Teenagers / Taneční kroužek pro holky v Mladé Boleslavi s Evou v Sokolovně od května do června 2023

STŘEDY 3.KVĚTNA – 21. ČERVNA V ČASE 17 – 17:50 TANEC PRO DĚTSKÉ TANEČNICE/ MOTORICKÝ ROZVOJ A TANEC V RYTMU BUBÍNKŮ/ 8 LEKCÍ/ ZVÝHODNĚNÁ CENA KURZU PRO SLEČNY JE 1000 KČ. Věková skupina 8 až 13 let.

Více o lektorce můžete číst zde https://shareefa.cz/2023/01/tanecnice-shareefa/ A více o kurzu níže a této webové stránce Shareefa.

 • Máte rádi pohybové aktivity a ladnost gymnastiky a baletu? Je vaše dcera střela – dynamická? A i má třeba ráda třpytivé kostýmy? Tak jste tu správně.
 • Součástí lekcí tance s Evou jsou také tréninky sportovně pohybových dovedností, koordinační schopnosti, práce v prostoru, gymnastické rozcvičky, rozvoj pohyblivosti, ladnost a elegance, práce paží, práce s hedvábnými vějíři (pravé hedvábí prosím, ne polyester), s křídly, trénink akcentů do hudby.
 • Kurz tance, s certifikovanou lektorkou se zkušenostmi s Evou, se konají v Mladé Boleslavi v Sokolovně na Výstavišti, a nabízí dospívajícím dívkám spoustu důležitých zdravotně – sociálních výhod, viz. níže.
 • Lektorka Eva se několik let věnovala jak sportovní gymnastice, tak klasickému i latinskoamerickému tanci. Více jak 20 let se věnuje vzdělávání dětí i dospělých na poli bellydance, orientální tance, flamenko arabic a kabaretní tance. S těmito tanci uspěla lektorka Eva na mezinárodních tanečních soutěžích v Káhiře a také v Berlíně, kde vyhrála několikrát zlato a obsadila tedy první místa. Při lekcích bellydance klade značný důraz na zdravý rozvoj pohybových schopnosti, a především vede děvčata k lásce k pohybovým činnostem – a k tanci. Sama také absolvovala obor Sportovní management s titulem DiS.

 • Kapacita kurzu je max. 13 děvčat.
 • Standartně běž kurzy tance 1 x týdně odpoledne. Středa pro děti od 17h. pro sezónu 2022/2023. Samozřejmě je možné se domluvit s lektorkou i na soukromých lekcích a individuálním tréninku.
 • Věková skupina je od 8 do 13 let.
 • Podrobnosti ke kurzům a k tanci, přínos tance, cena kurzovného a přihlášky jsou níže, spolu s kontakty do tanečního spolku Shareefa Mladá Boleslav.
 • Kurz na období květen – červen stojí 1000 kč.
 • Děvčata zůstávají na lekcích bez rodičů. Děvčata přivádějte cca 5 minut předem, ať se stihnou převléknout. Děvčata prosím můžete vyzvedávat nejlépe ve vestibulu Sokolovny.

NOVÉ KURZY BŘIŠNÍCH TANCŮ PRO DĚVČATA 8 – 13 LET – S TANEČNÍ ZKUŠENOSTÍ OD ZÁŘÍ DO LEDNA 2024. STŘEDY 17-18H.

NOVÁČCI = NOVÝ KURZ TANCE ZAČÁTEČNIC PRO DĚTI 4,5 AŽ 7,5 LET – OD ZÁŘÍ 2023 DO LEDNA 2024. DEN A ČAS UPŘESNÍME.

Eva Shareefa – má ukázka bellydance – hedvábné vějíře

Exercise Benefits/ Výhody cvičení Bellydance

 • Bellydance je forma cvičení a cvičení je pro lidské tělo velmi zdravé. Cvičení podporuje silné svaly, pružnost a silné srdečně-cévní zdraví. Uvolňuje také endorfiny do mozku, které vytvářejí pocit pohody. Pravidelně prováděné cvičení pomáhá předcházet obezitě.

