Bellydance teanegers / Bellydance s gymnastickou průpravou pro děti i pro náctileté v Mladé Boleslavi 14.září 2022/ obsazeno

 • Máte rádi pohybové aktivity, ladnost baletek, dynamické choreografie, třeba i třpytivé kostýmy? Skvělé taneční pohyby, pohybovou sportovně taneční průpravu a chytlavou hudbu?
 • Součástí lekcí tance jsou také sportovně pohybové dovednosti, koordinační schopnosti, práce v prostoru, gymnastické rozcvičky, rozvoj pohyblivosti, ladnost z baletu, práce paží, práce s hedvábnými vějiři (pravé hedvábí prosím, ne polyester), s hůlkou, s křídly.
 • Tak právě pro vás jsou tu hodiny pohybové taneční průpravy a bellydance tance pro děti a náctileté. Ty jsou nejen zábavné a příjemné, ale jsou právě takto koncipované, aby pomáhaly rozvíjet zdravý pohyb dětí, i náctiletých. A také aby je tanec bavil.
 • Hodiny bellydance, s certifikovanou lektorkou se zkušenostmi s Evou, se konají v Mladé Boleslavi v Sokolovně na Výstavišti, a nabízí dospívajícím dívkám spoustu důležitých zdravotně – sociálních výhod, viz. níže.
 • Lektorka Eva se několik let věnovala jak sportovní gymnastice, tak klasickému i latinskoamerickému tanci. Více jak 19 let se věnuje vzdělávání dětí i dospělých na poli bellydance, orientální tance, flamenko arabic a kabaretní tance. S těmito tanci uspěla lektorka Eva na mezinárodních tanečních soutěžích v Káhiře a také v Berlíně, kde vyhrála několikrát zlato a obsadila tedy první místa. Při lekcích bellydance klade značný důraz na zdravý rozvoj pohybových schopnosti, a především vede děvčata k lásce k pohybovým činnostem – a k tanci. Sama také absolvovala obor Sportovní management s titulem DiS.

REGULÉRNÍ POHYBOVÝ TANEČNÍ KURZ DĚTÍ BELLYDANCE S GYMNASTICKOU PRŮPRAVOU S EVOU V MLADÉ BOLESLAVI/ PODZIM 2022 V SOKOLOVNĚ/ KAPACITA KROUŽKU JE NAPLNĚNA/ NÁHRADNÍCI SE MOHOU ZAPSAT NA „ČEKACÍ LISTINU“.

 • STŘEDA OD 14. ZÁŘÍ 2022 v 17h., a již nyní můžete zapsat své děti (děvčata od 5,5 let do 12,5 let) do podzimních kurzů v Mladé Boleslavi. V době státních svátků, školních prázdnin netančíme. Kurzy běží 12 lekcí do 7. prosince 2022. Ve čtvrtek 14. prosince je Vánoční večírek/ Vánoční lekce všech studentek Eva Dance (taneční školy Shareefa), kam mohou přijít i rodiče.
 • Kapacita sálu je 25 osob. My tančíme v kolektivu max. 17 děvčat.
 • Kurzy tance probíhají 1 x týdně odpoledne. STŘEDA OD 17H. pro sezónu 2022/2023.
 • V případě, že vaše dcera je starší 12 let, může tančit i na kurzu v úterý od 16h.s Katkou( v 1.patře Sokola začátečnie a mírně pokročilé), nebo ve středu v 18h. tanec pokročilé s Evou na parketovém sále v přízemí. Cena pro děti na kurzu pro dospělé je stejná, jako na kroužku pro děti.
 • Kapacita sálu je 25 osob. My tančíme v kolektivu max. 17 děvčat.
 • Podrobnosti ke kurzům a k tanci, přínos tance, cena kurzovného a přihlášky jsou níže, spolu s kontakty do tanečního spolku Shareefa Mladá Boleslav.
 • Zvýhodněná částka kurzovného je 1.460,- kč. Kurz má 12 lekcí.
 • V případě zakoupení tanečního kurzu na min. 12 lekcí, si můžete zakoupit PINK TOP za zvýhodněnou cenu a to je za 250,- kč. Prosím uvádějte to v přihlášce.
 • Děvčata zůstávají na lekcích bez rodičů. Děti přivádějte cca 16:50, ať se stihnou převléknout. Děvčata prosím můžete vyzvedávat nejlépe ve vestibulu Sokolovny, vzhledem k respiračním onemocněním je to jistější, 6ti leté můžete vyzvednout přímo v šatně v 17:50.
Eva Shareefa – má ukázka bellydance – hedvábné vějíře

Exercise Benefits/ Výhody cvičení Bellydance

 • Bellydance je forma cvičení a cvičení je pro lidské tělo velmi zdravé. Cvičení podporuje silné svaly, pružnost a silné srdečně-cévní zdraví. Uvolňuje také endorfiny do mozku, které vytvářejí pocit pohody. Pravidelně prováděné cvičení pomáhá předcházet obezitě.

