Rozvrh kurzů tanečních skupin v taneční škole Shareefa podzim 2023

Více o certifikované lektorce tanečních kurzů, Evě, můžete číst na tomto odkazu: https://shareefa.cz/2023/01/tanecnice-shareefa/

Tančíme od 11.září 2023 do 17. prosince 2023 v Mladé Boleslavi, a v Kosmonosech. Letos vstupujeme do dvacáté taneční sezóny s Evou. V lednu 2024 je pauza a zápis na kurzy 2024. Kurzy 2. pololetí budou v termínu od února do května 2024. Nyní se můžete hlásit na podzimní semináře, ať jste pokročilá, či nováček u nás – viz. https://shareefa.cz/2023/08/seminare-kurzy-jogy-v-mlade-boleslavi/

V době školních prázdnin, státních svátků, netančíme. Podmínky kurzů, náhrady lekcí, co na sebe, najdete níže na stránce.

PONDĚLKY 18h. Skupina Kabaretní kočky Shareefa. 14 lekcí od 11.září 2023.

PONDĚLKY 19h.Flamenco arabic s tamburínou. 14 lekcí od 11.září 2023.

ÚTERKY 19:05- 20h. Orientální tance pro začátečnice a mírně pokročilé, s taneční zkušeností 0 až 1 rok. Kurz je na 10 lekcí od 12. září do 14. listopadu 2023. Obsazen

Rezervační formulář na stránce školy Shareefa, klini zde, vyplňte všehna pole, včetně souhlasu https://shareefa.cz/rezervacni-formular/

Kurzovné se hradí před zahájením vašich kurzů na účet majitele: TS Shareefa z.s.číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky. Děkuji.   

Přihláška na kurz se podává online, spolu s úhradou kurzovného před zahájením kurzů.

Obecně ty, které milujete pohyb na hudbu, vrtění se při spuštění taneční hudby. Tak vy jste tanečnice, které se budou učím základním tanečním prvkům, tanečním kombinacím a choreografiím, které můžete použít na své vystoupení před rodinou či přáteli. Veškeré taneční prvky a choreografie stále vysvětlujeme. Nemusíte se ani stydět, ani není potřeba se obávat, když to hned nejde. I Vám se tanec může líbit. Je to jen o času a věřte, že již velmi brzy budete překvapeny tím, co vše vaše tělo dokáže, a které svaly máte.

STŘEDY 18 – 18:55. Orientální břišní tance pro ženy a slečny, pokročilé. Od 13. září 2023.

STŘEDY 17h. – 17:50 Taneční kroužek orientálních tanců pro děvčata 8 až 13 l. Od 13. září 2023

Všechny kurzy zakončíte Taneční show 17. prosince 2023 “ Shareefa slaví 20 let! “ Navíc využijeme krásného předvánočního času, takže si můžete v příjemném adventním čase zatančit, sejít se s kamarádkami, pozvat svou rodinu. Opět zatančí kurzistky své choreografiemi, tak bude volná tančírna pro všechny přítomné.

Podrobnosti k dětskému kroužku jsou ve speciálním příspěvku zde na webu, klikni: https://shareefa.cz/2023/08/bellydance-teanegers-bellydance-pro-nactilete-v-mlade-boleslavi-novy-kurz-tance-s-lektorkou-evou/

ÚČINKY TANCE NA ZDRAVÍ


Pravidelným cvičením orientálních tanců se vyrovnává hladina hormonů. Výsledkem je zvýšení hladiny estrogenu, stimulace ovulace, snížení únavy a navíc zlepšení látkové a energetické výměny.
Trénováním a cvičením složitějších krokových kombinací v tanci stimulujete pracovní paměť, navíc dokonce snižujete riziko vzniku Alzheimerovy choroby, roztroušené sklerózy, a demence. Celkově orientálním tancem se aktivně staráte o sebe, tančíte proti stressu, pro dobrou náladu.

Kurzy tance může kombinovat. Tzn. je vhodné tančit například na kurzu flamenca arabic a zároveň kurz kabaretních tanců, či kurz orientálních tanců.

TIPY A TRIKY ANEB JAK FUNGUJÍ LEKCE DANÝCH KURZŮ A JAK SE NA LEKCI PŘIPRAVIT

Fungujeme jako dobrovolná a volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, váhy a typu postavy. Jsme taneční aktivita pro ženy a slečny, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem o kulturu orientálních egyptských tanců. Na lekce chodíme včas, cirka 10 minut před začátkem kurzu, abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce, svým pozdním příchodem, a stihly se včas převléknout, odskočit si na WC a celkově se připravit na lekci tance, zklidnit mysl, ztlumit telefon a soustředit se chvíli jen na sebe a na tanec. Na lekcích se dotazujeme na vše, co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí, prosím.

