Last call na krásný víkendový pobyt s tancem pro ženy/ Taneční víkend s Evou od 28. října do 30. října 2022 v lázních Cieplice ( Jelení hora). Pátek je státní svátek !

Pojed’te tančit a relaxovat s bezva partou lidí, navíc do krásné přírody. Můžete vzít sebou partnera, i rodinu. Jste-li singl, nevadí. Na víkendu se určitě s někým seznámíte s prima partou tanečnic a zažijete skvělé chvíle. Tanečnice si hradí zvlášť taneční program u lektorky, a doprovod si samozřejmě taneční program nehradí, pouze náklady hotelu.

Plánové datum tanečního pobytu je v říjnu, a to pátek 28.10. (státní svátek) až neděle 30.10.2022.  Ubytování lázeňského pobytu se Shareefou je s plnou penzí v hotelu Dlugi Dom v lázních v Cieplicích.

Místo konání: lázeňské město Cieplice _ Jelení Hora, krásné výhledy a možnosti výhledů do Jizerských hor, Krkonoš z polské strany. Krásný park plný stromů, keřů a květin. Zde načerpáte opravdu energii !

Začínáme tančit již v pátek navečer. A na pobyt můžete přijet již během pátku dopoledne ( 28.10. je státní svátek), ať načerpáte energii. A ubytování bude poskytnuté jak bývá standardem okolo 14h.

Cena tanečního- cvičebního programu, splatná v TS Shareefa : 1.600 kč (splatné do 26. září 2022 celou cenu tanečního programu).

Cena ubytování na 2 noci s plnou penzí 440 PLN. Uvedu podrobnosti přihlášeným, jaké je číslo účtu do hotelu, spolu s dalšími podmínkami.Upřesním do emailu přihlášeným.

Program tance a v ceně programu na pobytu je zahrnuto:

4 taneční lekce á 60min., taneční potlach. Na sebe sebou doporčuji vhodné taneční oblečení tréninkové, taneční cvičky, závoj, a také můžete přibalit kostým. Zkusíme si udělat fotografii v krásném lázeňskem parku, a možná si zatančíme ( máte-li nějakou svou choreografii, kterou chcete zatančit, je to dobrovolné). Přibalte si prosím taneční závoj, vhodný na orientální tanec. Budeme trénovat a tančit na lyrický song nový tanec se závojem.

V okolí jsou a poblíž jsou na procházky vhodné: – léčivé prameny, – aquapark a tobogány za příjemné ceny, – lázeňská kolonáda a krásný lázeňský park, – vyhlášený řetězec cukrárny Bohema, – unikátní věž v oblacích Sky walk ( tzv. korunami stromů v nedalekém Swieradově zdroji), – lesy Krkonoš a Jizerských hor, – lamy Alpaky, – vodopády, – lanová dráha na horu Stóg Izerski, – shopping oblečení i obuvi přímo v Cieplicích a nebo v Jelení hoře na pěší promenádě, či v nákupních galériích 🙂

Cesta po vlastní ose, je možné si domluvit spolujízdu. Přijet s rodinou, kamarádkou atp. Pobyt je vhodný primárně pro tančící, ale i netančící doprovod je možné vzít sebou.

Kontakty pro informace k pobytu, taneční program:

Přihlášky poprosím na e-mail: shareefa@shareefa.cz spolu s úhradou tanečního programu do 26. září 2022!

TLF. SMS, WA 606 283 703

Taneční program je splatný převodem:  majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010 Fio banka. VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky. Fakturu vám ráda vystavím, stačí uvést vaše fakturační údaje do přihlášky.

Orientální tanec je vhodná pohybová aktivita pro ženy všech věkových skupin. Můžete si přečíst i rozhovor a doporučení v tomto rozhovoru pro média s lektorkou Evou https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html

Relaxace a příjemné prostředí, krásná příroda

Víkendový lázeňský taneční pobyt pro ženy i pro rodinné příslušníky, krátké video z našeho posledního výletu do lázní Cieplice s lektorkou Evou Shareefou a tanečnicemi, říjen 2019

4 Replies to “Last call na krásný víkendový pobyt s tancem pro ženy/ Taneční víkend s Evou od 28. října do 30. října 2022 v lázních Cieplice ( Jelení hora). Pátek je státní svátek !”

  1. Pingback: Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi podzim 2022, začínáme v září 2022 – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

  2. Pingback: Nové letní pohybové semináře tance v Mladé Boleslavi – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

  3. Pingback: Nové jarní semináře tance v Mladé Boleslavi – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

  4. Pingback: Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi od 25. dubna do 1. června 2022 / Dance classes for women and children in Mladá Boleslav – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*