Nové podzimní semináře tance v Mladé Boleslavi

PŘIPRAVENÉ SEMINÁŘE PRO TANEČNICE SE USKUTEČNÍ NA PODZIM 2021 v MLADÉ BOLESLAVI / Data a forma výuky bude uzpůsobena dle aktuální epid. situace.

AKCENTY A SMYSLNOST V TANCI / SEMINÁŘ SE USKUTEČNÍ 4. ŘÍJNA V PONDĚLÍ  OD 17:30-18:45

Jak na smyslnost ( nejen v tanci) a jak na akcenty v bellydance s lektorkou Evou se naučíte na semináři, který je vhodný pro všechny pokročilostní skupiny, pro děvčata studentky, pro ženy. Na sebe  a sebou je vhodná kratší sukýnka, nebo třásňový šátek, legíny, tílko, ručník a pití. Cena semináře je 250 kč pro dospělé, 130 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 15 let.

PŘIHLÁŠENÍ SE NA SEMINÁŘE

Pro přihlášení se na seminář využijte prosím přihlašovací rezervační formulář zde  https://shareefa.cz/rezervacni-formular/   

TANEC S PROPRIETOU – ZAPOJENÍ VĚJÍŘE V TANCI / SEMINÁŘ SE USKUTEČNÍ V PONDĚLÍ 11. ŘÍJNA V ČASE 17 – 18:15

Chcete si tančit s vějířem ? Jak držet vějíře a tančit, aby tanec i vy jste působila elegantně se naučíte na semináři, který je vhodný pro všechny pokročilostní skupiny, pro děvčata studentky, pro ženy. Na sebe  a sebou je vhodné tréninkové oblečení, taneční piškoty, ručník a pití. Cena semináře je 250 kč pro dospělé, 130 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 15 let. Vějíř vám  mohu zapůjčit za 30 kč, uvádějte prosím v přihlášce.

 

 

 

TEMPERAMENTNÍ  SALSA BELLYDANCE / SEMINÁŘ SE USKUTEČNÍ 11. ŘÍJNA V ČASE 18:15 – 19:30

Jak na svěží kombinace ve stylu salsa bellydance se naučíte na semináři, který je vhodný pro všechny pokročilostní skupiny, pro děvčata studentky, pro ženy začátečnice i pokročilé. Na sebe  a sebou je vhodná kratší sukýnka, třásňový šátek, tílko nebo tričko, ručník a pití. A dobrou náladu vezměte sebou. Cena semináře je 250 kč pro dospělé, 130 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 15 let.

 

 

 

PŘIHLÁŠENÍ SE NA SEMINÁŘE

Pro přihlášení se na seminář využijte prosím přihlašovací rezervační formulář zde  https://shareefa.cz/rezervacni-formular/   Na seminář se prosím hlásíte předem, klidně te´d hned, a s úhradou semináře, která probíhá převodem na č.u. spolku, viz.platební podmínky níže, může vyčkat pár dní před konáním semináře.

TANEC S PROPRIETOU – ZAPOJENÍ HŮLKY V TANCI / SEMINÁŘ SE USKUTEČNÍ 8. LISTOPADU V PONDĚLÍ V ČASE 17:30-18:45

Jak na tanec s hůlkou ? Jak držet a tančit s hůkou, aby tanec i vy působil elegantně a smyslně se naučíte na semináři, který je vhodný pro všechny pokročilostní skupiny, pro děvčata studentky, pro ženy. Na sebe  a sebou je vhodné tréninkové oblečení, taneční piškoty, ručník a pití. Cena semináře je 250 kč pro dospělé, 130 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 15 let. Hůlku mohu zapůjčit za 30 kč, uvádějte prosím v přihlášce. 

TANEC S PÉŘOVÝM VĚJÍŘEM VE STYLU BURLESKY / SEMINÁŘ SE USKUTEČNÍ 8. LISTOPADU V ČASE 18:45-20h.

Tanec ve stylu burlesky, kdy se střídá taneční svižné tempo, ale také pomalejší svůdný pohyb s vějířem. Skladba TOCA – FLY. Tanec je vhodný pro tanečnice, které již tančily. Péřový vějíř si přineste vlastní, případně se přihlašte o jeho zapůjčení v přihlášce. Cena semináře je 250 kč pro dospělé, 130 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 15 let. Vějíř vám  mohu zapůjčit za 30 kč, uvádějte prosím v přihlášce.  

