Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky kabaretu, hůlky i charlestonu v Mladé Boleslavi s Evou/ EVA DANCE 2023

KABARET V NOVÉM ROCE 2023 NAVÁŽE NA PODZIMNÍ TRÉNINKY ROKU 2022. TRÉNINKY KABARETU, CHARLESTONU, ELECTROSWINGU S HŮKOU A KLOBOUKEM V MLADÉ BOLESLAVI. ZAČÍNÁME V PONDĚLÍ 9.LEDNA 2023.

Jestli tě láká tanec zkusit, nebo jsi dříve tančila, a hledáš možnosti, jak zase tančit, je tu taneční kurz, tréninky tance v taneční škole Shareefa. Říkáme si Kabaretní kočky z Bolky.

TRÉNINKY KABARET A FLIRT DANCE PROBÍHÁ PRAVIDELNĚ PONDĚLKY 18-18:55. Tančit budete s lektorkou Evou na tanečním sále v Mladé Boleslavi v centru, Komenského náměstí 91 (boční vstup, prosklenné dveře). V době státních svátků se tréninky nekonají.

Přihlašte se e-mailem na shareefa@shareefa.cz

SMS, Whatsapp messenger, volání v normální denní dobu : 606 283 703

https://shareefa.cz/2022/09/aktualnikurzy/

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Hlásíte-li se do nového kurzu: uvádějte prosím na sebe kontakt, jméno, taneční zkušenosti a kurz, který preferujete. Kurz kabaretního a flirt dance tance má 14 lekcí v semestru od ledna 2023. Na kurz se přihlásíte prosím přes můj rezervační formulář na tomto odkazu https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTNÍ E-MAIL

Hlásíte-li se do vašeho pokračujícího kurzu, stačí se ozvat e-mailem na shareefa@shareefa.cz

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz 

A co na sebe a sebou na lekci tance kabaret a charleston ? Pohodlné tanečně sportovní oblečení. Můžete nosit legíny, tílko, top a taneční cvičky. Ale můžete trénovat i v botičkách na podpatku typu latinky. Sebou je dobré přibalit pírko, péřový vějíř, nebo boa. Kdo nemá, poradí vám na lekci lektorka a nebo spolu- tanečnice. Určitě se vám budou hodit také třásňové šaty na charleston ( eshopy nejlépe nabízí širokou škálu šatů), plus svůdné rukavičky ( najdete na eshopu jako plesové rukavičky). Ve spolku Shareefa si můžete také tréninkové tílko, tréninkovou sukýnku zakoupit.

CENÍK/ Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí kurzovným na celé období. Berte prosím na zřetel, že Vaše neúčast na lekci neznamená, že lekce není (lektorka s výukou je připravena, rezervovaný sál také). Kurzovné uhraďte prosím v období 1.-12.leden 2023.            

2.720,- kč základní kurz pro dospělé. Platební QR kód vám mohu zaslat v potvrzení vašeho kurzu. Týká se jak začátečnického kurzu, tak pokročilejšího kurzu. Seniroky 65+, slečny studentky SŠ, VŠ 2000,-kč.

SPLATNOST KURZŮ  Pokročilé mohou dle dohody s lektorkou Evou platit v hotovosti před zahájením kurzu.

SPOLEK SHAREEFA MÁ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s.číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

VŠ.OBCH.PODM./ SLEVY NA KURZY
* 20% sleva = druhý semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % .    
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SAVÁ PŘÍJEMNÁ SPORTOVNÍ TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK.

