Náhrady hodin a co s sebou na lekce tance, slevy a podmínky kurzů

Obchodní podmínky
Aktivity a kurzy spolku, slevy a jak se čerpat ?

SLEVY NA KURZOVNÉM
Pro období tanečních kurzů je vždy vypsán i systém slev. Ty lze čerpat v případě, že se přihlásíte přes náš rezervační formulář a uhradíte kurzovné před zahájení kurzů. Lze čerpat slevu pro aktivní tanečnice, jenž tančí více jak v dvou kurzech s Evou, nebo se hlásíte dvě nové neregistrované taneční kamarádky, hlásí se dva sourozenci, nebo přivedete i svou maminku, či kamarádku. Tzn. hlásíte-li se vy do kurzu pokročilých, a kolegyně(maminka, dcera, kamarádka) do kurzu začátečnic, dohodněte se, pošlete 1 přihlášku, jedno kurzovné a víte, že obdržíte slevu. Slevy se navzájem nesčítají a nejsou přenosné do dalších období.

KURZOVNÉ / KURZY
Poplatky za kurzy se hradí před zahájením kurzů,a před zahájením seminářů. Místo ve vašem kurzu je rezervované podáním registrační přihlášky a úhradou stanovené částky převodem na účet, dle informací zveřejněných v sekci kurzy.
Včasné úhrada (semináře) Vám zaručuje, že se daná aktivita, kurz, seminář, bude konat. Zároveň je tím Vaše místo v kurzu plně rezervováno a můžete využívat klientských slev a členství.
Doplatek kurzovného je nutné uhradit nejpozději k 1. lekci kurzu a to převodem.Tzn. online banking,či vložením na účet spolku například složenkou na poště. Ve spolku nelze hradit lekce hotovostí.
Doklad o zaplacení zálohy přineste s sebou, hradíte-li na poslední chvíli, a může to být i elektronická forma např. ve vašem mobilu k nahlédnutí lektorce.
Kurzovné lze hradit na 2 splátky (v takovém případě se nevztahují na kurzy žádné slevy ani výhody) a to 70 % ceny kurzu před zahájením semestru, a zbývající částka nejpozději do 5. hodiny tance, opět online převodem.

 • Dvě taneční lekce, omluvené nejpozději 24 hodin předem na e-mailu shareefa@shareefa.c z aktuálně běžícího, a to z vašeho kurzu, si můžete nahradit v paralelně běžícím semestru po dohodě se zástupcem TS Shareefa, či s lektorkou. Je-li v takovém kurzu volno.
 • ZMEŠKANÉ LEKCE nejsou přenosné do dalšího období ani na jiné osoby.
 • Vážné dlouhodobé zdravotní problémy, které nastanou v průběhu vašeho kurzu (doložené pracovní neschopností či lékařským potvrzením) s vámi budou individuálně konzultovány v rámci vrácení adekvátního % příspěvku z kurzovného, nebo snížení kurzovného na další období.
 • Zálohy kurzů, i kurzovné, jsou nevratné, lze za sebe po domluvě poslat náhradnici.
 • Kurzy tance :  koncepce kurzu vede k pravidelnosti.
 • Jednorázová lekce na zkoušku, je možnost se zapojit do kurzu,ve kterém je volno.  I tato lekce je zpoplatněna. Vaší lekci můžete zrušit nejpozději 24 hodin před jejím konáním, zasláním zprávy na email shareefa@shareefa.cz . Dvě řádně omluvené lekce vašeho tanečnío semestru lze nahrazovat dle dohody s lektorkou.

  Jako ukázka tanců pro diváky slouží vystoupení, nebo dny otevřených dveří, přehlídky TS Shareefa  ,ale ne tréninky tance v rámci semestrálních kurzů a to vzhledem k hygienickým a bezpečnostním důvodům.

 • Soukromé lekce s lektorkou jsou možné, na přesný datum a cenu se informujte v TS Shareefa. Lze si dohodnout soukromé taneční lekce, i soukromé lekce jógy za úhradu.
  Je-li lekce v TS Shareefa zrušena např. náhlou nepřítomností či nemocí lektorky, lektora, je tato lekce nahrazena, nebo je suplována dalším lektorem tance, a nebo je umožněna náhrada na jiném tanečním kurzu. Je-li kurz, či lekce zrušena z důvodu vyšší moci, není taková lekce nahrazována.

  ZDRAVOTNÍ STAV CVIČENEK, TANEČNIC
  O svém aktuálním zdravotním stavu informujte lektorku před zahájením lekce. Případně se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

 • JSTE-LI VY ČI VAŠE DÍTE NEMOCNÉ, NECHOĎTE NA LEKCE PROSÍM. Tzn. máte virózu, chřipku, angínu, necítíte se dobře, jste po operaci, před operací, prosím nechoďte na lekce, domluvte se se svým ošetřujícím lékařem a následně i s lektorkou tance.
  Vy si potřebujete odpočinou a vyléčit se. A my nechceme šířit nákazu, ani ohrozit lektorky a další tanečnice. Buďte ohleduplní. I lektorky a jejich rodiny potřebují zůstat zdravé. V případě nemocných dětí a dalších účastníků ( např. teplota, kýchání, aj.) je povinností lektora neumožnit těmto účast na lekci, či na akci.

 • TS Shareefa nezodpovídá za zdravotní stav účastníků kurzu.

