Zápis a nábor začátečnic i pokročilých na nové kurzy tance pro ženy, pro děti v Mladé Boleslavi. Začínáme tančit v týdnu od 12. září 2022. Kapacita kurzů je omezená, zapište se včas.

Vítám nové začátečnice, i pokročilé tanečnice.

Kulaté nebo ploché břicho?

Na tom nezáleží! Pro orientální tance je ideální jakékoliv břicho. A pokud nechcete, nemusíte břicho ani ukazovat! Naučit se orientální tance je jako naučit své tělo nový jazyk. Vzbuzuje radost, sebevědomí a pomáhá vám cítit se ve svém těle a v sobě „doma“.

Smysl, zdraví nebo zábava ?

Jestliže namáháte záda i hlavu v práci, chcete určitě uvést tělo i hlavu do rovnováhy. A v tom Vám pomůže právě taneční koníček jménem orientální tanec, andaluské flamenko i kabaretní tanec. Může vám dávat smysl chodit pravidelně mezi partu podporujících žen, a může to být také prima zábava pro vás, pro ženy, a také pro děti, které mají svůj dětský taneční kroužek Lotos bellydancers. Zdravotní benefit tance ocení vaše tělo i mysl.

Tanec a emoce – vjemy našeho těla, vnímání emocí ?

Tanec vám může přinést zcela nečekané řešení a hlavně nijak neplánovanou, ale přesto krásnou, léčivou zkušenost. Při tanečních lekcích se s prožitky v těle pracuje také. V tanci se můžete zaměřit na malé změny v těle a ve vnímání sebe sama. Můžete jen tak stát, nebo sedět a vnímat tělo, dech a jejich změny nebo protančit přes celý taneční sál a poté se ztišit a zamyslet se. S dětmi můžeme rozpoznat a pojmenovat emoce. Tato schopnost tak může dítěti pomoci třeba ve zvládání nepříjemných situací ve třídě.

ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA SPORTOVNÍ PINK TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK KE KURZU

V případě zakoupení tanečního kurzu na minimálně 12 lekcí, si můžete zakoupit krásný tréninkový PINK TOP za zvýhodněnou cenu a to je za 250,- kč. Prosím uvádějte to v přihlášce včetně velikosti ( S,M,L). Běžná cena topu je 490,- kč.

Rozhovoru s certifikovanou lektorkou Evou, která také vyhrála 1. místo na Mezinárodních tanečních soutěžích v Káhiře, v Berlíně, i v ČR https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html

NOVÉ KURZY PRO ŽENY OD ZÁŘÍ 2022 V MLADÉ BOLESLAVI, KURZY MAJÍ 12 LEKCÍ/ CENY KURZŮ JSOU UVEDENY NÍŽE NA STRÁNCE

PONDĚLKY / 1.LEKCE 12. ZÁŘÍ 2022 V ČASE 18:00-18:55 TANEČNÍ KURZ FLIRT DANCE A KABARETU PRO ŽENY S EVOU. MÁŠ RÁDA CHARLESTON, KABARET, JAZZ ? POJĎ TANČIT A ZAŽÍT ZÁBAVNÉ KREATIVNÍ TRÉNINKY SKUPINY KABARETNÍ KOČKY Z BOLKY.

PONDĚLKY / 1.LEKCE 12. ZÁŘÍ 2022 V ČASE 19:05-20:00 TANEČNÍ KURZ FLAMENKA PRO ŽENY A DÍVKY S EVOU. MÁŠ RÁDA TEMPERAMENTNÍ ŠPANĚLSKO ANDALUSKÉ RYTMY, ŠATY, KVĚTINY ? POJĎ TANČIT A ZAŽÍT TRÉNINKY SKUPINY SHAREFA.