PODMÍNKY KURZŮ TANCE 

PŘIHLÁŠKA NA KURZ TANCE

Na kurz se přihlásíte prosím přes rezervační formulář, klikni zde, hlásíte se a kupujete si celý kurz tance https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTY A E- MAIL 

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz  Tlf./SMS 606 283 703

VŠEOB. OBCHOD. PODMÍNKY/ SLEVY NA KURZY PODZIM 2023

*30%  sleva = třetí paralelní semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do tří kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 10 lekcí. Sleva je poskytnuta na cenu základního kurzu pro dospělé, který je levnější. 

* 20% sleva = druhý paralelní semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 10 lekcí. Sleva je poskytována na základní cenu dospělého kurzu, který je levnější.  Kurzovné můžete uhradit souhrnně za všechny kurzy daného semestru. Rodinné kurzovné můžete také hradit souhrnně. 

* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % ze základního vstupného.
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká.

Slevy nelze kombinovat. Tzn. můžete čerpat cenu sníženou pro studentky, nebo pro seniorky, ale už nelze kombinovat další slevu na druhý, třetí kurz, jelikož máte již základní cenu sníženou. 

Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů. 

* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do semestrálních kurzů tance děvčat. 

CENY KURZŮ

Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta složenka na účet spolku, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s.

Účast v kurzu se hradí před zahájením kurzů, a to úhradou celého kurzovného.  Nelze si hradit jednotlivé lekce (pouze ukázková lekce pro úplné nováčky).

Základní kurz, 14 lekcí, stojí 2.720,- kč. A zlevněné kurzovné,  na 14 lekcí pro studentky, či seniorky, stojí 2.170,- kč.

Nově je možné na druhý kurz čerpat slevu 20% ze základní ceny kurzu, a na třetí kurz slevu 30 % ze základní ceny kurzu. 1. kurz 2.720, 2.kurz 2.176 kč, 3.kurz 1.904 kč, celkem 6.800 kč. 

Teenager cena pro slečny, středeční kurz, kurzovné je 2.000,- kč.   

Holčičky 4 až 8 let, středeční kroužek, 10 lekcí, kurzovné je 1.500,- kč.

Základní kurz pro začátečnice v úterý stojí 1.990,- kč, kurz je na 10 lekcí. Seniorka/ či studentka platí na úterním kurzu pro začátečnice sníženou částku 1.550,- kč. 

Ukázková první lekce je zpoplatněna 300 Kč dospělé.  220 děti, seniorky. 

SPOLEK SHAREEFA MÁ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jméno a příjmení tančící studentky.                                                  IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                  Kurzovné se hradí včas, to je do 2 dní od podání přihlášky na kurz, nebo seminář, tance. To vám zaručí místo ve vašem kurzu, a zaručí vám možnost čerpat klientské slevy, a zaručí též to, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně). 

Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje, případně datum narození a vaše trvalé bydliště, které jsou povinností označení ve faktuře pro zdravotní pojišťovny.  Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

 SHAREEFA NABÍZÍ TAKÉ OBLEČENÍ NA TRÉNINK

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA TYRKYSOVÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 490,- kč.

 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA ČERVENÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 490kč. Okamžitě si jí objednejte v profesionální taneční škole Shareefa. Email shareefa@shareefa.cz 

 

 

JAK SE TANČÍ V TS SHAREEFA

 • Tančíme tak, že budete mít více elánu a energie.
 • Téma tanečních setkání je taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda. Práce paží a předloktí v tanci je výborná prevence syndromu karpálního tunelu.
 • Lekcí tance se mohou účastnit dámy všech věkových, i všech váhových kategorií.  
 • Vydržte tančit a cvičit minimálně 3 měsíce, a získáte navíc vzpřímenější postavu a pevnější bříško. Cviky vás mohou zbavit bolestí zad a možná ztratíte na váze.
 • Svůj zdravotní stav je vhodné konzultovat s lékařem či fyzioterapeutem.
 • Minimální počet tanečnic je dán počtem 4 tanečnic, a maximální počet tanečnic je 15.
 • Bellydance, populárně známý jako orientální tanec, je mimořádné umění, které má své kořeny ve starověkém Egyptě ( Raqs sharqi), a čerpají z něj tanečnice po celém světě. Je to nejženštější a nejsmyslnější forma tance. Je elegantní a je charakterizován jemnými pohyby boků a břicha. A krásnými dekorativními pohyby rukou, v rytmu neobvyklé a krásné orientální hudby. V podání ženy je to esence její individuální energie, forma výrazu, smyslná a exotická podívaná.
 • Pohybová aktivita belly dance je podporována příspěvkem ze zdravotních pojišťoven.

