Nové semináře tance flamenco s Janou a také orientální tance s Wardou a bollywood s Najlou v Mladé Boleslavi

TEMPERAMENTNÍ FLAMENCO ZAMBRA S JANOU LEGEZOVOU/ TANEČNÍ PODZIM 2023 V MLADÉ BOLESLAVI

PÁTEČNÍ TERMÍNY NA SEBE NAVAZUJÍCÍ 13.10. + 24.11.+ 15.12. 2023.

BUDEME TRÉNOVAT JAK TECHNIKU FLAMENCA, TAK SE NAUČÍME KRATŠÍ CHOREOGRAFII VE STYLU FLAMENCO ZAMBRA. Choreografii Zambra můžete využít pro sebe, a můžete si jí také zatančit skupinově v neděli 17. prosince 2023 na Taneční show Shareefa.

PŘIHLÁŠKY, A INFORMACE, V TS SHAREEFA NA SHAREEFA@SHAREEFA.CZ

ZVÝHODNĚNÁ CENA PRO FLAMENCO PROJEKT JE 1800 KČ, ZAHRNUJE 3 SETKÁNÍ. Kdo se nemůže zůčastnit prvního setkání, tak nemá cenu chodit na další dvě. 1. setkání je stěžejní, kde se začíná choreografie, a není čast ji znovu vysvětlovat na dalších lekcích. Tzn. lze přijít na 1. setkání, a pak chybět ,ale ne obráceně 🙂

JEDNORÁZOVĚ JE VSTUPNÉ CENA 800 KČ ZA PRVNÍ SEMINÁŘ 13.10.2023. Platební pokyny a číslo účtu je níže na této stránce. Flamenco projekt lze uhradit u lektorky Evy v hotovosti či převodem na účet, nebo přes QR kód kdykoliv.

Z TĚCHTO DAT FLAMENCA URČUJEME 3 TERMÍNY NA SETKÁNÍ V MLADÉ BOLESLAVI.

Na workshopu se naučíte choreografii  inspirovanou tancem Hürrem – hlavní hrdinky tureckého seriálu Velkolepé století. Tento tanec pomohl Hürrem okouzlit a dobýt srdce sultána Sulejmana a stát se jednou z nejmocnějších žen v Osmanské říši. 

Tato choreografie neobsahuje náročné kombinace. Akcent je kladen na výraz a provedení pohybů, na neverbální komunikaci, na jemnost a skrytou sexualitu. Poznatky z workshopu můžete používat i v běžném životě. Hürrem (také známá jako Roxelana) byla manželkou sultána Sulejmana I. a jednou z nejmocnějších žen v osmanské říši. Byla slovanského původu a dostala se do paláce jako dárek pro sultána. Sulejman se do ní zamiloval a nakonec ji učinil svou manželkou. Hürrem měla na sultána velký vliv a pomáhala mu v politických rozhodnutích. Také se aktivně podílela na charitativních aktivitách a stavbách, jako je například Roxelana hamam v Istanbulu. V seriálu Velkolepé století je Hürrem zpodobněna jako krásná, bystrá a silná žena, která bojuje za své místo v paláci a chrání svou rodinu

Jako bonus účastnice workshopu obdrží video s rozborem cele choreografie. Zvýhodněné vstupné na den tance je 1000 kč. Jednorázově je to Hürrem 700 kč.

Hafla alias párty je určena pro všechny diváky, kteří chtějí nasát pohádkovou orientální atmosféru a vidět krásné taneční vystoupení Najly a Wardy. A nebo pro tanečnice, které si samy chtějí také zatančit a sdílet lásku k tanci. Hafla bude od 18h. a místo bude upřesněno.

PŘIHLÁŠKYV TS SHAREEFA NA SHAREEFA@SHAREEFA.CZ

Najla bollywood – indický tanec v Mladé Boleslavi
Tanec pro Sultána Hürrem – jako z pohádky, tanec s Wardou v Mladé Boleslavi

Krásná tréninková tílka v prodeji v taneční škole Shareefa – různé velikosti S, M, nebo L. K tílkům máme také různé sukně dlouhé kolové, nebo krátké tréninkové. A vázací šátky a pásy na boky, které zdůrazní pohyby a zpříjemní vám tréninkové lekce.

JAK SE PŘIHLÁŠÍTE NA TANEČNÍ SEMINÁŘ ?

REGISTERING FOR THE DANCE SEMINAR – WORKSHOP

Na seminář se přihlásíte předem, přes rezervační registrační formulář.  Nezapomeňte prosím dole pod formulářem zaškrtnout políčko souhlasu (aby se formulář odeslal, a vám přijde automatické potvrzení na vámi uvedený e-mail). Rezervační formulář je zde, klikni na tento link https://shareefa.cz/rezervacni-formular/

PLATBA TANEČNÍCH SEMINÁŘŮ/ SPLATNOST SEMINÁŘŮ/ PAYMENT OF DANCE WORKSHOPSFIO BANKA

 

Zkontrolujte si bankovní spojení na TS Shareefa. BANKOVNÍ SPOJENÍ JE NOVÉ OD 1.3.2022 – FIO BANKA.

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010 Fio banka. VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky. Přihlášeným tanečnicím zasílám také QR kód pro snadnější platbu.                                                                                                       IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                         

  Seminář je splatný do 2 pracovních dnů od podání vaší přihlášky, a to na účet spolku Shareefa.  Jako VS můžete uvést váš mobilní telefon uveden v přihlášce, do poznámky napište příjmení tanečnice.  Včasná úhrada předem do 2 dní od zaslání přihlášky zaručí, že se daný seminář a kurz, bude konat, a budete mít rezervováno místo, a můžete využít klientských slev a členství.

QR kód na platbu seminářů – jen si prosím zadejte cenu semináře, přesnou částku. 

 

 

 

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Na všechny lekce tance, semináře tance,   je nutné mít rezervovaný termín předem, prosím.

Semináře se uskuteční v případě, že jsou přihlášeni minimálně 4 účastníci. Maximální kapacita je 15 účastníků.

PŘI PŘIHLÁŠENÍ SCHVALUJETE PODMÍNKY KURZŮ, JAK CHODIT NA LEKCE,NA SEMINÁŘE, A JSTE SROZUMĚNY S ÚČINKY TANCŮ DLE NAŠICH PODMÍNEK
https://shareefa.cz/tag/podminky-kurzu/
ÚČINKY A VLIV NA ORGANISMUS
https://shareefa.cz/2018/04/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/

TANCE NA YOUTUBE 

https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací souvisejících s tanečními aktivitami spolku.                          

  ……………………………………………………………………………………………………..

Prezentance tance se svíčkami studentek TS Shareefa v kombinaci s egyptským tancem el Shamadan v podání tanečnice Evy – což je svícen na hlavě tanečnice, která doprovází takto slavnostní události, například svatební ceremonii.

Sledujte a odebírejte náš kanál Youtube

https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Kanál spolku Shareefa

https://www.youtube.com/channel/UCxirqUtKyxILOS8v_wmTMog/videos

Přínosy orientálních tanců pro zdraví žen, bellydance benefits for you flexibility

2 Replies to “Nové semináře tance flamenco s Janou a také orientální tance s Wardou a bollywood s Najlou v Mladé Boleslavi”

  1. Pingback: Rozvrh kurzů tanečních skupin v taneční škole Shareefa podzim 2023 - Taneční škola Shareefa

  2. Pingback: Aktuální kurzy tance a jógy Shareefa 2021 – Spolek tance Shareefa – skupina tance Shareefa – studio tance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*