Výhodný bazar kostýmů, šátků na břišní orientální tance a na flamenko. Tréninkové sukýnky a topy na tanec. Bazar v Mladé Boleslavi

Ahoj tanečnice,
připravila jsem pro vás bazar tanečních kostýmů, DVD tanečních show, krásných závojů, topů, krásných šátků ze studia Shareefa ( které skončilo vlivem Covidu, ale přesto tančíme dále ve vypůjčených prostorách). Mohu Vám dle dohody na vaši hodinu přinést šátek, kostým, sukni… A vy si budete moci vše prohlédnout, i ozkoušet, a případně se stát hrdou novou majitelkou. Vyprodávám dále červenou i zelenou galabeya na saidi, i na hagallah, a dlouhé sukně jen tak i na tanec, tréninkové oblečení. Dále jsou tu křídla bohyně Isis, a také čtivé ověřené knihy z nakladatelství Dar Ibn Rushd, magazíny o orientálním tanci jako např. Halima, Tanz orient, a také CD formáty s taneční tématikou ( věnuji). Některé kostýmy můžete vidět přímo v akci na videu na našem kanálu Youtube https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

TANEČNÍ TRÉNINKOVÉ SUKNĚ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 550,- kč ( aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč. Druhá barevná kombinace sukně je červeno oranžová, vzor mandala. Cena červené sukně pro spolkové tanečnice je 550 Kč. Velikost S-M.

Tyrkysová sukně s kanýrkem je vhodná na trénink, i na tanec shaabi na vystoupení. Cena sukně je 550,- kč.
červená tréninková sukně ( vhodná na tanec bellydance, balet, na shaabi, na modrní tanec) na prodej za 550 kč

Prodávám také 10 černých židliček, kovové s černým polstrováním. Cena za komplet je 1400 kč.

Ozvat se a dohodnout se můžeme na emailu shareefa@shareefa.cz . Kostým mohu poslat i poštou a zásilkovnou. Nebo předat osobně v Mladé Boleslavi.

Bolero, bílé rukávky z pružné krajky, vhodné na zakrytí paží, doladí kostým orientální i flamenkový, rukávky jsou za 200 kč.
Kvalitní krásný a profesionální černý čtyřřadý šátek na boky, zdobeno zlatými penízky a korálky, dovoz Egypt. Rozměry jsou 193 délka x 43 cm šířka šátku. 390 kč
fialkový pás na boky, strečová lycra, cena 190 kč
třířadý šátek na tance v barvě tyrkysové , 190 kč
Křídla bohyně Eset/Isis v prodeji za 790 kč
BAZAR ŠÁTKŮ A KOSTÝMŮ, KNIH
moderní set kalhoty a top na saidi se zdobením tyrkys kamenů
červený závoj pro dívky/ cena 150 kč
Zelená Galabeya na saidi, beledy, nebo na pouštní tanec hagallah, se zlatým zdobením. Cena 590 kč.
Barevné galabeya – galábky na saidi, balady. Červená dámská S/L, Ostatní barvy S-M velikost. Cena 490 kč dětské menší, dospělé větší a delší 590 kč.
Indické tradiční oblečení, punjabi v prodeji 2 podobné kusy, jeden s modrými kalhotami, a jeden s růžovými kalhotami. Cena 790 kč
Barevné galabeya – galábky na saidi, balady. Červená dámská M/L, Ostatní barvy S-M velikost. Cena 590 kč.
Barevné galabeya – galábky na saidi, balady. Fialová dámská galabeya na saidi, baladi dámská. Pružná – strečová lycra. Velikost ca S- L, cena 590 kč.
Červená dámská galabeya (galábka ) na saidi, baladi dress, dámská. Pružná – strečová lycra. Velikost ca S – L, cena 590 kč.
Źlutá, smetanová, tyrkysová dětská / dívčí strečová galabeya – beledi dress – šaty na tanec s hůkou, na orientální tanec s křídly, na beledy atp. Cena kostýmu je 490 kč.
Harémové tm.modré kalhoty průsvitné v prodeji za 250 kč
Dospělá hůlka 160 kč, dětská hůlka 130 kč
červené šaty vhodné na flamenko, nebo orientální fusion tanec 250 kč, velikosti 36-42
Indické oblečení na tanec bollywood i jen tak do společnosti, cena kalhoty + halenka 790 kč
korálově modrý kostým v prodeji, harémové kalhoty + vázací top, zdobeno flitry, cena 550 kč. Šátek cinkací, penízkový, je zvlášť.
Indické sárí v různých barvách, cena 490 – 690 kč
Ethno sametová halenka tmavě hnědé, čokoloádové, barvy se zlatým zdobením – top na tanec v prodeji. Cena 250 kč.

prodej knih a DVD s orientální tématikou a orientálním tancem

Povídky, próza, naučné knihy v češtině z různých koutů světa – doprodej. A také taneční magazíny o orientálním tanci v angličtině, němčině
Magazíny jako např. Halima za 40kč , Tanz orient, Belly Divas s Randou – bazar
Modro bílé dlouhé šifonové šaty, v horní části podšito krásnými tyrkysovými flitry. Variabilní velikost 38 až 42. Cena šatů jen 200 kč.

korálově modrý kostým v prodeji, harémové kalhoty + vázací top, zdobeno flitry, cena 550 kč. Šátek cinkací, penízkový, je zvlášť.

One Reply to “Výhodný bazar kostýmů, šátků na břišní orientální tance a na flamenko. Tréninkové sukýnky a topy na tanec. Bazar v Mladé Boleslavi”

  1. Pingback: Kostýmy pro orientální tance a módní přehlídky – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*