Nové kurzy pro začátečnice v Mladé Boleslavi v 2023

V lednu se můžete přihlásit do nových kurzu tance s lektorkou a tanečnicí Evou.

Kurz 1. ÚTERKY V ČASE 19:05-20H. ORIENTÁLNÍ TANCE PRO ZAČÁTEČNICE, A ZAČÁTEČNÍKY SE ZKUŠENOSTÍ AŽ 1 ROK, TEENAGERS A ŽENY, S LEKTORKOU EVOU. Od 10.ledna 2023, kurz má 14 lekcí.Vhodné pro slečny, ženy, a dámy pokročilého věku.

Kurz 2. ČTVRTKY OD 12. LEDNA 2023 18:00 – 18:55 MIX DANCE TEENAGERS A ŽENY. TO JSOU MODERNÍ TANCE, ORIENTÁLNÍ TANEC, ALE I SAMBA, FLAMENKO A DOKONCE I CHARLESTON. OCHUTNÁTE MIX DANCE RŮZNÝCH STYLŮ TANCE S LEKTORKOU EVOU. Vhodné pro slečny, ženy, dámy pokročilejšího věku. Od 12.ledna 2023, kurz má 14 lekcí.

PŘIHLÁŠKY SE PODÁVAJÍ PŘEDEM NA UCELENÝ TANEČNÍ KURZ

Na kurz se přihlásíte přes rezervační formulář, KLIKNI ZDE: https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

V kartě kurzu jsou všechny kurzy pro děti, pokročilé tanečnice a pro začátečnice.

Co na sebe a sebou na lekci tance? Pohodlné tanečně sportovní oblečení. Můžete nosit legíny, tílko, top a taneční cvičky. Ale můžete trénovat i v botičkách na podpatku typu latinky. Sebou je dobré přibalit pírko, péřový vějíř, nebo boa. Kdo nemá, poradí vám na lekci lektorka a nebo spolu- tanečnice. Určitě se vám budou hodit také třásňové sukně, či šaty na charleston ( eshopy nejlépe nabízí širokou škálu šatů). Ve spolku Shareefa si můžete také tréninkové tílko, tréninkovou sukýnku zakoupit.

CENÍK/ Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí kurzovným na celé období. Berte prosím na zřetel, že Vaše neúčast na lekci neznamená, že lekce není (lektorka s výukou je připravena, rezervovaný sál také). Kurzovné uhraďte prosím v období leden 2023.    

 2.720,- kč základní kurz pro dospělé, 14 lekcí. Platební QR kód vám mohu zaslat v potvrzení vašeho kurzu. Týká se jak začátečnického kurzu, tak pokročilejšího kurzu. Na pohybové aktivity přispívá také vaše zdravotní pojišťovna, nebo zaměstnavatel. Seniorky 65+, slečny studentky SŠ, VŠ 2.000,-kč.    

Také vás z dlouhého sezení bolívají záda, ochabuje břicho a pánev se neprokrvuje? Vydržte tančit a cvičit belly dance, orientální tance, minimálně 3 měsíce, a získáte navíc vzpřímenější postavu a pevnější bříško. Cviky vás mohou zbavit bolestí zad a možná ztratíte na váze i nějaké to kilo, tančíte-li a cvičíte k tomu alespoň 3 x týdně (speciálně při úpravě stravovacích návyků). Každopádně prohloubíte možnosti, které má naše tělo k dispozici.

Těším se na Vás ! Eva Hlávková, DiS. Lektorka, pedagog, tanečnice s 20letou praxí. Oceněním z Káhiry, dokonce i z Berlína, zlato, zlato, stříbro, bronz. Tanec je vášeň a zdroj životní energie, to je mé motto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*