ÚTERKY / 1.LEKCE 13. ZÁŘÍ 2022 V ČASE 16:00-16:55 ORIENTÁLNÍ TANCE ZAČÁTEČNICE/ BELLYDANCE FITNESS PRO ZDRAVÍ ŽEN A PRO ZDRAVÁ ZÁDA. Kurz pro začátečnice s Katkou má celkem 12. souvislých lekcí od 13. září 2022 do 29.listopadu 2022. Na kurzu se naučíte zdravému postoji pro tanec, srovnáte si záda, naučíte se prvky a pozice tance bellydance, budete trénovat pomalejší pohyby, dech, a práci paží (skvělé pro koordinaci a ženskost), a také budete zkoušet svižné shimmy a akcenty boky. Kurz je vhodný pro úplné nováčky, ale i pro ženy, které již mají základy tance bellydance. Kurzovné je splatné převodem, viz. informace k přihláškám a pokyny k platbám níže, v období 20. srpna – 13. září 2022.        

STŘEDY / 1.LEKCE 14. ZÁŘÍ 2022 V ČASE 17:00-17:50 TANEČNÍ POHYBOVÁ PRŮPRAVA S GYMNASTIKOU A TANEC BELLYDANCE FITNESS PRO ZDRAVÍ DĚTÍ A DÍVEK S EVOU. Tréninky taneční skupiny s názvem Lotos bellydancers probíhají na parketovém zrcadlovém sále v přízemí Sokolovny. Kurzovné je 1.460,- kč , (od září do prosince 2022). Kurz má 12 lekcí.
V případě zakoupení tanečního kurzu na min. 12 lekcí, si můžete zakoupit PINK TOP za zvýhodněnou cenu 250,- kč. Prosím uvádějte to v přihlášce. Přihlášky můžete podávat již nyní online přes přihlašovací formulář https://shareefa.cz/rezervacni-formular/

STŘEDY / 1.LEKCE 14. ZÁŘÍ 2022 V ČASE 18:00-18:55 BELLYDANCE FITNESS PRO ZDRAVÍ ŽEN A PRO ZDRAVÁ ZÁDA/ POKROČILEJŠÍ TANEČNICE S EVOU. Sál v přízemí Sokolovny, zrcadlový parketový sál. Přihlášky můžete podávat již nyní online přes přihlašovací formulář https://shareefa.cz/rezervacni-formular/

VIDEO UKÁZKA TANCE BELLYDANCE V MLADÉ BOLESLAVI S EVOU SHAREEFOU/ VIDEO DEMONSTRATION OF BELLYDANCE FOR BEGINNERS TO INTERMEDIATE DANCERS, Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

STŘEDY / 1.LEKCE 14. ZÁŘÍ 2022 V ČASE 19:15-20:15 FLAMENKO ARABIC PRO SLEČNY A PRO ŽENY/ sál hledáme, místo bude upřesněno. Případně bude kurz flamenko arabic v pondělí v 19:05 v Sokolovně. Přihlášky můžete podávat již nyní online přes přihlašovací formulář https://shareefa.cz/rezervacni-formular/ Kurzovné uhraďte prosím v období 20. srpna – 14. září 2022.          


Pravidelným cvičením orientálních tanců, bellydance, se vrací do rovnováhy hladiny hormonů. Výsledkem je zvýšení hladiny estrogenu, stimulace ovulace, snížení únavy a zlepšení látkové a energetické výměny.
Trénováním složitějších krokových kombinací stimulujete pracovní paměť, snižujete riziko vzniku Alzheimerovy choroby, RS nebo demence.
Více o účincích bellydance na zdraví zde: https://shareefa.cz/2022/03/belly-dance-and-health/

Vedení kurzů tance, a předtančení, se věnuji od taneční sezóny v roce 2003/2004 a jsem certifikovanou lektorkou tance. V mých kurzech tančíme sólově, nepotřebujete tanečního partnera. O mých dlouholetých zkušenostech, taneční praxi, úspěších, klikni zde:  O tanečnici Shareefě

Pro současné i pro nové taneční studentky a kurzistky připravuji opět víkendový lázeňský relaxační pobyt s tancem a doprovodným programem, relaxací v krásné přírodě hor v 4 hvězdičkovém hotelu.  Plánové datum je 28. – 30. října  2022, pátek až neděle, v 4 **** hotelu s bazénem a saunou. Víkendový pobyt je vhodný i pro rodinné příslušníky, ty se účastní pobytu bez tance. Informace s podrobnostmi mám zde: https://shareefa.cz/2022/06/vikendovy-pobyt-s-tancem-pro-zeny-tanecni-vikend-podzim-2022/