  CO NA SEBE A SEBOU NA LEKCE
  Na hodiny noste ze zdravotních i bezpečnostních důvodů taneční piškoty nebo taneční cvičky. Nelze tančit na boso, ani nelze tančit v ponožkách. Na další druhy cvičení a tance si obujte vhodnou čistou obuv, která nešpiní či jinak neničí podlahu. V opačném případě, bude připsána škoda účastníkovi kurzu, který škodu způsobil. Na tanec doporučujeme pouze taneční piškoty, s lehce kouzavou podrážkou,ne gymnastické cvičky, ani ne sportovní tenisky. Na latinskoamerické tance, flirt a burlesque, či flamenko noste vhodnou společenskou obuv typu latinky, či flamenko obuv. Dále si na lekce noste prosím vlastní lahev s pitím, vlastní ručník, a vlastní jednorázové kapesníky. Speciálně dětem prosím vše takto připravte, včetně kapesníků.

  JEDNOTLIVÉ TYPY A KURZY TANCE
  BELLYDANCE, BŘIŠNÍ ORIENTÁLNÍ TANCE

 • Na taneční lekce doporučujeme vhodné tréninkové oblečení jako je celotrikot, legíny a top, na boky šátek (na orientální tance cinkací penízkový šátek, nebo jen kratší tréninkovou sukýnku, ostatní typy tanců necinkací šátek či kratší sukýnku přes legíny).
  Obutí na tanec: obuv typu taneční cvička, baletní piškoty, jiné vhodné obutí, ne na boso. Pro dospělé v barvě černé, či tělové (zlaté). Pro děti a dívky taneční piškoty v bílé barvě prosím. Pro dospělé doporučujeme piškoty v barvě tělové, zlaté, a druhé taneční piškoty v barvě černé. Na celý rok je vždy doporučován nákup jednoho kostýmu na tanec. U dětí je nákladnost cca do 1000 kč. U dospělých je to okolo 2000 kč a vše, ale vždy dle dohody celého kurzu. Vše je na dobrovolné bázi.

  FLAMENKO
  Na flamenko arabic je vhodná flamenková obuv. Eventuelně pevná bota na silnějším podpatku typu lodička, která nešpiní podlahu. Určitě nejsou vhodné jehlové podpatky. Na flamenko arabic je doporučena široká dlouhá sukně, černá, červená, či jiné barvy.
  Ostatní pomůcky  a propriety dle daných pokynů lektorky. Například vějíře, šátek alias manton, či jiné.

  CHARLESTON, BURLESQUE, KABARET A FLIRT DANCE,LATINA
  Tréninky vyžadují obutí typu cvičky, také boty na podpatku typu latinky.
  Nenoste prosím boty, které špiní podlahu. Oblečení takové, ve kterém můžete pohodlně tančit,i se rozvičovat na zemi.

  Za cennosti donesené na lekce tanců lektor nezodpovídá, je to zcela na uvážení tanečníků a tanečnic, děkujeme za pochopení.

 • Poničení a poškození prostor, kde se tančí, bude uhrazeno osobou, která toto poškození způsobila. Týká se podlah, výmalby, zrcadel, nábytku a dalšího vybavení klubovny spolku Shareefa.

  Děkujeme za pochopení !

  PŘIHLÁŠKY DO KURZŮ A NA LEKCE, MÁTE-LI DOTAZY
  Směřujte je na náš e-mail prosím
  shareefa zavináč shareefa tečka cz
  Co vás zajímá, zeptejte se lektorky na hodině, nebo napište e-mail, messenger facebook, nebo whatsapp. Jakmile budeme moci, velice rády vám odpovíme.

 • 12 Replies to “Náhrady hodin a co s sebou na lekce tance, slevy a podmínky kurzů”

  1. Pingback: Letní příměstský tábor pro holky , aktuální tance by Shareefa Mladá Boleslav jaro 2020 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  2. Pingback: Bollywood dance seminář 28. srpna v Mladé Boleslavi – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  3. Pingback: Bollywood dance seminář 28. srpna v Mladé Boleslavi – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  4. Pingback: Letní semináře o prázdninách 2019 pro začátečníky i pokročilé – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  5. Pingback: Jarní kurz břišních tanců pro ženy, studentky, seniorky od 29. dubna 2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  6. Pingback: Latina ladies, latina pro ženy v Mladé Boleslavi v úterý 12. března 2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  7. Pingback: Břišní tance pro děti a pro dívky, středy, únor až červen 2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  8. Pingback: Nové kurzy tance a jógy pro ženy a pro dívky v roce 2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  9. Pingback: Nové listopadové kurzy tance a cvičení power jógy, hormonální jógy ve studiu Shareefa Mladá Boleslav – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  10. Pingback: Dance courses 2018 – taneční kurzy tance v Mladé Boleslavi – podzim 2018 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  11. Pingback: Září – nábor do kurzů a kroužků školy Shareefa Mladá Boleslav – Shareefa – Taneční a pohybové studio

  12. Zdravím, Vás,

   měla bych zájem o sobotní kurz flamenca, jsou ještě volná místa a jaká je cena k přeposlání, popř.mohu zaplatit na místě?

   Děkuji a jsem s pozdravem

   Renata Burdeláková,
   Pražažská 430, Jičín,
   tel: + 420 601 327 251

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *