Nové semináře tance v Mladé Boleslavi pro ženy – jaro 2023 – samba, salsa bachata latino, egyptské tance

Samba & Salsa styling feat bellydance – taneční seminář v temperamentním svižném tempu pro ženy, a slečny, je připraven na pátek 31. března 2023 s certifikovanou lektorkou a tanečnicí Evou.

Samba & salsa styling feat bellydance s Evou v Mladé Boleslavi
 • Rezervace semináře samba & salsa styling feat bellydance v Mladé Boleslavi podávejte přihláškou, spolu s platbou semináře, je možné podávat pouze předem přes rezervační formulář, nejpozději do 28. března 2023, přes rezervační formulář:   https://shareefa.cz/rezervacni-formular/
 • Nebo podávejte přihlášky přes email: shareefa@shareefa.cz Ozvěte se máte-li nějaký dotaz.
 • Budeme tančit od 19h. do 20h., obutí – v taneční obuvi, případně můžete obout taneční cvičky, nebo na boso.
 • Na sebe a sebou se hodí taneční šatičky, nebo ozdobná či třásňová sukně. Hodí se vám sebou pití a malý ručník.
 • Skvělá hudba, skvělé taneční kroky, a vy jako skvělé LATINO DIVY. Divoké a temperamentní songy, latino kroky, bubnová sóla a naše vlnivé a krouživé pohyby.
 • Cena semináře je 270 kč pro dospělé, 180 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 17 let.
 • Na tento seminář volně navážeme v květnu na latinskoamerickém tanečním seminář, a semináři bachaty, s lektorkou a tanečnicí Jarkou.

FLAMENKO S JANOU LEGEZOVOU V PÁTEK 17. BŘEZNA 2023

 • 2 hodinový taneční seminář flamenka s Janou proběhne v Mladé Boleslavi, Sokolovna. Časově to vychází cca 19-21h. / Sraz na 18:45. Cena 560 kč, splatné převodem.
 • Přihlašování uzavřeno.

V NEDĚLI 23. DUBNA 2023 SE KONÁ ZASE PO ROCE TANEČNÍ SHOW ŠKOLY SHAREEFA A PŘÁTEL . AKCE JE OD 16H. OPĚT PLNÁ TANCE A SKVĚLÉ ZÁBAVY. LÍSTKY NA AKCI – REZERVACI ŽIDLIČKY A MÍSTA U STOLU SI ZAJISTÍTE NÁKUPEM VSTUPENKY U LEKTORKY EVY.

26.5. V 18h. LATINO LADIES – LADIES STYLING – TANEČNÍ SEMINÁŘ SE ZAJÍMAVÝM HOSTEM S TANEČNICÍ JARKOU V MLADÉ BOLESLAVI V PÁTEK 26.KVĚTNA OD 18 DO 20H.

Svůdný ženský temperamentní tanec v rytmu latino ladies – salsa bachata seminář je určen všem zájemkyním, ženám a slečnám, které mají odtančeno 0 až 1 rok latino, salsy, nebo bachaty. Přihlášky je možné podávat v taneční škole Shareefa na e-mailu shareefa@shareefa.cz Cena 2h. semináře latinskoamerického tance je 650 kč, cena pro slečny studentky 490 kč. Přihlášky na seminář podávejte včas, jelikož je počet míst omezen. Přihlášky podávejte, spolu s platbou semináře, nejpozději do 19. května 2023, nebo do naplnění kapacity.

PÁTEK 12. KVĚTNA OD 19H. BUDEME TANČIT VESELÉ A HRAVÉ EGYPTSKÉ TANCE A FOLKLORNÍ TANCE Z RŮZNÝCH KOUTŮ EGYPTA

Egyptský tanec s hůlkou – s holí, zvaný saidi. V podání lektorky Evy.