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Hlásíte-li se do nového kurzu: uvádějte prosím na sebe kontakt, jméno, taneční zkušenosti a kurz, který preferujete.  Na kurz se přihlásíte prosím přes můj rezervační formulář na tomto odkazu https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTNÍ EMAIL

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz 

VŠ.OBCH.PODM./ SLEVY NA KURZY
* 20% sleva = druhý semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější. Např. pondělní kabaretní tanec 2200 kč + tanec flamenko je za 1776,- kč ( 20 % sleva).
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % .    
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

CENY KURZŮ/ Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí kurzovným na celé obdobíKurzovné uhraďte prosím v období od 20. srpna do 13. září 2022.                       

 • 2.220,- kč základní kurz pro dospělé ( začátečníci, pokročilí), 12 l. Platební QR kód vám mohu zaslat.
 • 1.460,- kč  dětský středeční kurz, 12 lekcí. Platební QR kód vám mohu zaslat.
 • 1.700,- kč seniorské (65+) či studentské kurzovné (do 19 let) v kurzech pro dospělé. 

JEDNORÁZOVÝ VSTUP JE PRO PRVNÍ VSTUP TZV. NA ZKOUŠKU PRO TY, CO SI NEJSOU JISTÍ TYPEM TANCE                                                                                                  230 kč =   dospělé, VŠ studentky, je-li v kurzu volno, splatné převodem předem                        180 kčstudentky SŠ, seniorky 65+, je-li v kurzu volno                                                              160 kčděvčata ZŠ, je-li v kurzu volno                   

SPLATNOST KURZŮ/PŘÍSPĚVKŮ                                                                                            Dle domluvy s lektorkou Evou je možné platby kurzu provádět hotovostí před vaší 1. lekcí.

SPOLEK SHAREEFA NOVÝ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ OBLEČENÍ NA TANEČNÍ TRÉNINK

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 550,- kč ( aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 550,- kč (aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

 

 • Téma tanečních setkání je taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda. Prevence syndromu karpálního tunelu.
 • Lekcí tance se mohou účastnit dámy všech věkových, i všech váhových kategorií.  
 • Bellydance je vhodné pravidelně tančit, cvičit, pro všechny ženy po 35. roku života, kdy začíná hladina estrogenu klesat.
 • Orientální tanec je tanec originálně egyptský, který byl vytvořen na Středním východě , a zahrnuje mnoho stylů. Hlavní styl, Raqs Sharqi, se etabloval na Západě od 90. let 19. století a těší se rostoucímu úspěchu. Znevažujícím způsobem někdy mluvíme  v populární řeči o „  břišním tanci “.
 • Původně byl orientální tanec spontánním a improvizovaným tancem, dnes se však akademicky vyučuje po celém světě a těší se značné oblibě u žen a dívek.
 • Unikátní souhra dechu a fyzického tančení Raqs Sharki a cvičení pozic a pohybů probouzí hlavní energetická centra – čakry v těle. Budete mít více energie.
 • Také vás z dlouhého sezení bolívají záda, ochabuje břicho a pánev se neprokrvuje? Vydržte tančit a cvičit bellydance minimálně 3 měsíce, a získáte navíc vzpřímenější postavu a pevnější bříško. Cviky vás mohou zbavit bolestí zad a možná ztratíte na váze i nějaké to kilo, tančíte-li a cvičíte k tomu alespoň 3 x týdně (speciálně při úpravě stravovacích návyků). Každopádně prohloubíte možnosti, které má naše tělo k dispozici.
 • Kurzy egyptského tance  Bellydance  jsou určeny pro slečny i pro dospělé ženy. Kurz dospělých  mohou navštěvovat slečny od 12 let, dospělé ženy, i dámy senior věku. Věk není omezen. Svůj zdravotní stav je vhodné konzultovat s lékařem či fyzioterapeutem.
 • Minimální počet tanečnic je dán počtem 4 tanečnic, a maximální počet tanečnic je  10.
 • Bellydance, populárně známý jako orientální tanec, je mimořádné umění, které má své kořeny ve starověkém Egyptě ( Raqs sharqi) , a čerpají z něj tanečnice po celém světě. Je to nejženštější a nejsmyslnější forma tance Je elegantní a charakterizovaná jemnými pohyby boků a břicha a krásnými dekorativními pohyby rukou, v rytmu neobvyklé a krásné orientální hudby. V podání ženy je to esence její individuální energie, forma výrazu, smyslná a exotická podívaná.
 • Orientální egyptský tanec, Bellydance, čerpá z bohatého folklóru arabských tanců i z tanečně baletního jevištního projevu ( jako je využití diagonál v baletu, práce v prostoru atp.).
 • Pohybová aktivita Bellydance je podporována příspěvkem ze zdravotních pojišťoven. 
 • Na kurz se přihlásíte, prosím, přes můj rezervační formulář zde klikni:  https://shareefa.cz/rezervacni-formular/   Nebo zasláním emailu na shareefa@shareefa.cz

