Nové semináře tance v Mladé Boleslavi pro ženy a slečny – orientální břišní tance v červnu 2023 / latina ladies v srpnu

Krásný a oblíbený Orientální břišní tanec je vhodný pro uvolnění, ladnost, a ženskost. Taneční seminář s lektorkou Evou se koná již v pátek 9. června 2023 v čase 18 – 19h. A můžete se již přihlásit právě teď.

Pátek 9. června 2023 18 až 19h. v Mladé Boleslavi. Seminář Orientální břišní tanec pro uvolnění, ladnost, ženskost je určen ženám a slečnám, které si chtějí zatančit a nebo vyzkoušet orientální břišní tance, a jsou z řad úplných začátečnic, nebo začátečnic s menší zkušeností. Na sebe a sebou doporučuji pohodlné oblečení, ve kterém se můžete pohybovat a tančit. Legíny, nebo sukni, top, tričko, a na nohy slabé ponožky, nebo taneční cvičky.

Na seminář je možné se přihlásit do 6. června. Vstupné na seminář je 270 kč pro dospělé. A snížené vstupné pro slečny, nebo dámy seniorky, na 190 kč.

Přihlášky se podávají v taneční škole Shareefa přes rezervační formulář a nebo na e-mailu shareefa@shareefa.cz

28. SRPNA 2023 V PONDĚLÍ LATINO SALSA DANCE LADIES – S JARKOU ŠMEJKALOVOU V MLADÉ BOLESLAVI

Svůdný ženský temperamentní tanec se skvělou lektorkou Jarkou Šmejkalovou je určen všem zájemkyním, ženám a slečnám, které mají odtančeno 0 až 1 rok latino, salsy, nebo bachaty.

Cena 2h. semináře latinskoamerického tance je 590 kč pro ženy, cena pro slečny a studentky do 17 let je vstupné 490 kč. Od září navazujeme na tento seminář v kurzu tance s Evou.

Přihlášky na seminář podávejte včas, jelikož je počet míst omezen. Přihlášky podávejte, spolu s platbou semináře, nejpozději do 20.srpna 2023, nebo do naplnění kapacity. Přihlášky se podávají v taneční škole Shareefa na e-mailu shareefa@shareefa.cz co nejdříve, nejpozději do 20.srpna.

JAK SE PŘIHLÁŠÍTE NA TANEČNÍ SEMINÁŘ ?

REGISTERING FOR THE DANCE SEMINAR – WORKSHOP

Na seminář se přihlásíte předem, přes rezervační registrační formulář.  Nezapomeňte prosím dole pod formulářem zaškrtnout políčko souhlasu (aby se formulář odeslal, a vám přijde automatické potvrzení na vámi uvedený e-mail). Registrační formulář je zde, klikni https://shareefa.cz/rezervacni-formular/

PLATBA TANEČNÍCH SEMINÁŘŮ/ SPLATNOST SEMINÁŘŮ/ PAYMENT OF DANCE WORKSHOPSFIO BANKA

 

Kdo chodíte tančit, ale třeba platíte až nyní, zkontrolujte si bankovní spojení na TS Shareefa. BANKOVNÍ SPOJENÍ JE NOVÉ OD 1.3.2022 – FIO BANKA.

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010 Fio banka. VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky. Přihlášeným tanečnicím zasílám také QR kód pro snadnější platbu.                                                                                                       IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                         

  Seminář je splatný do 2 pracovních dnů od podání vaší přihlášky, a to na účet spolku Shareefa.  Jako VS můžete uvést váš mobilní telefon uveden v přihlášce, do poznámky napište příjmení tanečnice.  Včasná úhrada předem do 2 dní od zaslání přihlášky zaručí, že se daný seminář a kurz, bude konat, a budete mít rezervováno místo, a můžete využít klientských slev a členství.

QR kód – jen si prosím případně upravte cenu semináře – částku. 

 

 

 

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Na všechny lekce tance, semináře tance,   je nutné mít rezervovaný termín předem, prosím.

Semináře se uskuteční v případě, že jsou přihlášeni minimálně 4 účastníci. Maximální kapacita je 15 účastníků.

PŘI PŘIHLÁŠENÍ SCHVALUJETE PODMÍNKY KURZŮ, JAK CHODIT NA LEKCE,NA SEMINÁŘE, A JSTE SROZUMĚNY S ÚČINKY TANCŮ DLE NAŠICH PODMÍNEK
https://shareefa.cz/tag/podminky-kurzu/
ÚČINKY A VLIV NA ORGANISMUS
https://shareefa.cz/2018/04/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/

TANCE NA YOUTUBE 

https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací souvisejících s tanečními aktivitami spolku.                          

  ……………………………………………………………………………………………………..

Prezentance tance se svíčkami studentek TS Shareefa v kombinaci s egyptským tancem el Shamadan v podání tanečnice Evy – což je svícen na hlavě tanečnice, která doprovází takto slavnostní události, například svatební ceremonii.

Sledujte a odebírejte náš kanál Youtube

https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Kanál spolku Shareefa

https://www.youtube.com/channel/UCxirqUtKyxILOS8v_wmTMog/videos

Přínosy orientálních tanců pro zdraví žen, bellydance benefits for you flexibility

One Reply to “Nové semináře tance v Mladé Boleslavi pro ženy a slečny – orientální břišní tance v červnu 2023 / latina ladies v srpnu”

  1. Pingback: Aktuální kurzy tance a jógy Shareefa 2021 – Spolek tance Shareefa – skupina tance Shareefa – studio tance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*