Novoroční tančírna v Mladé Boleslavi – Yalla Hafla spolku tance Shareefa bude 21.ledna 2022

21. ledna 2022 v pátek bude Novoroční večírek alias tančírna, belly hafla. Pro taneční studentky a přátele bude opětovně v Mladé Boleslavi. Jedná se o spolkovou událost pro frekventantky tanečních kurzů. Budete moci tančit na animační lekci s lektorkou  a budete moci shlédnout krásná profesionální taneční vystoupení. Budete mít možnost si zatančit v rytmu bubnů. Tančírna se koná od 18h. prezenčně. Podrobnosti na přiložené pozvánce.
Těšit se můžete na tančení, prima náladu, bubnování, a malování hennou. Skvělé občerstvení si můžete vybrat z menu restaurace.

Covid

Vstup na akce se řídí aktuální vyhláškou MZČR – O, N. tyto nařízení dodržujeme. Vystupující (práce) je možné se dostavit s PCR negativním testem.

Vstup na akci, vstupné

Vstupné je na tančírnu dobrovolné, na program spolku. Chcete-li přispět na fungování spolku a tanečnic, máte možnost zaslat libovolný příspěvěk na číslo účtu : 5106120003, kód Expo banky:  4000. Majitel účtu: TS Shareefa z.s. Do poznámky uvedete počet míst k sezení pro vás a vaší rodinu.   

Focení a natáčení na místě 

Na místě můžete fotit tanečnice a program. Lichotivé fotografie můžete klidně zveřejnit i na sociálních sítích, je přeci jen doba sítí 🙂 Prosím uvádějte hashtag, to je tento křížek # . Například #tanecnispolekshareefa #mladaboleslav #bellydancershareefa #shareefadancers #tancirnaspolkushareefa #haflashareefa #tanecnispolekshareefa #shareefabellydancer.

A jaká byla minulá Hafla?

14. října 2021 proběhl Večírek alias tančírna, belly hafla, pro taneční studentky  a přátele v Mladé Boleslavi. Jedná se o společenskou událost pro milovníky tance. Budete moci tančit na animační lekci s lektorkou  a budete moci shlédnout krásná profesionální taneční vystoupení. Tančírna se koná od 18h.

Tančírna, alias belly hafla, je primárně cílena pro pro taneční studentky spolku Shareefa z řad dětských i dospělých, a pro naše přátele a rodiny. Vítány jsou také dámy, které by rády bellydance zkusily, a nyní mají příležitost se s námi setkat v pohodově atmosféře. Tančírna je pro malé holčičky a jejich maminky, pro dospělé tanečnice, i pro dámy senior věku. Tančírna se konala ve čtvrtek 14. října 2021 v Mladé Boleslavi. Další tančírnu připravujeme zhruba za 2 měsíce. Najdete zveřejněno zde.

Co je to tančírna ? Co je to Hafla?

Jedná se o společenskou událost pro milovníky tance. Vy budete moci tančit na animační lekci s lektorkou v rytmu bubnů i Andalusi. A budete moci shlédnout krásná profesionální taneční vystoupení. Součástí tančírny je možnost konzumace nápojů i orientálních pokrmů v restauraci, kde se tančírna ( belly hafla) koná. Místo konání je The Royal Maharaja Mladá Boleslav, indická restaurace v hotelu Trumf.

Kdo tančil ?

Hosté – studentky tance, lektorky tance, sólově tanečnice a studentky bellydance, a také lektorky a profesionální tanečnice Eva Shareefa, Najla a její skupina tanečnic flamenka arabic Naila dance z Jablonce nad Nisou ( kontakt na Najlu najdete níže). Bubenice Fatima drummers.

Co na sebe a sebou ?

Společenské šaty, kostým na bellydance, charleston, flamenko, ale i klidně džíny.

Jak se na tančírnu dostanu ?

Rezervace místa (židličky u stolu) je nutná předem prosím, a to na emailu shareefa@shareefa.cz . Informace i na telefonu 606 283703-Eva. Adresa je hotel Trumf, Českobratrské náměstí. Parkování v blízkém okolí, parkoviště hotelu, je-li volné, nebo parkovací dům u ISŠ Na Karmeli. Pěšky 🙂 a nebo MHD, zastávka Komenského náměstí, nebo Na Výstavišti.

Covid

Vstup na akce se řídí aktuální vyhláškou MZČR – O, N, T. tyto nařízení dodržujeme.

Vstupné

Vstupné je na tančírnu dobrovolné, na program spolku. Chcete-li přispět na tančírnu, máte dvě možnosti. A to na místě v tančírně, a nebo na číslo účtu : 5106120003, kód Expo banky:  4000. Majitel účtu: TS Shareefa z.s.  s uvedením počtu míst k sezení pro vás a vaší rodinu.   

Focení a natáčení na místě 

Na místě můžete fotit tanečnice a program. Lichotivé fotografie můžete klidně zveřejnit i na sociálních sítích, je přeci jen doba sítí 🙂 Prosím uvádějte hashtag, to je tento křížek # . Například #tanecnispolekshareefa #mladaboleslav #bellydancershareefa #shareefadancers #tancirnaspolkushareefa #haflashareefa #tanecnispolekshareefa #shareefabellydancer.

Velice vám děkuji.

One Reply to “Novoroční tančírna v Mladé Boleslavi – Yalla Hafla spolku tance Shareefa bude 21.ledna 2022”

  1. Pingback: Kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi 2021/2022 – Spolek tance a orientální tanečnice Shareefa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*