Mental Well-Being / Duševní pohoda pro náctileté

 • Dívky jsou ve společnosti více než chlapci od útlého věku vedeny k tomu, aby byly nespokojené samy se sebou: se svým tělem, tváří atd. Dívky jsou více než chlapci obklopeny články v časopisech a reklamami, které propagují používání make-upu, techniky zvětšování poprsí, neustále se měnící módu, barvu vlasů a dietní plány. Smyslem neustálého přívalu reklam je, aby dívky byly natolik nespokojené se svým současným vzhledem, že si půjdou koupit tyto výrobky, aby své problémy „vyřešily“. Bellydance poskytuje dívkám prostředí, které je učí vážit si vlastního těla, ať už vypadá jakkoli. Nabízí jí způsob, jak se cítit krásná, aniž by se musela stravovat až do podvýživy nebo obohacovat velké korporace svými výdaji.

Social Opportunities/ Společné setkávání se náctiletých tanečnic

 • Tanec nabízí dívce další skupinu lidí, se kterými se může setkávat, mimo obvyklé prostředí školy. Dívka, která se ve škole cítí stydlivě a rozpačitě, může zjistit, že jí taneční hodiny poskytují příjemnější místo pro setkávání s lidmi a navazování přátelství. Kromě toho břišní tance dostanou dospívající od jejich mobilů, což podporuje fyzickou zdatnost, rozvoj sociálních dovedností a budování přátelství!

Cultural Awareness/ Kulturní povědomí

 • Výuka tance z jiné země může vnést nový život do toho, jak o dané kultuře přemýšlí. Místo toho, aby při zmínce o dané zemi myslela na nudné učebnice dějepisu, zisky z ropy nebo války, bude myslet na její hudbu, oblečení a lidové tradice.

Možnost vystoupení na veřejnosti

 • Ve světě dospělých se lidem, kteří jsou zdatní ve veřejném vystupování, otevírá mnoho skvělých pracovních příležitostí. Když se v dětství naučíte, jak se cítit dobře před publikem, vybavíte dívku cennou pracovní dovedností pro její budoucnost. Naše skupina teenagerů se účastní různých akcí.
 • Taneční lekce trvá 50 minut
 • Jak se přihlásit na první dětskou lekci v Mladé Boleslavi?
 • Je možné se přihlásit rovnou do kurzu, a tím máte zajištěno své místo. Kurzovné se hradí převodem na účet, či dle dohody v hotovosti.
 • Přihlášky a kontakty do spolku tance Shareefa Mladá Boleslav
 • Na celý kurz je nutné se přihlásit předem a to na emailu shareefa@shareefa.cz a nebo přes přihlašovací formulář zde na webu, klikni na rezervační formulář

Zvýhodněná částka kurzovného na období květen – červen 2023 je 1000 kč. Pro sourozence je kurzovné snížené o 10 %, tzn. 900 kč na osobu.                                                                                                    

SPLATNOST KURZŮ/PŘÍSPĚVKŮ                                                                                            Kurzovné je splatné převodem před zahájením kurzů.

Majitel účtu: TS Shareefa z.s.číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou o platbě kurzu tance, ze spolku Shareefa, můžete žádat o příspěvek na pohyb u zdravotní pojišťovny (konkrétní podmínky si ověřte u své pojišťovny).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

Na závěr kurzů probíhá Vánoční show a na jaře Taneční show Shareefa a přátelé pro studentky tance a jejich rodiny, přátelé.

VŠ.OBCH.PODM./ SLEVY NA KURZY
* 20% sleva 2. semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku) na semestrální kurzy 12 a více lekcí kurzu. Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % .    
* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance dětí, tábor, atp.         
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

MERCH/ NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SAVÁ PŘÍJEMNÁ SPORTOVNÍ TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK.

