Víkendový pobyt s tancem pro ženy/ Taneční víkend v lázeňském stylu na podzim 2022

Pro mé současné i pro nové taneční studentky připravuji opět po delší odmlce víkendový lázeňský pobyt s tancem a doprovodným programem, s možností relaxace a procházek v krásné přírodě. Pobyt je určen všem tanečnicím od pokročilosti mírně pokročilé a výše. Srdečně vás na tento pobyt zvu.

Pojed’te tančit a relaxovat, či obojí, s bezva partou lidí do krásné přírody. Můžete vzít sebou partnera či rodinu. Jste-li singl, nevadí. Na víkendu se určitě s někým seznámíte a zažijete skvělé chvíle. Tanečnice si hradí zvlášť taneční program u lektorky, a doprovod si samozřejmě taneční program nehradí.

Plánové datum tanečního pobytu je v říjnu, a to pátek 28.10. až neděle 30.10.2022.  Ubytování lázeňského pobytu se Shareefou je se snídaní a večeří hotelového typu s bazénem a saunou v 4 **** hvězdičkovém krásném hotelu.

Místo konání: lázeňské místo – Jizerské hory z polské strany, Świeradów-Zdrój

Začínáme tančit již v pátek v 18h. A na pobyt můžete přijet již během pátku dopledne, ať načerpáte energii. A ubytování bude poskytnu jak bývá standardem mezi 14-15h.

Cena tanečního programu, splatná v TS Shareefa : 1.300 kč.

Cena ubytování na 2 noci, se snídaní a večeří, na osobu, je splatná hotelu je dle kurzovního lístku (PLN – CZK) : cca 4.400 kč. Splatné převodem hotelu místní měnou PLN. Uvedu podrobnosti přihlášeným, jaké je číslo účtu do hotelu, spolu s dalšími podmínkami.

Program tance a v ceně programu na pobytu je zahrnuto:

páteční lekce tance – trénink, technika

sobotní ranní „rozcvička“ a protažení vhodné pro všechny, jednotlivá lekce lze zakoupit

sobotní lekce tance fusion bellydance – nácvik choreo

sobotní Hafla ( tančírna a potlach) vhodná pro všechny

nedělení lekce tance – trénink, technika, opakování

Ubytování pro účastnice víkendu, i pro vaší rodinu, a strava bude zajištěna. Upřesním.

Záloha na taneční program ve výši 50 % je splatná k 15. září 2022. Ubytování v hotelu je splatné dle pokynů hotelu, během září 2022. Parkování je možné přímo u hotelu, je zpoplatněno ( což je v PL hotelích obvyklé).

V okolí jsou a poblíž jsou na procházky vhodné: – lázeňská kolonáda, – léčivé prameny, – vyhlášený řetězec cukrárny Bohema, – unikátní věž v oblacích Sky walk ( tzv. korunami stromů), – aquapark a tobogány, – lesy Jizerských hor, – indická restaurace, – lamy Alpaky, – vodopády, – lanová dráha na horu Stóg Izerski.

Cesta po vlastní ose, je možné si domluvit spolujízdu. Přijet s rodinou, kamarádkou atp. Pobyt je vhodný pro tančící i netančící doprovod.

Kontakty pro informace k pobytu, taneční program:

Email shareefa@shareefa.cz

TLF. SMS, WA 606 283 703

Orientální tanec je vhodná pohybová aktivita pro ženy všech věkových skupin. Můžete si přečíst i rozhovor a doporučení v tomto rozhovoru pro média s lektorkou Evou https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html

Relaxace a příjemné prostředí, krásná příroda

4 Replies to “Víkendový pobyt s tancem pro ženy/ Taneční víkend v lázeňském stylu na podzim 2022”

  1. Pingback: Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi podzim 2022, začínáme v září 2022 – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

  2. Pingback: Nové letní pohybové semináře tance v Mladé Boleslavi – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

  3. Pingback: Nové jarní semináře tance v Mladé Boleslavi – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

  4. Pingback: Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi od 25. dubna do 1. června 2022 / Dance classes for women and children in Mladá Boleslav – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*