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX SHAREEFA

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem o kulturu tance, a orientálních tanců. Na lekce chodíme včas o alespoň 10 min., abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce pozdním příchodem, a stihly se včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše, co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí prosím (např. politika, soukromé pikantní záležitosti ). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření (chřipkové epidemie atp., ano pozůstatek Cvidu).  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku.

 

Péčí o své tělo a ženskou duši pečujte o své duševní zdraví.
Více o účincích orientálních tanců, alias belly dance, na zdraví se dozvíte zde: https://shareefa.cz/2022/03/belly-dance-and-health/

VIDEO UKÁZKA TANCE Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Často kladené otázky k tanci ve spolku tance Shareefa Mladá Boleslav

Kde najdu studio?

Tančíme zpravidla v různých tělocvičnách, často v TJ Sokol Mladá Boleslav. V příjemném kruhu žen se budete cítit skvěle a uvolněně. Najdete nás na adrese Palackého 223 (dole v Sokolovně je bazén).  Tančíme nově také na sále v nové hale v Kosmonosích. U jednotlivého kurzu, semináře, je toto buď uvedeno, nebo se dozvíte v přihlášce.

Co si mám vzít sebou na lekci a na sebe?

Stačí vám legíny a top, nebo tričko. Můžete se samozřejmě ozdobit, a chodit tančit slavnostněji. Na boky si můžete přinést penízkový šátek, případně si jej koupit, poradím vám. A hlavně nezapomeňte dobrou náladu! Přibalte ještě taneční piškoty/cvičky, vhodnou taneční obuv, malý ručník, a láhev s pitím.

Zvládnu to? Mohu ne lekce tance a tančit, i když jsem dříve netančila ?

Určitě! Není čeho se bát. Široká nabídka kurzů nabízí lekce šité na míru úplným začátečnicím i zkušeným tanečnicím. Tančit můžete bez ohledu na věk, postavu nebo dovednosti. Pokud máte zdravotní omezení, řekněte mi o něm, většinou není problém pohyb upravit tak, aby Vám vyhovoval. Hlavní je chuť zkusit tančit a cítit se lépe.

Tančila jsem dříve, chci zase tančit, ale nechci se na lekci nudit !?

Na kurzu přizpůsobuje tempo výuky lektorka všem frekventantkám v kurzu. V případě, že máte infividuální potrřeby, je nejlepší zavolat, nebo napsat, lektorce, a konkrétně se domluvit. Např. na formu soukromé výuky, vhodné přímo pro vaše individuální potřeby.

Kolik kurz/lekce stojí?

Kupujete si ucelený kurz. Kurzovné je rozdělené následovně. Základní kurzy pro dospělé. Snížené kurzovné pro seniorky/ studentky v kurzu pro dospělé. Dětské, dívčí, kurzovné pro děvčata v dětském kroužku.

Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

 

 

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Youtube kanál https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Přínosy orientálního tance pro zdraví žen a dívek, bellydance benefits for your beauty

Mám ozkoušeno jak na sobě, tak na svých klientkách a tanečnicích všech různých věkových i profesních skupin, že tanec opravdu pomáhá, je-li cvičen a tančen dle pokynů kvalifikované lektorky.

Těším se na Vás!

5 Replies to “Rozvrh kurzů tanečních skupin v taneční škole Shareefa podzim 2023”

 1. Pingback: Kabaret & flirt dance / To jsou nové taneční tréninky kabaretu a charlestonu v Mladé Boleslavi s Evou/ Tréninková tílka v prodeji - Taneční škola Shareefa

 2. Pingback: Kabaret & flirt dance / To jsou nové taneční tréninky kabaretu a charlestonu v Mladé Boleslavi s Evou - Taneční škola Shareefa

 3. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky kabaretního charlestonu v Mladé Boleslavi s Evou/ Eva dance – Flamenco – Orientální břišní tance – Charleston a kabaret

 4. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky od září 2022 v Bolce – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

 5. Pingback: Proč ženy milují orientální tance a bellydance ? – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*