Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky od září 2022 v Bolce

KABARET V BOLCE JE TU OD ZÁŘÍ 2022

Jestli tě láká tanec zkusit, nebo jsi dříve tančila, a hledáš možnosti, jak zase tančit, je tu taneční podzim 2022 v Mladé Boleslavi s tanečním spolkem Shareefa a tanec KABARET A FLIRT DANCE, PONDĚLKY OD 18H. OD ZÁŘÍ 2022. Tančíme v Mladé Boleslavi, v centrum, v Sokolovně.

Email na dotazy, přihlášky pošli na shareefa@shareefa.cz

Tlf. SMS, WA 606 283 703

Přehled aktuálních kurzů pro podzim 2022, a vy se můžete do kurzu zapsat a rezervovat si své místo jistě, ZDE JE ROZPIS A ODKAZ NA ROZPIS VŠECH AKTUÁLNÍCH KURZŮ, JEJICH TERMÍNY A CENY KURZOVNÉHO PRO PODZIM 2022 V MLADÉ BOLESLAVI

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Hlásíte-li se do nového kurzu: uvádějte prosím na sebe kontakt, jméno, taneční zkušenosti a kurz, který preferujete.  Na kurz se přihlásíte prosím přes můj rezervační formulář na tomto odkazu https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTNÍ EMAIL

Hlásíte-li se do vašeho pokračujícího kurzu, stačí se ozvat emailem na shareefa@shareefa.cz

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz 

CENÍK/ Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí kurzovným na celé období. Berte prosím na zřetel, že Vaše neúčast na lekci neznamená, že lekce není (lektorka s výukou je připravena, rezervovaný sál také). Kurzovné uhraďte prosím v období 20. srpna – 13. září 2022.                

2.220,- kč základní kurz pro dospělé, 12 l. Platební QR kód vám mohu zaslat v potvrzení vašeho kurzu. Týká se jak začátečnického kurzu, tak pokročilejšího kurzu.

1.460,- kč  dětský středeční kurz, 12 lekcí. Platební QR kód vám mohu zaslat.

1.700,- kč seniorské (65+) či studentské kurzovné (do 19 let) v kurzech pro dospělé. 

JEDNORÁZOVÝ VSTUP JE PRO PRVNÍ VSTUP TZV. NA ZKOUŠKU PRO TY, CO SI NEJSOU JISTÍ TYPEM TANCE                                                                                                   230 kč =   dospělé, VŠ studentky, je-li v kurzu volno, splatné převodem předem                        180 kč =  studentky SŠ, seniorky 65+, je-li v kurzu volno                                                              160 kč =  děvčata ZŠ, je-li v kurzu volno                  

  —–V případě zakoupení tanečního kurzu na min. 12 lekcí, si můžete zakoupit krásný tréninkový PINK TOP TS Shareefa za zvýhodněnou cenu a to je za 250,- kč. Prosím uvádějte to v přihlášce. —– 

SPLATNOST KURZŮ/PŘÍSPĚVKŮ                                                                                            Dle domluvy s lektorkou Evou je možné platby kurzu provádět hotovostí před vaší 1. lekcí.

SPOLEK SHAREEFA NOVÝ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s.číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

VŠ.OBCH.PODM./ SLEVY NA KURZY
* 20% sleva = druhý semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % .    
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SAVÁ PŘÍJEMNÁ SPORTOVNÍ TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK.

PINK TOP, NOVÁ KRÁSNÁ RŮŽOVÁ TÍLKA SHAREEFA V PRODEJI PRO STUDENTKY SPOLKU SHAREEFA
Všem tanečnicím spolku – mám pro vás nový krásný PINK TOP. Tílka, která perfektně sají, rozzáří vás, potěší vás ! Pink TOP je za zvýhodněnou cenu 330,- kč (aktivní tanečnice spolku), velikosti S,M,L. Top je možné zaplatit na lekci, nebo převodem, spolu s kurzovným. Běžná cena topu je 490,- kč. 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 550,- kč ( aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 550,- kč (aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

#mladaboleslav#tanecmladaboleslav#kurzytanceprozeny#kabaret#flirtdance#tancime#tanecnispolekshareeefa

#tým#mladoboleslavsko#leschatsdecabaret#kockyzbolky#kabaretnikockyzbolky#leschats#mladoboleslavsko#mladoboleslavsketanecnice#flirtdance#kabaretdance#cabaret

Pořádám nábor na taneční tréninky v Mladé Boleslavi v Sokolovně s Evou – podzim 2022 v Bolce.
Kabaret a flirt dance taneční tréninky v Mladé Boleslavi od září 2022, taneční podzim.
Flirt dance a kabaret nábor – můžeš se přidat i ty, ozvi se mi prosím na email shareefa@shareefa.cz

Pro představu sdílím zde naše tréninkové video kabaretního tance flirt dance spolku tance Shareefa – zde Kabaretní kočky z Bolky, alias Les Chats de cabaret

Studiové tréninky tance holek z Mladé Boleslavi

Vystoupení taneční skupiny Kabaretní kočky z Bolky Les Chats de cabaret na show v Regensburgu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*