PINK TOP, NOVÁ KRÁSNÁ RŮŽOVÁ TÍLKA SHAREEFA V PRODEJI PRO STUDENTKY SPOLKU SHAREEFA NA TRÉNOVÁNÍ
Všem tanečnicím spolku – mám pro vás nový krásný PINK TOP. Tílka, která perfektně sají, rozzáří vás, potěší vás ! Pink TOP je za zvýhodněnou cenu 330,- kč (aktivní tanečnice spolku), velikosti S PRO DĚTIČKY, M a L. PRO STARŠÍ A PRO ŽENY. Top je možné zaplatit na lekci, nebo převodem, spolu s kurzovným. Běžná cena topu je 490,- kč.  Růžový pink top se krásně hodí také k tréninkovým sukýnkám. Stačí vám pak už jen pořídit ( nebo vytáhnout doma) legíny, taneční cvičky a máte oblečení jak na trénink, tak případně i na vystoupení.

—–V případě zakoupení tanečního kurzu na min. 12 lekcí, si můžete zakoupit PINK TOP za zvýhodněnou cenu a to je za 250,- kč. Prosím uvádějte to v přihlášce. —–

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně, nebo červené sukně, kus je za zvýhodněnou cenu 490,- kč ( aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč. V tyrkysové či v červené tréninkové sukýnce mohou trénovat slečny, náctiletí i dospělí.

Taneční kostým modré korálové barvy v prodeji

Cena korálového kostýmu je 500 kč za top vázací a kalhoty, zdobené flitry. Šátek na fotce je zvlášť.

Naše tance, bellydance, vystoupení, tréninky jsou také online a to na Youtube kanálu. Vy jej můžete navštívit z pohodlí domova online, a také sledovat můžete online. Některé prvky se dají takto trénovat i doma. Zde klikni na youtube link Eva :  https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

A youtube Tanečního spolku Shareefa je link zde: https://www.youtube.com/channel/UCxirqUtKyxILOS8v_wmTMog

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná  volnočasová spolková aktivita pro ženy, náctileté ( i děti) bez rozdílu věku, národnosti, rasy. Pro ty, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem kulturu orientálních tanců. Na lekce chodíme včas, abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce, a stihly se  včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí (např. politika). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření ( v dobách chřipkových, Covid či jiných epidemií).  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku.

A ano, upřímně říkám, prudiče u nás nechceme. Fungujeme na spolkové a především dobrovolné a dobrovolnické bázi. Spolek není HPP pro žádného z lektorů tance. Děkuji velice za pochopení a děkuji všem, co jsou schopni vřelého „normálního“ chování v komunikaci a na samotných lekcích tance.

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Účast i skvělé umístění tanečnic spolku tance Shareefa Mladá Boleslav na soutěži OPT v Praze
Závěrečné vystoupení tanečního kroužku děvčat v Mladé Boleslavi , dům Kultury v MB
Závěrečné vystoupení dětského tanečního kroužku spolku tance Shareefa Mladá Boleslav. Dětský tanec s šátky v Mladé Boleslavi.

3 Replies to “Teenagers / Taneční kroužek pro holky v Mladé Boleslavi s Evou v Sokolovně od května do června 2023”

 1. Pingback: Zápis na nové jarní kurzy tance pro ženy květen- červen 2023 v Mladé Boleslavi - Taneční škola Shareefa

 2. Pingback: Podzimní taneční sezóna_Eva Dance_2022 v Mladé Bolelavi. Nábor trvá pro začátečnický kurz bellydance s Kateřinou, pro kurz kabaret charleston, kurz pokročilé bellydance. Kurz flamenko arabic, a kurz děti bellydance a gymnastika jsou obsazen

 3. Pingback: Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi jaro 2022 / Dance classes for women and children in Mladá Boleslav – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*