Výhodný bazar kostýmů, šatů, šátků na břišní orientální tance a na flamenko. Dokonce i nové tréninkové sukně v Mladé Boleslavi

Ahoj tanečnice,
připravila jsem pro vás unikátní bazar tanečních kostýmů a zářivých šátků na boky. Dokonce i krásných závojů a topů, křídla bohyně Isis, hůlky, náušnice atp. Některé kostýmy můžete vidět přímo v akci na videu na našem kanálu Youtube https://www.youtube.com/c/EvaShareefa . Vše z bazaru lze vyzkoušet v Mladé Boleslavi. Nebo zasílám zásilkovnou. Kostým, a padnoucí šaty, vám pomohou zvýšit sebevědomí, konečně budete sebejisté.

Unikátní pás a podprsenka vyšívána korálky a flitry, bohatě zdobené, výborný stav. Obvod hrudníku 90 cm, pás 103 cm. Set stojí 990 kč i se sukní. Extra, a bez sukně 800 kč.
Kvalitní krásný a profesionální černý čtyřřadý šátek na boky, zdobeno zlatými penízky a korálky, dovoz Egypt. Rozměry jsou 193 délka x 43 cm šířka šátku. 390 kč
Jedinečný taneční kostým 1200 kč – zeleně mátová sukně, v pase do gumy. A set v podobě pásu a podrpsenky B- C košíčky. Závoj v zelené barvě 490 kč.

NOVÉ TANEČNÍ TRÉNINKOVÉ ZAVINOVACÍ SUKNĚ

Unikátní tyrkysová zavinovací sukně za zvýhodněnou cenu 490 kč.

červená tréninková sukně ( vhodná na tanec bellydance, balet, na shaabi, na modrní tanec) na prodej za 490 kč

Ozvat se a dohodnout se můžeme na emailu shareefa@shareefa.cz . Kostým mohu poslat i poštou a zásilkovnou. Nebo dokonce mohu předat osobně v Mladé Boleslavi.

