Podmínky kurzů a členství ve spolku v TS Shareefa z.s. Mladá Boleslav, co na sebe na kurzy

Obchodní podmínky
Aktivity a kurzy spolku, slevy a jak je čerpat ?

SLEVY NA KURZOVNÉM/ ČLENSTVÍ VE SPOLKU
Pro období tanečních kurzů je vždy vypsán i systém slev.   Ty lze čerpat v případě, že se přihlásíte přes náš rezervační formulář a uhradíte kurzovné před zahájení kurzů. Lze čerpat slevu pro aktivní tanečnice, jenž tančí více jak v dvou kurzech s Evou, nebo se hlásíte dvě nové neregistrované taneční kamarádky. Hlásí se dva sourozenci, nebo přivedete i svou maminku, či kamarádku. Tzn. hlásíte-li se vy do kurzu pokročilých, a kolegyně (maminka, dcera, kamarádka) do kurzu začátečnic, dohodněte se, pošlete 1 přihlášku, jedno kurzovné a víte, že obdržíte slevu. Slevy se navzájem nesčítají a nejsou přenosné do dalších období.

KURZOVNÉ / KURZY
Lekce trvá 55 minut, není-li stanoveno jinak. Dětské lekce zpravidla trvají 50 minut.  Počet lekcí u jednotlivých kurzů je určen před jeho zahájením. Poplatky za kurzy ( členské příspěvky) se hradí před zahájením kurzů, a před zahájením seminářů. Místo ve vašem kurzu je rezervované podáním registrační přihlášky a úhradou stanovené částky převodem na účet, dle informací zveřejněných v sekci kurzy.
Včasné úhrada (semináře) Vám zaručuje, že se daná aktivita, kurz, seminář, bude konat. Zároveň je tím Vaše místo v kurzu plně rezervováno a můžete využívat klientských slev a členství.
Doplatek kurzovného je nutné uhradit nejpozději k 1. lekci kurzu a to převodem. Tzn. online banking, či vložením na účet spolku například složenkou na poště. Ve spolku nelze hradit lekce hotovostí.
Doklad o zaplacení zálohy přineste s sebou, hradíte-li na poslední chvíli, a může to být i elektronická forma např. ve vašem mobilu. A dáte  k nahlédnutí lektorce.
Kurzovné lze hradit na 2 splátky (v takovém případě se nevztahují na kurzy žádné slevy ani výhody) a to 70 % ceny kurzu před zahájením semestru, a zbývající částka nejpozději do 5. hodiny tance, opět online převodem.

FORMA ÚČASTI/ FORMA NÁHRAD/JAK SE OMLOUVÁTE

 • Dvě taneční lekce, omluvené nejpozději 24 hodin předem na e-mailu shareefa@shareefa.cz  aktuálně běžícího, a to z vašeho kurzu, si můžete nahradit v paralelně běžícím semestru po dohodě se zástupcem TS Shareefa, či s lektorkou. Je-li v takovém kurzu volno. Lekce, které nejsou omluveny nejméně 24h. předem emailem, nelze čerpat, nelze nahrazovat. Děkujeme za pochopení.
 • Zmeškané lekce nejsou přenosné do dalšího období ani na jiné osoby.
 • Vážné dlouhodobé zdravotní problémy, které nastanou v průběhu vašeho kurzu (doložené nahlédnutím do pracovní neschopností či lékařského potvrzení) s vámi budou individuálně konzultovány v rámci vrácení adekvátního % příspěvku z kurzovného, nebo snížení kurzovného na další období.
 • Zálohy kurzů, i kurzovné, jsou nevratné. Lze za sebe po domluvě poslat náhradní tanečnice, jestliže kurz ještě nezačal.
 • Kurzy tance vedou koncepcí  k pravidelnosti. 
 • Jednorázová lekce na zkoušku.  Je možnost se zapojit do kurzu, ve kterém je volno.  Tato lekce je zpoplatněna. Vaší lekci můžete zrušit nejpozději 24 hodin před jejím konáním, zasláním zprávy na email shareefa@shareefa.cz . Dvě řádně omluvené lekce vašeho tanečního semestru lze nahrazovat dle dohody s lektorkou, v paralelně běžících kurzech obdobné pokročilosti a obdobného stylu tance. V případě uzavření kurzů, spolkové činnnosti spolku, z důvodu vyšší moci, nejsou tyto lekce nahrazovány.
  V případě zájmu je zaslán interaktivní výukový materiál  a materiál související s tancem k samostudiu, na email, který je uvedený v přihlášce. A vy tak nepřijdete o lekci, kterou jste si uhradila, a kterou lektorka odučila v prezenční či online verzi. 
 • TANEČNÍ UKÁZKY
 • Jako ukázka tanců pro diváky slouží vystoupení, nebo dny otevřených dveří, přehlídky TS Shareefa, ale ne tréninky tance v rámci semestrálních kurzů, a to vzhledem k hygienickým a bezpečnostním důvodům. Lze si uhradit první zkušební lekci, a na konci hodiny se můžete u lektorky nahlásit, zda chcete či nechcete v kurzu pokračovat. Pak se vám tato lekce odečítá z cen kurzovného, které je splatné převodem na účet spolku Shareefa, a to bez odkladu. 
 • Soukromé lekce s lektorkou jsou možné.  Na přesný datum a cenu se informujte v TS Shareefa. Lze si dohodnout soukromé taneční lekce, i soukromé lekce jógy za úhradu.
  Je-li lekce v TS Shareefa zrušena např. náhlou nepřítomností či nemocí lektorky, lektora, je tato lekce nahrazena, nebo je suplována dalším lektorem tance, a nebo je umožněna náhrada na jiném tanečním kurzu. Je-li kurz, či lekce zrušena z důvodu vyšší moci, není taková lekce nahrazována.   INFORMACE K SOUKROMÉ VÝUCE ZDE https://shareefa.cz/2021/04/soukrome-hodiny-tance-a-jogy/    

  ZDRAVOTNÍ STAV CVIČENEK, TANEČNIC
  O svém aktuálním zdravotním stavu informujte lektorku před zahájením lekce, především je-li tanečnice těhotná, nebo trpí-li civilizačním onemocněním, atp. Případně se poraďte se svým ošetřujícím lékařem předem, prosím. V období chřipek, angín, viróz prosím zvažte váš zdravotní stav a účast na hodinách tance, necítíte-li se dobře.

JSTE-LI VY ČI VAŠE DÍTĚ NEMOCNÉ, NECHOĎTE NA LEKCE PROSÍM.
Tzn. máte podezření na respirační onemocnění, včetně Covid-19, na virózu, rýmu, chřipku, angínu, necítíte se dobře?
 Domluvte se se svým ošetřujícím lékařem a následně i s lektorkou tance.
Buďte ohleduplní prosím. I lektorky a jejich rodiny potřebují zůstat zdravé.
V případě nemocných dětí a dalších účastníků (např. teplota, kýchání, aj., nejedná -li se o alergii) je povinností lektora neumožnit těmto účast na lekci, či na akci.

POSKYTUJEME ONLINE LEKCI V PŘÍPADĚ, ŽE Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU NEMŮŽETE NA LEKCI PŘIJÍT A JE-LI TAKOVÁ LEKCE MINIMÁLNĚ 24H. PŘEDEM OMLUVENA NA NAŠEM EMAILU, KTERÝ JE SHAREEFA@SHAREEFA.CZ

 • TS Shareefa nezodpovídá za zdravotní stav účastníků kurzu. 

CO NA SEBE A SEBOU NA LEKCE
Na hodiny noste ze zdravotních i bezpečnostních důvodů taneční piškoty nebo taneční cvičky.  Na další druhy cvičení a tance si obujte vhodnou čistou obuv, která nešpiní či jinak neničí podlahu. V opačném případě, bude připsána škoda účastníkovi kurzu, který škodu způsobil. Na tanec doporučujeme pouze taneční piškoty, s lehce klouzavou podrážkou. Ne gymnastické cvičky, ani ne sportovní tenisky. Na latinskoamerické tance, flirt a burlesque, či flamenko noste vhodnou společenskou obuv typu latinky, či flamenko obuv. Dále si na lekce noste prosím vlastní lahev s pitím, vlastní ručník, a vlastní jednorázové kapesníky, a v případě epidemií také roušku, či respirátor a sáček na roušku. Speciálně dětem prosím vše takto připravte, včetně kapesníků. 

 

 

 

Co si obléknout na sebe na vystoupení? 

Na vystoupení určitě není vhodné  tréninkové oblečení.

Vystoupení je slavnostní speciální událost, na které prezentuje svůj tanec, ale i sama sebe. Proto je dobré se na takovou speciální událost připravit a pořídit si taneční kostým. Kostým máme pro vás v TS Shareefa, neváhejte se na nás obrátit, chcete-li si kostým pořídit. 

Bellydance

 

 

 

JEDNOTLIVÉ TYPY A KURZY TANCE/ VHODNÉ OBLEČENÍ NA TANEC
BELLYDANCE, BŘIŠNÍ ORIENTÁLNÍ TANCE

 • Na taneční lekce doporučujeme vhodné tréninkové oblečení jako je celotrikot, legíny a top, na boky šátek, na orientální tance cinkací penízkový šátek, nebo jen kratší tréninkovou sukýnku.
  Obutí na tanec: obuv typu taneční cvička, baletní piškoty, jiné vhodné obutí, ne na boso. Pro dospělé v barvě černé, či tělové (zlaté). Pro děti a dívky taneční piškoty v bílé barvě prosím. Pro dospělé doporučujeme piškoty v barvě tělové, zlaté, a druhé taneční piškoty v barvě černé. Na celý rok je vždy doporučován nákup jednoho kostýmu na tanec. U dětí je nákladnost cca do 1200 kč. U dospělých je to okolo 2200 kč.   Obutí je nutností, a co se kostýmů týče, je to doporučené, ale je to na dobrovolné bázi. Vhodné obutí na tanec lze pořídit na eshopech  modnitrendorient.cz nebo ve sportovních řetězcích v potřebách pro tanec a balet.        

  FLAMENKO/ FLAMENCO ARABIC
  Na flamenko arabic je vhodná flamenková obuv. Eventuelně pevná bota na silnějším podpatku typu lodička, která nešpiní podlahu. Určitě nejsou vhodné jehlové podpatky, nebo vyzouvací sandálky. Na flamenko arabic je doporučena široká dlouhá sukně, černá, červená, či jiné barvy.
  Ostatní pomůcky  a propriety dle daných pokynů lektorky. Například vějíře, šátek alias manton, či jiné. Zakoupení vějířů je možné v e-shopech, obchodech typu flamenkin, modnitrendorient.cz , atp.  

  CHARLESTON, BURLESQUE, KABARET A FLIRT DANCE,LATINSKOAMERICKÉ TANCE
  Tréninky vyžadují obutí typu taneční piškoty, taneční cvičky, také boty na podpatku typu latinky.
  Nenoste prosím boty, které špiní podlahu. Oblečení si vezměte nejlépe takové, ve kterém můžete pohodlně tančit, i se rozvičovat a protahovat na zemi. Prostě pohodlně a klidně i  sportovně 🙂 . Sebou si prosím vezměte vlastní lahev s pitím, vlastní ručník, vlastní kapesníky. A nezapomeňte prosím na dobrou náladu. 

   

CENNOSTI/ TRÉNINKOVÉ PROSTORY

 • Za cennosti donesené na lekce tanců lektor nezodpovídá, je to zcela na uvážení tanečníků a tanečnic, děkujeme za pochopení.
 • Poničení a poškození prostor, kde se tančí, bude uhrazeno osobou, která toto poškození způsobila. Týká se podlah, výmalby, zrcadel, nábytku a dalšího vybavení klubovny spolku Shareefa, i pomůcek. Splatnost poškozených prostor a pomůcek je nutné uhradit neodkladně na místě lektorovi, jenž za lekci v daný čas zodpovídá. Děkujeme Vám velice za pochopení.

 

 • PŘIHLÁŠKY DO KURZŮ A NA LEKCE, MÁTE-LI DOTAZY
  Směřujte  prosím vaše dotazy přes rezervační formulář a nebo
  je směřujte na náš e-mail prosím
  shareefa@shareefa.cz       

  Co vás zajímá k jednotlivým prvkům a k choreografii, zeptejte se lektorky na hodině, nebo napište e-mail.
  Jakmile budeme moci, velice rády vám odpovíme.

12 Replies to “Podmínky kurzů a členství ve spolku v TS Shareefa z.s. Mladá Boleslav, co na sebe na kurzy”

 1. Pingback: Letní příměstský tábor pro holky , aktuální tance by Shareefa Mladá Boleslav jaro 2020 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 2. Pingback: Bollywood dance seminář 28. srpna v Mladé Boleslavi – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 3. Pingback: Bollywood dance seminář 28. srpna v Mladé Boleslavi – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 4. Pingback: Letní semináře o prázdninách 2019 pro začátečníky i pokročilé – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 5. Pingback: Jarní kurz břišních tanců pro ženy, studentky, seniorky od 29. dubna 2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 6. Pingback: Latina ladies, latina pro ženy v Mladé Boleslavi v úterý 12. března 2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 7. Pingback: Břišní tance pro děti a pro dívky, středy, únor až červen 2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 8. Pingback: Nové kurzy tance a jógy pro ženy a pro dívky v roce 2019 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 9. Pingback: Nové listopadové kurzy tance a cvičení power jógy, hormonální jógy ve studiu Shareefa Mladá Boleslav – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 10. Pingback: Dance courses 2018 – taneční kurzy tance v Mladé Boleslavi – podzim 2018 – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 11. Pingback: Září – nábor do kurzů a kroužků školy Shareefa Mladá Boleslav – Shareefa – Taneční a pohybové studio

 12. Zdravím, Vás,

  měla bych zájem o sobotní kurz flamenca, jsou ještě volná místa a jaká je cena k přeposlání, popř.mohu zaplatit na místě?

  Děkuji a jsem s pozdravem

  Renata Burdeláková,
  Pražažská 430, Jičín,
  tel: + 420 601 327 251

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*