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem kulturu orientálních tanců. Na lekce chodíme včas, abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce, a stihly se včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí (např. politika, soukromé záležitosti ). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření.  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku.

A ano, upřímně říkám, prudiče u nás nechceme. Fungujeme na spolkové a především dobrovolné a dobrovolnické bázi. Spolek není HPP pro žádného z lektorů tance. Děkuji velice za pochopení a děkuji všem, co jsou schopni vřelého „normálního“ chování v komunikaci a na samotných lekcích tance.

 

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Youtube kanál https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Často kladené otázky k tanci ve spolku tance Shareefa Mladá Boleslav

Kde najdu studio?

Tančíme nově v TJ Sokol Mladá Boleslav. V příjemném kruhu žen se budete cítit skvěle a uvolněně. Najdete nás na adrese Palackého 223 (dole v Sokolovně je bazén). 

Co si mám vzít sebou na lekci?

Stačí legíny a top, tričko nebo podobné sportovní oblečení, nepotřebujete nic speciálního. Na boky si můžete přinést šátek, případně si jej koupit přímo ve studio. A hlavně nezapomeňte dobrou náladu!

Zvládnu to?

Určitě! Není čeho se bát. Široká nabídka kurzů nabízí lekce šité na míru úplným začátečnicím i zkušeným tanečnicím. Tančit můžete bez ohledu na věk, postavu nebo dovednosti. Pokud máte zdravotní omezení, řekněte mi o něm, většinou není problém pohyb upravit tak, aby Vám vyhovoval. Hlavní je chuť tančit a cítit se lépe.

Kolik kurz stojí?

Cena pravidelných kurzů je cca 180 kč za lekci při platbě za celý kurz (obvykle 2 až 3 měsíce, cca 1400- 2200 Kč). V případě platby za jednotlivou jednorázovou ukázkovou hodinu je cena 230Kč/60minut. Při návštěvě dvou jakýchkoliv kurzů v daném semestru dostanete na druhý kurz slevu 20%.

Přínosy orientálního tance pro zdraví žen a dívek, bellydance benefits for your beauty

Ať už pracujete na směny, máte sedavé kancelářské zaměstnání a nebo mix obojího? Možná právě pociťujete chuť po pohybu a po tanci ?

Chcete vyzkoušet novou pohybovou aktivitu, jednorázový seminář různých tanečních stylů ? Chcete vyzkoušet rozličné taneční fúze, novinky, a také třeba pokročilejší zajímavé choreografie se mnou, jako s certifikovanou lektorkou tance? Mám ozkoušeno jak na sobě, tak na svých klientkách a tanečnicích všech různých věkových i profesních skupin, že tanec opravdu pomáhá, je-li cvičen a tančen dle pokynů kvalifikované lektorky. Těším se na vás na společných kurzech tance a na seminářích nejen orientálních tanců, ale i při tanci flamenko arabic, kabaret flirt dance a charleston a další.

Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

2 Replies to “Zápis a nábor začátečnic i pokročilých na nové kurzy tance pro ženy, pro děti v Mladé Boleslavi. Začínáme tančit v týdnu od 12. září 2022. Kapacita kurzů je omezená, zapište se včas.”

 1. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky od září 2022 v Bolce – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

 2. Pingback: Proč ženy milují orientální tance a bellydance ? – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*