 • PÁTEK 12. KVĚTNA  v 19h. – EGYPTSKÝ TANEC A FOLKLOR. RŮZNÉ KOUTY EGYPTA NABÍZÍ RŮZNÉ MOŽNOSTI A STYLY / OD TANCE Z OBLASTI HORNÍHO EGYPTA S HŮLKOU, AŽ PO HOUPAVÝ NUBÍJSKÝ TANEC, A KOMBINACE V NUBIJSKÉM STYLU . V ČASE 19 AŽ 20 V MLADÉ BOLESLAVI V SOKOLOVNĚ.
 • Bude to zábava.  Cena semináře je 290 kč pro dospělé, 180 kč pro seniorky 65+,  studentky slečny do 17 let. Pomůcky a propriety na tanec vám půjčí lektorka. Kdo máte svou hůlku, přineste si jí prosím sebou na lekci.
 • Rezervace semináře přihláškou, spolu s platbou semináře, je možné podávat pouze předem přes rezervační formulář, nejpozději do 9.května 2023, přes rezervační formulář:   https://shareefa.cz/rezervacni-formular/
 • Nebo podávejte přihlášky přes email: shareefa@shareefa.cz

JAK SE PŘIHLÁŠÍTE NA TANEČNÍ SEMINÁŘ ? REGISTERING FOR THE DANCE SEMINAR – WORKSHOP

Na seminář se přihlásíte předem, přes rezervační registrační formulář.  Nezapomeňte prosím dole pod formulářem zaškrtnout políčko souhlasu (aby se formulář odeslal, a vám přijde automatické potvrzení na vámi uvedený e-mail). Registrační formulář je zde, klikni https://shareefa.cz/rezervacni-formular/

LETNÍ TANEČNÍ MINIKURZY NA DALŠÍ OBDOBÍ ROKU 2023 NAJDETE ZDE VYPSANÉ V ČERVNU

PLATBA TANEČNÍCH SEMINÁŘŮ/ SPLATNOST SEMINÁŘŮ/ PAYMENT OF DANCE WORKSHOPSFIO BANKA

 

Kdo chodíte tančit, ale třeba platíte až nyní, zkontrolujte si bankovní spojení na TS Shareefa. BANKOVNÍ SPOJENÍ JE NOVÉ OD 1.3.2022 – FIO BANKA.

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010 Fio banka. VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky. Přihlášeným tanečnicím zasílám také QR kód pro snadnější platbu.                                                                                                       IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                         

  Seminář je splatný do 2 pracovních dnů od podání vaší přihlášky, a to na účet spolku Shareefa.  Jako VS můžete uvést váš mobilní telefon uveden v přihlášce, do poznámky napište příjmení tanečnice.  Včasná úhrada předem do 2 dní od zaslání přihlášky zaručí, že se daný seminář a kurz, bude konat, a budete mít rezervováno místo, a můžete využít klientských slev a členství.

QR kód – jen si prosím případně upravte cenu semináře – částku. 

 

 

 

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Na všechny lekce tance, semináře tance,   je nutné mít rezervovaný termín předem, prosím.

Semináře se uskuteční v případě, že jsou přihlášeni minimálně 4 účastníci. Maximální kapacita je 15 účastníků.

PŘI PŘIHLÁŠENÍ SCHVALUJETE PODMÍNKY KURZŮ, JAK CHODIT NA LEKCE,NA SEMINÁŘE, A JSTE SROZUMĚNY S ÚČINKY TANCŮ DLE NAŠICH PODMÍNEK
https://shareefa.cz/tag/podminky-kurzu/
ÚČINKY A VLIV NA ORGANISMUS
https://shareefa.cz/2018/04/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/

TANCE NA YOUTUBE 

https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací souvisejících s tanečními aktivitami spolku.                          

  ……………………………………………………………………………………………………..

Prezentance tance se svíčkami studentek TS Shareefa v kombinaci s egyptským tancem el Shamadan v podání tanečnice Evy – což je svícen na hlavě tanečnice, která doprovází takto slavnostní události, například svatební ceremonii.

Sledujte a odebírejte náš kanál Youtube

https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Kanál spolku Shareefa

https://www.youtube.com/channel/UCxirqUtKyxILOS8v_wmTMog/videos

Přínosy orientálních tanců pro zdraví žen, bellydance benefits for you flexibility

One Reply to “Nové semináře tance v Mladé Boleslavi pro ženy – jaro 2023 – samba, salsa bachata latino, egyptské tance”

 1. Pingback: Aktuální kurzy tance a jógy Shareefa 2021 – Spolek tance Shareefa – skupina tance Shareefa – studio tance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*