SVŮDNÝ MODERNÍ TANEC VE STYLU KABARETU / SEMINÁŘ SE USKUTEČNÍ 29. LISTOPADU V PONDĚLÍ V ČASE 18h.-19:15

Chcete si zatančit kabaretní styl tance ? Seminář je vhodný pro všechny pokročilostní skupiny. Tančit budeme na moderní kabaretní skladby s Evou. Na sebe a sebou si vezměte prosím pohodlné taneční oblečení, např. šaty, legíny  a top, taneční cvičky. Cena semináře je 250 kč pro dospělé, 130 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 15 let.

TANEC S PROPRIETOU – ZAPOJENÍ VĚJÍŘE V TANCI / SEMINÁŘ SE USKUTEČNÍ V PONDĚLÍ 29. LISTOPADU V ČASE 19 :15– 20:30

Chcete si tančit s vějířem ? Jak držet vějíře a tančit, aby tanec i vy jste působila elegantně se naučíte na semináři, který je vhodný pro všechny pokročilostní skupiny, pro děvčata studentky, pro ženy. Na sebe  a sebou je vhodné tréninkové oblečení, taneční piškoty, ručník a pití. Cena semináře je 250 kč pro dospělé, 130 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 15 let. Vějíř vám  mohu zapůjčit za 30 kč, uvádějte prosím v přihlášce.

ELEGANTNÍ A SVIŽNÝ CHARLESTON  – TERMIN SEMINÁŘE BUDE V PONDĚLÍ 13. PROSINCE V ČASE OD 17:15-18:30 

Zatančíme si elegantní dobový tanec a také elegantní pohyby s využitím novodobých moderních tanečních „perliček“. Třásňové šaty, či sukýnku si můžete prosím vzít na sebe na seminář. Cena semináře je 250 kč pro dospělé, 130 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 15 let.

 

 

KRÁSNÝ  ORIENTÁLNÍ MYSTICKÝ TANEC SE SVÍČKAMI – TERMIN SEMINÁŘE BUDE V PONDĚLÍ 13. PROSINCE V ČASE OD 18:30-19:45 

Zatančíme si tajemný orientální tanec a také elegantní pohyby s využitím svíček. Svíčky typu 2 čajové svíčky, nebo 2 vonné svíčky ve skleněné baňce si prosím přineste sebou na seminář. Cena semináře je 250 kč pro dospělé, 130 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 15 let..

PLATBA A SPLATNOST SEMINÁŘŮ 

Semináře hradíte převodem (vložením na účet předem) majiteli účtu: TS Shareefa z.s.
ČÍSLO ÚČTU 5106120003, kód Expo banky je 4000.  Seminář je splatný do 2 pracovních dnů od podání vaší přihlášky, a to na účet spolku Shareefa. 
Jako VS uvádíte váš mobilní telefon uveden v přihlášce, do poznámky napište příjmení tanečnice. 
Včasná úhrada předem zaručí, že se daný seminář a kurz, bude konat, a budete mít rezervováno místo, a můžete využít klientských slev a členství.

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Na všechny lekce tance, semináře tance  je nutné mít rezervovaný termín předem, prosím. Podmínky vstupu na taneční semináře a lekce jsou dle aktuálních Covid podmínek dle Ministerstva zdravotnictví ČR,a České komory fitness. 

PŘI PŘIHLÁŠENÍ SCHVALUJETE PODMÍNKY KURZŮ, JAK CHODIT NA LEKCE,NA SEMINÁŘE, A JSTE SROZUMĚNY S ÚČINKY TANCŮ DLE NAŠICH PODMÍNEK
https://shareefa.cz/tag/podminky-kurzu/
ÚČINKY A VLIV NA ORGANISMUS
https://shareefa.cz/2018/04/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/

TANCE NA YOUTUBE 

https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

One Reply to “Nové podzimní semináře tance v Mladé Boleslavi”

  1. Pingback: Aktuální kurzy tance a jógy Shareefa 2021 – Spolek tance Shareefa – skupina tance Shareefa – studio tance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*