Víkendový pobyt s tancem pro ženy/ Taneční víkend v lázeňském stylu na podzim 28. října až 30. října 2022

Pojed’te tančit a relaxovat s bezva partou lidí do krásné přírody. Můžete vzít sebou partnera , i rodinu. Jste-li singl, nevadí. Na víkendu se určitě s někým seznámíte a zažijete skvělé chvíle. Tanečnice si hradí zvlášť taneční program u lektorky, a doprovod si samozřejmě taneční program nehradí, pouze náklady hotelu.

Plánové datum tanečního pobytu je v říjnu, a to pátek 28.10. až neděle 30.10.2022.  Ubytování lázeňského pobytu se Shareefou je s plnou penzí v hotelu Dlugi Dom v lázních v Cieplicích.

Místo konání: lázeňské město Cieplice _ Jelení Hora, krásné výhledy a možnosti výhledů do Jizerských hor, Krkonoš z polské strany.

Začínáme tančit již v pátek navečer. A na pobyt můžete přijet již během pátku dopoledne ( 28.10. je státní svátek), ať načerpáte energii. A ubytování bude poskytnuté jak bývá standardem okolo 14h.

Cena tanečního programu, splatná v TS Shareefa : 1.500 kč (splatné do 15. září 2022 zálohou 1000 kč, či celou cenu tanečního programu).

Cena ubytování na 2 noci s plnou penzí 440 PLN. Uvedu podrobnosti přihlášeným, jaké je číslo účtu do hotelu, spolu s dalšími podmínkami.

Program tance a v ceně programu na pobytu je zahrnuto:

4 taneční lekce, taneční potlach, promítání či Hafla dle dohody

Ubytování pro účastnice víkendu, i pro vaší rodinu, a strava zajištěna v hotelu.

Záloha na taneční program ve výši 50 % je splatná k 15. září 2022. Ubytování v hotelu je splatné dle pokynů hotelu do 15. září 2022. Parkování je možné přímo u hotelu, je zpoplatněno ( což je v PL hotelích obvyklé).

V okolí jsou a poblíž jsou na procházky vhodné: – léčivé prameny, – aquapark a tobogány, – lázeňská kolonáda a krásný lázeňský park, – vyhlášený řetězec cukrárny Bohema, – unikátní věž v oblacích Sky walk ( tzv. korunami stromů), – lesy Krkonoš a Jizerských hor, – lamy Alpaky, – vodopády, – lanová dráha na horu Stóg Izerski, – shopping oblečení i obuvi 🙂

Cesta po vlastní ose, je možné si domluvit spolujízdu. Přijet s rodinou, kamarádkou atp. Pobyt je vhodný primárně pro tančící, ale i netančící doprovod je možné vzít sebou.

Kontakty pro informace k pobytu, taneční program:

Email shareefa@shareefa.cz

TLF. SMS, WA 606 283 703

Orientální tanec je vhodná pohybová aktivita pro ženy všech věkových skupin. Můžete si přečíst i rozhovor a doporučení v tomto rozhovoru pro média s lektorkou Evou https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html

Relaxace a příjemné prostředí, krásná příroda

Víkendový lázeňský taneční pobyt pro ženy i pro rodinné příslušníky, krátké video z našeho posledního výletu do lázní Cieplice s lektorkou Evou Shareefou a tanečnicemi, říjen 2019

4 Replies to “Víkendový pobyt s tancem pro ženy/ Taneční víkend v lázeňském stylu na podzim 28. října až 30. října 2022”

  1. Pingback: Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi podzim 2022, začínáme v září 2022 – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

  2. Pingback: Nové letní pohybové semináře tance v Mladé Boleslavi – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

  3. Pingback: Nové jarní semináře tance v Mladé Boleslavi – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

  4. Pingback: Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi od 25. dubna do 1. června 2022 / Dance classes for women and children in Mladá Boleslav – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*