Mental Well-Being / Duševní pohoda pro náctileté

 • Dívky jsou ve společnosti více než chlapci od útlého věku vedeny k tomu, aby byly nespokojené samy se sebou: se svým tělem, tváří atd. Dívky jsou více než chlapci obklopeny články v časopisech a reklamami, které propagují používání make-upu, techniky zvětšování poprsí, neustále se měnící módu, barvu vlasů a dietní plány. Smyslem neustálého přívalu reklam je, aby dívky byly natolik nespokojené se svým současným vzhledem, že si půjdou koupit tyto výrobky, aby své problémy „vyřešily“. Bellydance poskytuje dívkám prostředí, které je učí vážit si vlastního těla, ať už vypadá jakkoli. Nabízí jí způsob, jak se cítit krásná, aniž by se musela stravovat až do podvýživy nebo obohacovat velké korporace svými výdaji.

Social Opportunities/ Společné setkávání se náctiletých tanečnic

 • Tanec nabízí dívce další skupinu lidí, se kterými se může setkávat, mimo obvyklé prostředí školy. Dívka, která se ve škole cítí stydlivě a rozpačitě, může zjistit, že jí taneční hodiny poskytují příjemnější místo pro setkávání s lidmi a navazování přátelství. Kromě toho břišní tance dostanou dospívající od jejich mobilů, což podporuje fyzickou zdatnost, rozvoj sociálních dovedností a budování přátelství!

Cultural Awareness/ Kulturní povědomí

 • Výuka tance z jiné země může vnést nový život do toho, jak o dané kultuře přemýšlí. Místo toho, aby při zmínce o dané zemi myslela na nudné učebnice dějepisu, zisky z ropy nebo války, bude myslet na její hudbu, oblečení a lidové tradice.

Možnost vystoupení na veřejnosti

 • Ve světě dospělých se lidem, kteří jsou zdatní ve veřejném vystupování, otevírá mnoho skvělých pracovních příležitostí. Když se v dětství naučíte, jak se cítit dobře před publikem, vybavíte dívku cennou pracovní dovedností pro její budoucnost. Naše skupina teenagerů se pravidelně účastní různých akcí, festivalů a akcí města.

PRVNÍ LEKCE BELLYDANCE TANCE SLOUŽÍ TAKÉ JAKO UKÁZKOVÁ LEKCE (zpoplatněno) PRO TY, KTEŘÍ VŮBEC NEZNAJÍ SPOLEK SHAREEFA A NAŠE AKTIVITY, NEZNAJÍ LEKCE BELLYDANCE, ČI JEJIŽ HOLČIČKA TANEČNICE SI NENÍ JISTÁ, ŽE JÍ TANEC BUDE BAVIT.

 • Taneční lekce trvá 50 minut / Taneční lekce je vhodná pro děti i pro náctileté slečny ( dětské tanečnice od 5,5 let a náctileté slečny).
 • Místo konání : budova TJ Sokol Mladá Boleslav ( rohová budova Na Výstavišti, naproti Gymnáziu)
 • Jak se přihlásit na první dětskou lekci v Mladé Boleslavi?
 • V tuto chvíli se nelze přihlásit, kurz je obsazen. 1. lekci kurzu lze vyzkoušet na „zkoušku“, tato 1. lekce je zpoplatněna. Je možné se přihlásit rovnou do kurzu, a tím máte zajištěno své místo, tzv. máte místo jisté. Platba zkušební lekce se hradí online předem, případně dle dohody je možná na místě před zahájením lekce. Kurzovné se hradí převodem na účet, či dle dohody v hotovosti, v termínu od 20. srpna do 14. září 2022.
 • V případě zakoupení tanečního kurzu na min. 12 lekcí, si můžete zakoupit krásné růžové tréninkové tílko – PINK TOP – za zvýhodněnou cenu a to je za 250,- kč. Prosím uvádějte to v přihlášce, včetně velikosti.
 • Přihlášky a kontakty do spolku tance Shareefa Mladá Boleslav
 • Na 1. lekci, i na celý kurz je nutné se přihlásit předem a to na emailu shareefa@shareefa.cz a nebo přes přihlašovací formulář zde na webu, klikni na rezervační formulář

JEDNORÁZOVÝ VSTUP / Jednorázový členský příspěvek na vaší 1. lekci na zkoušku               160 kč = pro náctileté. Zvýhodněná částka kurzovného je 1.460,- kč , (od září do prosince 2022). Kurz má 12 lekcí.                                                                                                      

SPLATNOST KURZŮ/PŘÍSPĚVKŮ                                                                                            Kurzovné je splatné převodem před zahájením kurzů.