Vínový síťový šátek na boky za 150 kč.
Alexandrijský tanec Eskanderany šaty z Egypta na flirtovn iskanderani. Unikátní šaty jsou minimálně tančené, a jsou ve výborném stavu. Šaty jsou bohatě zdobené flitry a korálky, volánky, a velikost je S až L. Cena šatů 700 kč.K šatům je ještě lehoučký oranžový trojcípý šátek za 300 kč, vhodný jako pokrývka hlavy v tanci.
Bílá galabeya – galábka na folklorní egyptské tance. Śátek na boky je extra. Galábka stojí 300 kč. Šátky od 220 – 440 kč.
Bolero, bílé rukávky z pružné krajky, vhodné na zakrytí paží, doladí kostým orientální i flamenkový, rukávky jsou za 200 kč.
třířadý šátek na tance v barvě tyrkysové , 190 kč
fialkový pás na boky, strečová lycra, cena 190 kč
Folklorní galábka – galabeya na tanec velikosti M-L, cena 490 kč. Dále modrá moderní galábea zdobená štrasem, zvlášť oddělená podprsenka do galábky. Bílá galabea. Dále šátky různé barvy, různé zdobení korálky, nebo penízky, nebo třásně.
Kostým za 700 kč, tygr vzor s flitrovým tyrkysovým klínem, zdobené černou krajkou, štrasem a kamínky. Kostým je v perfektním stavu. Ke kostýmu velikosti M je také černá čelenka s kytičkami do hlavy. Vhodné do výšky tanečnice max. 170 cm. Případně by bylo nutné dole nastavit sukni černým kanýrkem, pro vyšší tanečnice. Hedvábné vějíře jsou za 620. Prodávám jako set kostým a vějíře.
Křídla bohyně Eset/Isis zlaté a nebo tyrkysově modré barvy v prodeji za 790 kč
BAZAR ŠÁTKŮ A KOSTÝMŮ, KNIH
moderní set kalhoty a top na saidi se zdobením tyrkys kamenů
černý šifonový šátek na boky, čtverec, lze přeložit na boky. Případně jako čtverec přes hlavu a vlasy, pod svícen Shamadan. Cena 150 kč.
Zelená Galabeya na saidi, beledy, nebo na pouštní tanec hagallah, se zlatým zdobením. Cena 700
Barevná oranžová křídla bohyně Isis na prodej, cena křídel 700 kč. Výborný stav.
Barevné galabeya – galábky na saidi, balady. Červená dámská S/L, Ostatní barvy S-M velikost. Cena 490 kč dětské menší, dospělé větší a delší 590 kč.
Barevné galabeya – galábky na saidi, balady. Červená dámská M/L, Ostatní barvy S-M velikost. Cena 590 kč.
Barevné galabeya – galábky na saidi, balady. Fialová dámská galabeya na saidi, baladi dámská. Pružná – strečová lycra. Velikost ca S- L, cena 590 kč.
Červená dámská galabeya (galábka ) na saidi, baladi dress, dámská. Pružná – strečová lycra. Velikost ca S – L, cena 590 kč.
Źlutá, smetanová, tyrkysová dětská / dívčí strečová galabeya – beledi dress – šaty na tanec, vhodné i na tanec s hůkou, na orientální tanec s křídly, na beledy atp. Cena kostýmu, galabeya, je 490 kč.
Sátky 220 až 490 kč za šátek s velikými stříbrnými penízky, proužkovaný dlouhý šátek. FIalový 440
Dospělá hůlka 160 kč, dětská hůlka 130 kč
Závoj žluto zelený, obšitý stužkou, veliký obdélník. Krásný doplněk k tanci. Cena 490 kč.
červené šaty vhodné na flamenko, nebo orientální fusion tanec 250 kč, velikosti 36-42
korálově modrý kostým v prodeji, harémové kalhoty + vázací top, zdobeno flitry, cena 450 kč. Šátek cinkací, penízkový, je zvlášť.
Indické sárí v různých barvách, vínové v délce 6 metrů, 12 cm, cena 690 kč
indické tyrkysové sárí, délka 4 metry 77 cm, cena 600 kč.
Ethno sametová halenka tmavě hnědé, čokoloádové, barvy se zlatým zdobením – top na tanec v prodeji. Cena 200 kč.
Různé šátky na botky v červeno oranžové 380 , modro černé 220, oranžová šifonový šátek 220.
Fialový sametový pás z Egypta, zdobené korálky a penízky, filaové a zlaté barvy. Zapínání na háčky. Cena 440 kč.
Oranžový sametový bohatě zdobený pás na boky. Cena 390 kč.
Krásné galábky pro tanenčí duo – modrá a červená galábka, obě dvě za 1900 kč.
Dále je v prodeji černá galábka zdobená korálky a flitry – bílé a zelené barvy, 490 kč. .
Zelený pás a podprsenka se zlatým zdobením- kostým prodaný.

galabeya na saidi, modrá a červená

prodej knih a DVD s orientální tématikou a orientálním tancem

Povídky, próza, naučné knihy v češtině z různých koutů světa – doprodej. A také taneční magazíny o orientálním tanci v angličtině, němčině
Magazíny jako např. Halima za 40kč , Tanz orient, Belly Divas s Randou – bazar
Modro bílé dlouhé šifonové šaty, v horní části podšito krásnými tyrkysovými flitry. Variabilní velikost 38 až 42. Cena šatů jen 200 kč.
Podprsenka, cena 100 kč.
oranžový šátek na boky, 220 kč
červená podprsenka na belly dance, dovoz z Egypta, košíčky B-C, cena 300 kč
mátově zelené choli na prodej za 100 kč
Krásný oranžovo červený šátek na boky tanečnice. Látka je s mandala vzorem a malými flitry. Zdobení je stříbrnými korálky a penízky. Pojme i širší boky. Cena 330 kč.

One Reply to “Výhodný bazar kostýmů, šatů, šátků na břišní orientální tance a na flamenko. Dokonce i nové tréninkové sukně v Mladé Boleslavi”

  1. Pingback: Kostýmy pro orientální tance a módní přehlídky – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*