dances for women, for girls, for children in Mladá Boleslav. And offer bellydance lessons, body and mind courses, flamenco arabic, charleston and fitness bellydance.

Spolek Shareefa Mladá Boleslav je malým spolkem s velkými vizemi, je multikulturní a otevřený všem zájemkyním, zájemcům.

Taneční spolek Shareefa – nabízí dlouhodobě taneční kurzy pro zábavu a pro zdravá záda. Shareefa také nabízí profesionálně taneční předtančení a vystoupení na akce.
Bellydance pro ženy, pro dívky, pro děti v Mladé Boleslavi. Taneční kurzy a semináře jsou také flamenko arabic, charleston a kabaret. Kontaktní email na mne ( tanečnice Shareefa) je shareefa@shareefa.cz

– TS Sharefa z.s. je spolek pro děti a dospělé, pro profesionály i pro laiky – amatéry.

– Členky spolku se účastní kulturních a společenských akcí, i soutěží. Shareefa podporuje mezigenerační setkávání dětí, dospělých, seniorů.

– Spolek bourá předsudky o kulturách ze zemí Středního východu (orientálních tanečních kulturách) formou tanečních kurzů, seminářů, přednášek, výstav, festivalů a soutěží.

– Návštěvníci kurzů a akcí našeho spolku se zapojují do tanečních pohybových aktivit.

Orientální tanec vám zvýší hustotu kostí, čímž se zaměřujeme na prevenci osteoporózy.

Jak ?
Mírným krouživým pohybem, krokovými variacemi.

– Osmičky a vlnění zmírňují přetížení pánve. A tím pomáhají redukovat bolestivost během PM syndromu.

Orientální tanec skvěle působí jako prevence bolestí zad a pomáhá chránit před civilizačními chorobami.

– Třasy a shimmi zlepší cirkulaci krve a zlepšují elasticitu kůže. Hladké nožky a zadeček ( bez celulitidy) ocení jistě každá žena.

– Tanečnice je téměř pořád celou váhou na plosce nohy. Netančíme na podpatcích.

Navíc bellydance redukuje stress !

– Orientální tanec vám zlepší náladu. Pomáhá přijmout sebe sama.

– Zvlášť při psychických problémech, a to jak v pubertě, tak v dospělosti, je toto téma velmi citlivé. Orientální břišní tanec může velmi pomoci.

– Bellydance pomáhá s přípravou pro otěhotnění i na porod samotný.

– TS Sharefa z.s. is an association for children and adults, for professionals and amateurs.

– Breaks down prejudices about cultures from Middle Eastern countries (oriental dance cultures) in the form of lectures, courses, seminars, exhibitions, festivals and competitions.

– Members of the association participate in cultural and social events and competitions. Shareefa supports intergenerational meetings for children, adults and seniors.

– Visitors to the courses and events of our association participate in dance movement activities with joy.

– Belly dancing will increase your bone density, which focuses on preventing osteoporosis.

How ? Slight circular motion, step variations.

Spolupráce a sponzoring, podpora spolku

Doufám, že i v dalším období nám zachováte přízeň, a podpoříte spolkové taneční aktivity pro děti i dospělé. Jak nás podpoříte ?

Podpoříte nás například tím, když nás pozvete na vaší kulturně společenskou akci.
Podpoříte nás tím, když budete tančit s námi ve spolku.
Podpoříte nás také sponzorským darem spolku Shareefa.

  V případě daru může dárce použít odčitatelnou položku snižující základ daně z příjmů. Dárce právnická osoba má nárok na odčitatelnou položku, pokud hodnota jednoho daru (nebo všech darů jedné organizaci) bude činit alespoň 2000 Kč. Celoročně uvítáme také dobrovolníky i sponzory činnosti. Neváhejte mne kontaktovat na emailu shareefa@shareefa.cz . Činnost a výsledky spolku Shareefa najdete také na facebooku.

Majitel účtu: TS Shareefa z.s.číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka. 

Pro současné i pro nové taneční studentky připravuji víkendový pobyt s tancem a doprovodným programem. Plánový pobyt je pátek až neděle, podrobnosti jsou v kartě semináře.

V Mladé Boleslavi ve spolupráci s TS Shareefa lektorovali jak mezinárodně uznávaní lektoři ze zahraničí, tak lektoři z ĆR.
Jamilah (PL, orientální tance), Dr. Mohamed Hassan (egyptské folklorní tance, tango orient), Osama M. Farag (egyptský folklórní tanec), Lisa Toth Czirkaj ( HU, orientálnítanec ), Elsbieta E. ( PL, flamenco), Katerina Joumana ( RU, orientální tance), Lucia Danse ( FR, orientální tance), Warda ( RU , gypsy dance, orientální tance), La Chiri ( SK, flamenko), Samira (PL, orientální tance), Cora Turner ( DE, bulesque, orientální tanec), Ziriab Marwana al Soleimana (arabská hudba), Annas Ekvator (arabská hudba), Kokodan (africké rytmy), Miran Kasem & Tashev Farhod (arabská hudba), Tabarkah (arabská hudba), Dr. Ch. Bahbouh, CSc. (přednášejí a vydavatel Dar Ibn Rushd, Ing.Mgr. R.Kopecký (přednášející) , Ch.M.Toma (přednášející), Sahar (ČR, orientální tance), Jana Legézová ( ČR, flamenko), Samirah (ČR, orientální tance), MONA a Šárka Rao (ČR, drum solo, raks sharqi), Petra Kordíková (ČR, arabské flamenco), Sharka Rao (ČR, orientální tance), Latifah (ČR, orientální tance a fusion oriental ), Lucie Šrámková Kárová (ČR, orientální tance, flamenko arabic), Lady Stania ( ČR, tribal dance), Duo Alegria (ČR, prožitkový tanec na živou hudbu), Lucie Janoušková (makeup Vendula dance (bollywood), Eva Procházková (flirt dance, burlesque, latinskoamerické tance), Shareefa (arabské tance, folklórní tance), Pavlína Skalská (tarab), Nashita (raks sharqi, burlesque ), Julia Pavlínská (bollywood, orientální tance), aj.

Defilé tanečnic spolku Shareefa
Sway burlesk kabaret by Shareefa dancers
Egyptský tanec El Hagallah folklorního stylu Mahmouda Redy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*