PINK TOP, NOVÁ KRÁSNÁ RŮŽOVÁ TÍLKA SHAREEFA V PRODEJI PRO STUDENTKY SPOLKU SHAREEFA
Všem tanečnicím spolku – mám pro vás nový krásný PINK TOP. Tílka, která perfektně sají, rozzáří vás, potěší vás ! Pink TOP je za zvýhodněnou cenu 250,- kč (aktivní tanečnice spolku), velikosti S,M,L. Top je možné zaplatit na lekci, nebo převodem, spolu s kurzovným. Běžná cena topu je 490,- kč. 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 490,- kč ( aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 490,- kč (aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

#mladaboleslav#tanecmladaboleslav#kurzytanceprozeny#kabaret#flirtdance#tancime#tanecnispolekshareeefa

#tým#mladoboleslavsko#leschatsdecabaret#kockyzbolky#kabaretnikockyzbolky#leschats#mladoboleslavsko#mladoboleslavsketanecnice#flirtdance#kabaretdance#cabaret

Pořádám nábor na taneční tréninky v Mladé Boleslavi s Evou – podzim 2022,zima 2023 v Bolce.
Kabaret a flirt dance taneční tréninky v Mladé Boleslavi od září 2022, taneční podzim.
Flirt dance a kabaret nábor – můžeš se přidat i ty, ozvi se mi prosím na email shareefa@shareefa.cz

Pro představu sdílím zde naše tréninkové video kabaretního tance flirt dance spolku tance Shareefa – zde Kabaretní kočky z Bolky, alias Les Chats de cabaret

Studiové tréninky tance holek z Mladé Boleslavi

Vystoupení taneční skupiny Kabaretní kočky z Bolky Les Chats de cabaret na show v Regensburgu

Kabaret ( cabaret, flirt dance)  je hravá, ale pořád taneční forma, kterou již pár let vyučujeme a tančíme v Mladé Boleslavi. Tanečnice Eva Shareefa tančí v Mladé Boleslavi. A ta svou lásku k tanci a burlesce přetavila do originálních tanečních kurzů pro ženy právě v Boleslavi.

„Tento tanec jsem založila na tvoření a na umění“, říká Eva alias Shareefa. Umění tance a umění šarmantního svádění, alias burlesk. Možná jste zaslechla pojem burlesque, burleska. Humorné, groteskní tance minulého století mají i dnes svou evoluci, a to  v podobě tanečního umění zářivého a vtipného světa burlesky. My se více zaměřujeme na taneční složku, na krásné kostýmy. A oproti současnému burlesque stylu a burlesk umění, my se v tanci neodhalujeme celé, nesvlékáme se. Přeci jen máme nějaké své osobní, rodinné, pracovní závazky. Tzn. co se na taneční lekci naučíte, určitě doma využijete   A jinak si spolu zatančíme v kostýmech na party, která je pro tanečnice spolku Shareefa. A někdy také můžete tančit na komerčním vystoupení. Záleží na časových možnostech, na vašem cíli v tanci, atp.

A CO TY KURZY BURLESKY? Ano, ano.  V tanečním kurzu jste vítány ! Vyzkoušíme tipy a triky spolu s Evou. Např. svůdné svlékání rukaviček, hříšné zapojení boa, svůdnou kočičí chůzi, trénujeme prvky bounce and shake 
Náš tanec si můžeme představit jako kočičí sexy tanec, muzikál, karneval, kabaret.

A tak vznikl i název pro kočky z Bolky, nebo-li  Les chats de cabaret. Kabaretní  kočky z Bolky.

Hodina vašeho kurzu burlesky je mírně náročná na fyzickou kondici. Důležitý je psychologický efekt: žena se cítí přitažlivá a  uvědomí si své tělo. Na lekci budete potřebovat plesové rukavičky, můžete nosit i boty na podpatku (latinky), na sebe šatičky, legíny, top, nebo tutu sukýnku, tílko, korzet. Zapojujeme boa či péřové vějíře. Šikovné tanečnice se mohou po absolvování kurzu zaměřit i na vystupování a účastnit se show, nebo soutěží.

Šikovné pokročilejší tanečnice mají již složitější taneční choreografie. Aktuálně vystupujeme a tančíme styl charlestonu, karnevalové samby, electroswingu s hůlkou,  kankán.  Ale také muzikálové  Moulin Rouge, Welcome to burlesque,  All that jazz, Lady Marmelade, Mafie a Chicago

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*