Majitel účtu: TS Shareefa z.s.číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou o platbě kurzu tance, ze spolku Shareefa, můžete žádat o příspěvek na pohyb u zdravotní pojišťovny (konkrétní podmínky si ověřte u své pojišťovny).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

Na závěr podzimního kurzu proběhne Vánoční večírek/ vánoční lekce pro malé i velké studentky tance, ve středu 14. prosince 2022 v čase od 17 do 19h. Zde zatančí děvčata, i dospělé tanečnice, co se naučily.

VŠ.OBCH.PODM./ SLEVY NA KURZY
* 20% sleva 2. semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % .    
* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance dětí, tábor, atp.         
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

MERCH/ NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SAVÁ PŘÍJEMNÁ SPORTOVNÍ TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK.

PINK TOP, NOVÁ KRÁSNÁ RŮŽOVÁ TÍLKA SHAREEFA V PRODEJI PRO STUDENTKY SPOLKU SHAREEFA
Všem tanečnicím spolku – mám pro vás nový krásný PINK TOP. Tílka, která perfektně sají, rozzáří vás, potěší vás ! Pink TOP je za zvýhodněnou cenu 330,- kč (aktivní tanečnice spolku), velikosti S,M,L. Top je možné zaplatit na lekci, nebo převodem, spolu s kurzovným. Běžná cena topu je 490,- kč.  Růžový pink top se krásně hodí také k tréninkovým sukýnkám. Stačí vám pak už jen pořídit ( nebo vytáhnout doma) legíny, taneční cvičky a máte oblečení jak na trénink, tak případně i na vystoupení.

—–V případě zakoupení tanečního kurzu na min. 12 lekcí, si můžete zakoupit PINK TOP za zvýhodněnou cenu a to je za 250,- kč. Prosím uvádějte to v přihlášce. —–

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně, nebo červené sukně, kus je za zvýhodněnou cenu 550,- kč ( aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč. V tyrkysové či v červené tréninkové sukýnce mohou trénovat slečny, náctiletí i dospělí.

Taneční kostým modré korálové barvy v prodeji

Cena korálového kostýmu je 500 kč za top vázací a kalhoty, zdobené flitry. Šátek na fotce je zvlášť.

Naše tance, bellydance, vystoupení, tréninky jsou také online a to na Youtube kanálu. Vy jej můžete navštívit z pohodlí domova online, a také sledovat můžete online. Některé prvky se dají takto trénovat i doma. Zde klikni na youtube link Eva :  https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

A youtube Tanečního spolku Shareefa je link zde: https://www.youtube.com/channel/UCxirqUtKyxILOS8v_wmTMog

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná  volnočasová spolková aktivita pro ženy, náctileté ( i děti) bez rozdílu věku, národnosti, rasy. Pro ty, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem kulturu orientálních tanců. Na lekce chodíme včas, abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce, a stihly se  včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí (např. politika). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření ( v dobách chřipkových, Covid či jiných epidemií).  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku.

A ano, upřímně říkám, prudiče u nás nechceme. Fungujeme na spolkové a především dobrovolné a dobrovolnické bázi. Spolek není HPP pro žádného z lektorů tance. Děkuji velice za pochopení a děkuji všem, co jsou schopni vřelého „normálního“ chování v komunikaci a na samotných lekcích tance.

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Účast i skvělé umístění tanečnic spolku tance Shareefa Mladá Boleslav na soutěži OPT v Praze
Závěrečné vystoupení tanečního kroužku děvčat v Mladé Boleslavi , dům Kultury v MB
Závěrečné vystoupení dětského tanečního kroužku spolku tance Shareefa Mladá Boleslav. Dětský tanec s šátky v Mladé Boleslavi.

Rozvrh všech taneční kurzů pro podzim 2022

2 Replies to “Bellydance teanegers / Bellydance s gymnastickou průpravou pro děti i pro náctileté v Mladé Boleslavi 14.září 2022/ obsazeno”

 1. Pingback: Podzimní taneční sezóna_Eva Dance_2022 v Mladé Bolelavi. Nábor trvá pro začátečnický kurz bellydance s Kateřinou, pro kurz kabaret charleston, kurz pokročilé bellydance. Kurz flamenko arabic, a kurz děti bellydance a gymnastika jsou obsazen

 2. Pingback: Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi jaro 2022 / Dance classes for women and children in Mladá Boleslav – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*